OFICJALNA STRONA ZESPOŁU
//AKTUALNOŚCI

Zmiany, zmiany, zmiany...

2016-10-26 18:17:34

Witajcie.

Po wielu miesiącach oczekiwania wreszcie możemy przedstawić Wam nową odsłonę naszej oficjalnej strony internetowej. Idąc za postępem technologicznym, jak również zmieniającą się rzeczywistością oddajemy w Wasze ręce witrynę nowoczesną, czytelną, przejrzystą, działającą nie tylko w przeglądarkach komputerowych, ale również całej gamie urządzeń przystosowanych do wyświetlania stron internetowych. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam ona do gustu.

A teraz kilka informacji technicznych:

Do poprawnego działania strony niezbędna jest w miarę aktualna przeglądarka oraz włączona obsługa języka Javascript (zazwyczaj domyślnie jest ona włączona, więc raczej się tym martwić nie ma co).

Na nowej stronie do swojego konta sklepowego, ale również do forum logujemy się kombinacją: adres e-mail/hasło. Osoby, które nie posiadały swojego konta w sklepie ale korzystały z forum mogą w dalszym ciągu to robić logując się nową metodą. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby wszystkie dotychczasowe informacje zgromadzone w naszych systemach (historia zamówień, posty na forum etc...) pozostały na swoich miejscach, niemniej jednak ze względu na złożoność migracji w przypadku zauważenia jakiejkolwiek anomali nie wahajcie się skontaktować z nami (webmaster@dzem.com.pl).

Jeśli chodzi o nasz sklepik, na prośbę wielu z Was przy współpracy z Przelewy24.pl uruchomiliśmy również możliwość zapłaty za pomocą tzw. szybkich przelewów elektronicznych, a lada chwila również najpopularniejszych kart płatniczych/kredytowych.

Od teraz nie musicie również przekopywać dziesiątek stron internetowych w poszukiwaniu biletów na nasz występ. W dziale koncerty, w miarę możliwości będziemy Wam podawali bezpośrednie linki do wiarygodnych stron naszych partnerów, TicketPro oraz Biletyny, u których będziecie mogli w bezpieczny sposób zakupić stosowne wejściówki. 

Jak pewnie zauważyliście istniejemy już nie tylko na Facebook-u, ale raczkujemy również na Twitterze, Instagramie oraz Youtubie:) Mamy nadzieję, że swoją aktywnością pomożecie nam rozwinąć w przyszłości te miejsca :)

Obiecujemy, że to nie koniec zmian :) Na bieżąco będziemy wprowadzać w miarę potrzeb kolejne funkcjonalności, a także uzupełniać stronę różnymi materiałami. Życzymy wyłącznie pozytywnych emocji w trakcie pobytu na naszej witrynie :)

Oczywiście nadal korzystamy z gościnności home.pl i pozostajemy na ich serwerach :)

Pozdrawiamy
Zespół Dżem z Ekipą