Dżem w Jaworznie

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » czw lis 24, 2005 5:09 pm

Annuszka pisze:
Paszteciku, nie ma autobusu o 17.35.. Właśnie sprawdzam rozkład jazdy.. Jedynie E jedzie o 17.40., tylko obawiam sie, że to zbyt późno..
Podpisuje się pod propozycją Przema ;)
Pozdrawiam!

Co do tego czy za pozno:
odjazd autobusu E o godz. 17:40 - przyjazd do centrum Jaworzna 18:23
odjazd autobusu J o godz. 17:23 - przyjazd do centrum Jaworzna 18:09

Linia E jest linia "ekspresowa" wiec nie zatrzymuje sie na wszystkich przystankach, wiec jedzie ok 10 min krocej niz J.

Wiec mysle, ze przyjazd o 18:23 spokojnie wam wystarczy ;) Ale to oczywiscie opcja rezerwowa ;)
Gość

Postautor: Gość » czw lis 24, 2005 5:54 pm

Mam pytanko...czy ktoś może bierze gitarę do klubu po koncercie... :?:
Mam nadzieję,że Ktoś taki się znajdzie :) .
Pozdrawiam sedrecznie
Kowboj
Gość

Postautor: Gość » czw lis 24, 2005 7:04 pm

no ja co najwyzej potrafie grac na nerwach :D
Gość

Postautor: Gość » czw lis 24, 2005 8:59 pm

ja tak odkladalam zakup biletu i odkladalam... dzis sie zorientowalam, ze to juz jutro i pobieglam do MCKiS'u, co prawda juz nie mialam nadziei na zakup bo pisaliscie, ze w srode juz mialo nie byc, a tu pani przy kasie wyciaga spod lady taaaka kupke bilecikow:) kamien spadl mi z serca bo myslalam, ze impreza na ktora tyle czekalam przejdzie mi kolo nosa, ale udalo sie:)
ale bedzie fajnie:)))) nie.. fajnie nie, nie lubie tego slowa bo jest takie nijakie, to tak jakby powiedziec, ze bedzie nijako.. no wiec bedzie ****** (cenzura:P)
Gość

Postautor: Gość » czw lis 24, 2005 9:08 pm

kwiatuszek pisze:no i po koncercie Ptaszku, bedziesz musiala!!!:D mi powiedziec jak bylo, caaala relacje...
co to bedzie za noc:P:P
bez spania :P

No oczywiście Kwiatku;)
Gość

Postautor: Gość » czw lis 24, 2005 9:15 pm

kamilka-w pisze:ja tak odkladalam zakup biletu i odkladalam... dzis sie zorientowalam, ze to juz jutro i pobieglam do MCKiS'u, co prawda juz nie mialam nadziei na zakup bo pisaliscie, ze w srode juz mialo nie byc, a tu pani przy kasie wyciaga spod lady taaaka kupke bilecikow:)

bo ktoś tutaj na liście siał panikę :wink:
no to do jutra :)
Gość

Postautor: Gość » czw lis 24, 2005 10:24 pm

ehh...a mnie tam nie będzie :cry: :cry: bawcie się dobrze... :wink:
Gość

Postautor: Gość » pt lis 25, 2005 8:29 pm

"Naiwne pytania", "Do kołyski" "Diabelski zart" te piosenki wystarczyly abym znowu odzyla....
przepisujac zeszyt bylam, jestem dalej na kocnercie Dzemu....aaaaaJJJJJJ wiecie jak to fajnie :D
niee??
a ja tak :D

dzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeki Adi :* :-))))))))

p.s czekam na relacje i setliste prosze napisac :D
s!mon
Kontaktowanie:

Postautor: s!mon » pt lis 25, 2005 11:12 pm

"W drodze do nieba", "Paw", "Wehikuł czasu", "Tylko ty i ja", "Sen o Victorii", "Do kołyski", "Diabelski żart", "Szeryfie co tu się dzieje", "Harley mój", "Naiwne pytania", "Kaczor coś ty zrobił", "Powiał boczny wiatr", "Poznałem go po czarnym kapeluszu", "Whisky", "Czerwony jak cegła", "Autsajder" - coś pewnie pominąłem no i oczywiście nie była taka kolejność
Koncert jak zwykle z resztą za*ebisty :D Brak mi teraz słów żeby opisać atmosfery tam panującej...ZAJEBIŚCIE BYŁO PO PROSTU :D
Gość

Postautor: Gość » pt lis 25, 2005 11:31 pm

Krótszy czasowo niż to zwykle bywa na dużych imprezach- Dżem w Jaworznie grał niecałe 2 h. czyli był potraktowany jako koncert raczej klubowy i nie ma co się temu dziwić. Co do wystąpienia wszystko ładnie choć troche brakowało "przodu" z wokalem Maćka i brakło czasu na szerszą game akustycznych utworów i choćby takich szlagierowych melodii jak "Skazany na bluesa", "List do M", "Modlitwy" czy "Najemników". Co do samego Jaworzna muzycy są wdzięczni za opieke w szpitalu co mnie osobiście zszokowało porozmawiali również z prezydentem który był incognito w luzackiej koszuli w krate i ogólnie było fajnie;)
pozdrawiam tych co byli
Pasztet

Postautor: Pasztet » pt lis 25, 2005 11:33 pm

nie powiem nic nowego jak napisze,ze bylo rewelacyjnie. setlisty podawac nie bede, bo pewnie bym nie jedna gafe popelnil :):)
dzien musze zaliczyc jak najbardziej na plus.... najpierw piwko z przemem i z Karolina, pozniej fascynujaca podroz do Jaworzna i na koniec... na koniec sam koncert. zagrali, naprawde, rewelacyjnie (powtarzam sie??:)). dzisiaj ewidentnie dostrzeglem jaka frajde sprawia Im gra...
solowki Jurka wrecz kosmiczne....
PS fotki zapodam linka rano, bo teraz sie na serwer laduja... pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » pt lis 25, 2005 11:56 pm

no witam wszystkich!!!!hehehe świeszcho po koncerciku i musze przyznać ze mimo dość chlodnego powietrza nazewnątrz było raczej CIEPŁAWO??? 8) hmm..i załuje że dopiero teraz tu zajrzałam bo chyba mnie ominęło śpiewanko???buuu...ale było super i mam nadzieje sie wybrać 2.12 do Katowic! i...mam pytanie...jak nie wiadomo o co chodzi to o kase :? nie wie ktoś ile bileciki???i do zobaczenia!!! :D
Gość

Postautor: Gość » sob lis 26, 2005 12:02 am

Wiec tak
- Najpierw piwko w przemilym towarzystwie (Pasztet zapomniales tam
dopisac swojej zone eh)
- Milutki dojazd autobusem J.
- Fantastyczny koncert 8)
- Cudowna "Victoria" :D
- Oraz milutki i cieplutki powrot autobusem J i pociagiem eh milutki dzien jednym slowem

IKP
Gość

Postautor: Gość » sob lis 26, 2005 12:24 am

Magia dźwięków, jak zwykle rewelacja :-) Nic dodać, nic ująć!

PS. Dżem dobry? ;-)
Gość

Postautor: Gość » sob lis 26, 2005 1:07 am

Ptak teraz siedzi z Kwiatem i Adim i jakos wspominamy dzisiejszy dzien (wieczór)
Bardzo przyjemny koncert.... orgazm muzyczny z wielu względów (eh przepraszam:*).....Kurcze te dialogi gitar....nic dodac nic ując

............no i PKI.......
Ostatnio zmieniony sob lis 26, 2005 4:31 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Koncerty”