Tyski festiwal 2007

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Czy chcesz aby na Parocanach 2007 zagrała grupa CREE?

Czas głosowania minął wt sie 29, 2006 7:46 pm

Tak
29
64%
Nie
16
36%

Liczba głosów: 45
Gość

Tyski festiwal 2007

Postautor: Gość » wt sie 15, 2006 8:22 am

W zeszłym roku dyskusje o tegorocznym festiwalu zaczęto we wrześniu tym razem zaczniemy jeszcze wcześniej :D . Zachęcam do pisania o tym czego oczekujecie i jakie zespoły chcielibyście zobaczyć na Paprocanach. Niby jeszcze tak długo ale podobnie myśleliśmy rok temu o tegorocznym festiwalu. Zobaczycie nie obejżymy się a będziemy stali pod tyską sceną skandując DŻEM. Tak więc odjazd :!: :!: :!:
Ostatnio zmieniony wt sie 15, 2006 7:46 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » wt sie 15, 2006 10:45 am

W sumie masz rację co sobie będziemy żałować ,ja w tym roku miałam kalendarz odliczania dni do Tych przez ostanie 100dni:) a w tym roku zrobiłam już od 350:P a na przyszlorocznym festiwalu napewno chcialabym zobaczyć TSA,bardzo chętnie Perfect,mógły być OZ,Coma hmm nie wiem:Po Dzemie i Cree nie mowie ,bo to w koncu wiadome:Drzucajcie propozycjami:P
pzodrawiam
Gość

Postautor: Gość » wt sie 15, 2006 11:12 am

:evil: od trzech lat nie mogę wybrac sie do Tych.. w tym roku tak bardzo chciałam ale nie mogłam..Mam nadzieje że w przyszłym roku mi sie uda. Chciałabym zobaczyc Revolucje w Paprach.. no i oczywiście Dżem i Cree...Pozdrawiam:)
Gość

Postautor: Gość » wt sie 15, 2006 11:21 am

TSA jak najbardziej mile widziane :) Hey również :) Coma w tym roku dała czadu więc byłoby miło zobaczyć ją i w przyszłym roku... A może jeszcze Pidżama albo Strachy??
Gość

Postautor: Gość » wt sie 15, 2006 11:35 am

:D ja bym chciał tsa perfect ,może jakaś gwiazda z zagranicy,i może sbb i voovoo
Ostatnio zmieniony wt sie 15, 2006 12:24 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt sie 15, 2006 12:05 pm

tomus pisze:może jakaś gwiazda z zagranicy sbb i voovoo

No fakt.. z zagranicznych gwiazd, najciekawszymi są właśnie SBB i Voo Voo.. :roll:

(cyt. "używajmy przecinków, kochajmy kropki" :twisted: )
Gość

Postautor: Gość » wt sie 15, 2006 12:24 pm

:D Armin ty trepie nie jestem taki glupi jak myślisz po prostu nie użyłem przecinka!!!
Ostatnio zmieniony wt sie 15, 2006 12:27 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » wt sie 15, 2006 12:25 pm

T.Love mógłby być fajny:) Jestem za:)
Awatar użytkownika
ste_fan

Postautor: ste_fan » wt sie 15, 2006 12:32 pm

Moje prozpozycje zespołów na festiwal: oczywiście Dżem i Cree po za tym chętnie bym widział takie zespoły jak: Hunter, TSA, Oddział Zamknięty, Harlem, Perfect. Prosił bym również o Farben Lehre
Gość

Postautor: Gość » wt sie 15, 2006 12:46 pm

Ja bym chciała dużo bluesa. Żadnych tam Com, Farbenów, Akuratów, Pidżam, bo tego jest na kopy na innych festiwalach.
Chociaż po tym roku nie wiem czy się zdecyduję na przyjazd.
Gość

Postautor: Gość » wt sie 15, 2006 1:36 pm

Mógłby w końcu Slayer przyjechać.
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt sie 15, 2006 1:38 pm

tomus pisze: nie jestem taki glupi jak myślisz

No co Ty.. na jakiej podstawie uważasz, że mam Cię za głupka?? :(

tomus pisze: po prostu nie użyłem przecinka!!!

Poważnie? :shock:

tomus pisze: Armin ty trepie

Jak mogłeś nazwać mnie trepem.... wpadnę w depresję i zamknę się w sobie na wieki .. :cry:

Obrazek Obrazek

Ja bym chciał w 2007 posłuchać tego pana , tudzieżRolanda vel Kędziora
Gość

Postautor: Gość » wt sie 15, 2006 2:58 pm

Armin pisze:Ja bym chciał w 2007 posłuchać tego pana , tudzieżRolanda vel Kędziora

oł menn :lol: jeśli nie będzie ich na tyskim 2007 to ja nie jade :P

ps.Armin, jakbyś się zamykał to uważaj żeby klucza nie zgubić :wink::)

pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » wt sie 15, 2006 4:56 pm

Racja, po co czekać do września!! :> Ja w tym roku, ku mojej wielkiej rozpaczy, nie mogłam być w TYCHACH, co dalej opłakuje, ale mam nadzieje ze juz nic nie stanie na przeszkodzie, cobym w przyszłym roku sie tam przytoczyła:)
Ja, moze i neislusznie ale nie koneicznie chcialabym samych blues'owych kapel. Koniecznie, bezdyskusyjnie musi być Harlem!!! Nie wiem co było przyczyną, ze w tym roku nei grali, ale tzreba to w przyszłym roku koniecznei nadrobić!!! :D A co do reszty to jak najbardziej popieram głosy na T. love. Mogliby zagrać; Happysad, Akurat i Starchy na Lachy, naprawde bym si enei obraziła :P
No to chyba tyle w temacie zyczeń i życzonek ;) pozdr dla ludzików, którzy, tak jak ja nie mogli pojawic sie na Festiwalu w tym roku no i ... do zobaczenia za NIECAŁY rok!!! :D
Gość

Postautor: Gość » wt sie 15, 2006 5:16 pm

:( Pszepraszam Armin wybacz :P

Wróć do „Koncerty”