Puławy 27.08.2006

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Puławy 27.08.2006

Postautor: Gość » pn lip 24, 2006 8:17 pm

Mam pytanie. Czy ktoś z lublina bedzie jechał do Puław (27 sierpień 2006) na koncert Dżemu?
Gość

Postautor: Gość » pn lip 24, 2006 8:38 pm

taka malutka uwaga jak zakladasz taki temacik to niech on ma tytul np "Koncert w Pulawach 27 sierpnia 2006r" wtedy kazdy kto bedzie chcial sie dostac na takowy koncert lub tez dowiedziec sie o nim bedzie mogl bez problemu odnalezc go w spisie tematow dostepnych w dziale "koncerty". natomiast tak napisany tytul tematy nie sugeruje nic wiecej tylko to ze jest skierowany do mieszkancow Lublina a sam wiesz ze nie tylko Ci ludzie moga jechac na takowy koncert
Gość

Postautor: Gość » pn lip 24, 2006 8:42 pm

ok niema sprawy i sorki za to, ale i tak raczej wiekrzość osób sprawdza koncerty na stronie Dżemu
Gość

Postautor: Gość » pn lip 24, 2006 8:52 pm

tak tak sprawdza ale mnie chodzi o kwestie umawiania sie na nie a nie tylko sama data i godzina
wojrum

Postautor: wojrum » sob lip 29, 2006 11:06 am

Jeżeli można to napiszcie jakieś info na temat koncertu w Puławach. Po ile bilety itp.
Gość

Postautor: Gość » sob lip 29, 2006 11:45 am

Przepraszam,że tak głupio zapytam..ale gdzie są te Puławy? :oops:
Gość

Postautor: Gość » sob lip 29, 2006 3:03 pm

Co do ceny biletu to nie mam pojecia ale sie dowiem. A puławy sią nie daleko Kazimierza dolnego :)
Gość

Postautor: Gość » sob lip 29, 2006 3:50 pm

Dzieki za info:)...
Gość

Postautor: Gość » pn lip 31, 2006 8:36 pm

W takim razie ja zapytam, czy ktoś z Radomia wybiera się do Puław? Pozdrawiam :)
Ufex
Kontaktowanie:

Postautor: Ufex » pn lip 31, 2006 9:41 pm

Witam jestem z Radomia i jadę tam samochodem jeszcze nie wiem ile osób jedzie, będzie to większa grupa, będzie kilku znajomych z Lublina Puław i okolic zapraszam :)
wojtel
Kontaktowanie:

Postautor: wojtel » pn lip 31, 2006 10:10 pm

A ja dodam, że na 99% impreza jest bezpłatna, takie "Zakończenie lata".
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 1:25 pm

Czyli kilka osób będzie... :)

W takim razie zapytam jeszcze, kto nie wybiera się samochodem, tylko np. pociągiem? I czy w takim razie można się dołączyć? Pozdrawiam :)
Gość

Postautor: Gość » śr sie 02, 2006 2:44 pm

mam takie male pytanko czy wie moze ktos gdzie w pulawach jest pole namiotowe? bo nigdzie nie moge znalezdz :?:
Gość

Koncert w Puławach 27 sierpień 2006

Postautor: Gość » pt sie 18, 2006 12:31 am

Wiecie coś może o biletach ? I organizacji koncertu bo nigdzie nie mogę tych info zdobyć :/
wojtel
Kontaktowanie:

Re: Koncert w Puławach 27 sierpień 2006

Postautor: wojtel » pt sie 18, 2006 7:28 am

kenczan pisze:Wiecie coś może o biletach ? I organizacji koncertu bo nigdzie nie mogę tych info zdobyć :/

Biletów nie ma. Co do organizacji to co chcesz wiedziec ? Ta impreza to typowy rodzinny piknik, do tej pory nie mogę uwierzyć, że Dżem zaprosili, zwykle gwiazdą tych imprez byly postacie typu Stachurski czy Krzysiu Krawczyk. Z tego co wiem przed Dżemem maja wystąpić jakieś dwie mało znane (przynajmniej mi) kapele. Jak pojawią się jakieś plakaty z dokładnym rozkładem jazdy to napisze coś więcej. Lokalizacja to teren u zbiegu ulic Lubelskiej i Słowackiego (link do mapki http://www.dzem.netlook.pl/mapka.jpg). Co do wcześniejszego postu i pytania o pole namiotowe to raczej nie znajdziesz takowego.

Wróć do „Koncerty”