Tyski festiwal 2007

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Czy chcesz aby na Parocanach 2007 zagrała grupa CREE?

Czas głosowania minął wt sie 29, 2006 7:46 pm

Tak
29
64%
Nie
16
36%

Liczba głosów: 45
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 8:11 pm

Barborka pisze:http://rapidshare.com/files/45929617/Koncert_D__380_emu_na_IX_Tyskim_Festiwalu_Muzycznym_Im._Ry__347_ka_Riedla__Antyradio___Bobas___2007_.html Dżem

Plik nie działa, żaden odtwarzacz nie chce go odtworzyć :( a może trzeba otworzyć za pomocą innego programu? Proszę o pomoc :oops:
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 8:11 pm

Z Bastkiem ok fajnie, wiadomo, że wzruszająco, ale to trochę żenujące pokazywać łzy przed publicznością rok w rok i robić z siebie najbardziej nieszczęśliwego człowieka na świecie. To nie sztuka grać na emocjach. Ja bym się wstydził. Pokaż jaja młody Riedlu!!!

ciekawe czy Tobie byłoby łatwo wychodzić na scenę przed takim tłumem ze świadomością że nie unikniesz porównań do ojca, na koncercie poświęconym ojcu i to jeszcze kilkanaście tygodn po śmierci matki, która też bądź co bądź znana była w dżemowym środowsku... Ciekawe czy ty "pokazałbyś jaja". Bo gadać to każdy potrafi, ale żaden z nas nie był wtedy na miejscu Sebastiana i uważam że nie możesz oceniać jego zachowania w taki sposób...
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » wt lip 31, 2007 8:18 pm

Pare dni minelo, a ja jeszcze nic nie powiedzialem nt IX edycji Festiwalu.
Czas nadrobic straty ;)

Na Paprocanach zjawilismy sie, w piatek ok 19tej.
Rozbilismy sie w miejscu ktore zarezerwowal nam Smar :twisted:
troszke poszwedalismy sie po osrodku, przywitalismy znajomych i grzecznie poszlismy spac ;)

Sobota, koncertowo nie przypadla mi do gustu. Szczerze mowiac pod scena od poczatku do konca bylem tylko na TSA.
Tajne Stowarzyszenie A. zagralo lepiej niz przypuszczalem, wiec nie zaluje :)

Niedziela. Tutaj lista zespolow zapowiadala sie ciekawiej. Jednak tez nie posluchalem za wiele :P
Z zainteresowaniem wysluchalem Normalsow, na ktorych sie zawiodlem, niestety.
Potem Harlem, ktory od jakiegos czasu nudzi mnie ta swoja popowo-rockowo-bluesowa tworczoscia i jakos odechcialo mi sie ich sluchac :P
Kasy Chorych nie sluchalem, bo nie mialem przy sobie karty Śląskiej Kasy Chorych :P
Cree, wolalem sobie odpuscic, nie chcialem zeby mnie uspali przed Dzemem ;)

Dżem - Dzem zagral swietnie. Set zaskakujacy. Utwory Taty Tadzia Bluesa wypadly genialnie. Do teraz jestem pod wrazeniem.
Jedno, co moge odnotowac jako minus, to fakt, ze nogi odmawialy posluszenstwa, przeszkadzalo to w odbiorze koncertu. Jednak to nie z winy Dzemu :wink:

teraz takie drobnostki :

"Pomnik" Ryska, scial mnie z nog. Myslalem ze w Polsce nie buduje sie totemow...

i ostatnia sprawa - Jezioro
Ktos podal tutaj linka do artykulu w ktorym pisali o oczyszczaniu jeziora. Chyba cos im nie wyszlo :
Obrazek
bleh

ps. powinienem sie jeszcze przyczepic do wielu rzeczy, ale mi sie nie chce :twisted:
Ostatnio zmieniony wt lip 31, 2007 8:32 pm przez Adi, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 8:30 pm

Dobrze że jest chociaż godzina transmisji koncertów z Antyradia to chociaż posłucham co było :lol:
Z koncertów byłam tylko na Tortilli, Braciach i Siostrach i TSA, ale za sceną wiec sie nie liczy byłam :P

Adi pisze:i ostatnia sprawa - Jezioro
Ktos podal tutaj linka do artykulu w ktorym pisali o oczyszczaniu jeziora. Chyba cos im nie wyszlo :
Obrazek
bleh

:oops: A my sie tam kąpaliśmy.. :x :P
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 8:35 pm

WPrek pisze: Z Bastkiem ok fajnie, wiadomo, że wzruszająco, ale to trochę żenujące pokazywać łzy przed publicznością rok w rok i robić z siebie najbardziej nieszczęśliwego człowieka na świecie. To nie sztuka grać na emocjach. Ja bym się wstydził. Pokaż jaja młody Riedlu!!!

....jeśli myslisz, ze bastek rabie tam nieszczęśliwego gostka i gra specjalnie na emocjach...to sorry, ale chyba nie jażysz ideii festivalu...

koncert DZEMU, jak wielu z Was pisało- magiczny, dosłownie transcendentalny :), świetnie zaaranzowany klimat, tego wyjatkowego (Rysiek i Gola) koncertu.
Podobały mi się improwizacje muzyczne, których tam sie kilka pojawiło... i ten cały z poczatku upierdliwy, a potem jakby wyreżyserowany deszcz...
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » wt lip 31, 2007 8:36 pm

Drogi WP jak czytam Twoje uwagi dotyczące Bastka robi mi się Ciebie żal po tym wszystkim co chłopak ostatnio przeszedł .... chciałbym Ciebie zobaczyc na scenie w takiej sytuacji ..... ale to nie pierwsza Twoja głupia wypowiedz tutaj.
Teraz drobna uwaga do Pana - Jblaminsky - chłopie robisz całkiem fajne zdjecia lecz troszke się zastanów zanim je wrzucisz np. do Fan Clubowej Foto Galerii bo fota Paszteta z Sitem i połówką Luksusowej nie nadaje się raczej na publiczne forum choc by tylko z tego powodu że nie świadczy najlepiej o tym co dzieje się w obozowisku SKAZANYCH NA BLUESA i taka reklama jest nam chyba nie potrzebna, a wiręcz szkodliwa bo jak rodzic np. 15-16- czy 17-sto latka ma go potem spokojnie puscic na zlot oficjalnego Fan Clubu widząc Twoje dzieło - ja staram się tego rodzaju fotki pozostawic dla siebie bądż bezpośrednio zainteresowanych i nigdzie ich nie wgrywam,ale to tak do przemyslania dla wszystkich moim zdaniem
A to co udało mi sie napstrykac jest tutaj :

http://picasaweb.google.pl/kwinto2est

Nie jest tego za wiele bo rozmowy z ludżmi których tak rzadko się widuje zabrały sporo czasu ......ale przecież również po to tam przyjechalismy pozdrowienia dla Wulkana,Beaty,Theriasa,Elki i Najemnika 2 z całą jego super ekipą
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt lip 31, 2007 8:54 pm

no i po tzw. magicznym weekendzie..
Jak zwykle były plusy i minusy :wink:
Z minusów to chyba przede wszystkim:
- sobotni deszcz..i w końcu ulewa..na szczęście przestało w najbardziej oczekiwanym przeze mnie (i chyba większości) momencie..czyli na koncercie TSA (ale tu oklaski dla pana Marka Piekarczyka, który w namiocie skutecznie odstraszył złą pogodę, swoimi magicznymi zaklęciami :wink: - zresztą pan Marek ma wiele talentów, o czym można się przekonać tu :) ) )
- ludzie, ogólnie jak zwykle klimatyczni i sympatyczni, ale zdarzały się przypadki jamohłonów i nadętych bucków..o czym zresztą przekonali się wszyscy, gdy ze sceny paru takich zostało "pozdrowionych"
- pływacy..miałem okazję przyglądać się trochę tym 'wyczynom' i stwierdzam, że to po prostu jest tragedia..robią krzywdę innym oraz sobie..i to nie byle jaką..czego kilkakrotnie byłem świadkiem. Raz gość przyfasolił, niechcący oczywiście, z glana dziewczynie, która stała sobie spokojnie przyciśnięta do barierek.. następnie jeden pływak spadający za barierki "niechcący" spadł na jedną panią fotograf, którą powalił swoim "mięciutkim" ciałkiem na ziemię..ochroniarze akurat nie zdążyli zainterweniować, nie dziwię się zresztą bo mieli kupę roboty "na środku".. następnie zaś z 3 osoby pływające, dotarły do panów w żółtych koszulkach, że tak powiem, sztywne.. zemdlały po prostu w trakcie tejże czynności..następnie interwencja lekarzy..co dalej się stało - nie mam pojęcia..w każdym razie utwierdziło mnie to wszystko w przekonaniu, iż tego typu 'zabawy' to głupota i tyle...
- mały minus to także wielka promocja nowej książki o Ryśku - z jednoczesnym brakiem jej na stoisku w sobotę :roll: "niestety nic nam nie wiadomo o tym wydawnictwie, mamy tylko panią Aldonę Zymałę" - w niedziele dałem sobie już spokój z kolejkami..ale podobno książka już była..

Chyba tyle narzekań :P

Plusy to oczywiście muzyka..z tego co dane mi było usłyszeć to..
Vintage - średnio na jeża..ich wokalista to moim zdaniem, najgorszy motyw jaki był w Oddziale Zamkniętym... całą sytuację ratuje chyba jedynie Mietek Jurecki.. ich muzyka taka sobie, nie wiem też po co grali covery..w dodatku Dżemu..no normalnie zaskoczenie, że niech mnie drzwi ścisną :P
Zemollem - trochę reagge, trochę ballad i mocniejszego grania..pierwszy raz miałem okazje słuchać ich na żywo..podobało mi się..takie coś innego. Panu Andrzejowi należy się wielki szacunek za to, iż mimo problemów zdrowotnych, gra koncerty i robi te wszystkie rzeczy włącznie z "Domem Muzyki"..
-JT&Cichoński - podobno trzecioligowy bluesman amerykański..u nas uważany za gwiazdę..na szczęście było nawet ciekawiej niż na Taj Mahalu.. fajny "czarny" wokal..bujało to wszystko .. no i profesor Cichoński i wstawki Hendrixowe..genialnie :) Nie było na szczęście haseł typu "Olll rajjt bejjbii.." :wink: momentami tylko nudnawo, ale ogólnie ok
- Tsa ..cóż..energia, moc, emocje..bomba atomowa..koncert zmiażdżył chyba wszystkich :wink: panowie są już w takim wieku, że w zasadzie mogliby być naszymi dziadkami..a mimo to mają więcej energii niż niejeden 20 latek..
Fajna setlista ("na na na", "pierwszy karabin" :shock: ) akustyczny set ze Zwierzeniami na czele (taka pozostałość po wizycie w czeskiej telewizji :wink: ) po prostu sobotnia kulminacja ...nawet Jurek S. i Sebastian R. z zaciekawieniem obserwowali koncert pod sceną..ogólnie rzecz biorąc to ..nie wyobrażam sobie Festiwali bez TSA..
Normalsi - pierwszy kontakt z tym zespołem zaznałem parę lat temu, w jakiejś polsatowskiej ramówce muzycznej..zniechęciłem się odrazu bo wokalista wyglądem i wokalem upodabniał się masakrycznie do Kurta Cobaina..ale chyba mu się odwidziało.. koncert ogólnie nie powalił na kolana..
- Harlem.... lubię ich, mimo iż muzycznie bardziej im do popu aniżeli bluesa czy rocka....ale tworzą taki klimat, który wciąga i powoduje uśmiech na twarzy.. dużo nowych utworów, ale też trochę wspomnień.."kiedy góral umiera" na życzenie publiczności..ładnie "świat w obłokach" z Maćkiem (chociaż w wersji płytowej Maciek śpiewał w nieco innych momentach niż na koncercie) no i "Chodź przywitaj ze mną nowy dzień" z Jurkiem Styczyńskim... ogólnie lubię się Harlemować :wink:
- Kasa Chorych.. cóż, to już klasyka..wiadomo, że w tym przypadku są podobne zdania jak o Dżemie, że bez Ryśków to już nie to samo..ale moim zdaniem są nadal świetni..Jarek charakterystyczny wokal i gitara..no i genialny Cielak na harmonijce.. ten to dopiero wsysa i zasysa :wink: Żałuję tylko, że nie zagrali za dużo nowych utworów..a bardzo liczyłem na "chce Cię kochać" ..
- Cree.. nowe utwory dużo lepiej na koncertach niż na tej nowej płycie.."Rozkoszny deszcz" szczególnie .. jakoże był Darek Rybka na saxie, to myślałem, że zrobią małą powtórkę z nagrywania dvd w Polskim Radiu Katowice.. i zagrają rzeczy typu "Kiedy Znowu" czy "Tylko miłość"..no ale niestety.. mimo to bardzo fajnie. aczkolwiek wolę Cree w wydaniu kameralnym..co zresztą będzie można usłyszeć na płycie akustycznej już niebawem..
No i Samuel biegający po scenie koło taty i 'strzelający' fajne miny do kamery, za co dostał gromkie brawa :wink: (a po tym wszystkim na koncercie Dżemu, przy Niewinnych, zasnął sobie spokojnie pod kolumną :lol: )

- no i Dżem.. w sumie to już wszystko zostało napisane...ja do teraz się zastanawiam czy było lepiej niż w 2006 czy nie.. i w sumie nie wiem.. w każdym razie gdy zaczęli od standardów na początku, to pomyślałem sobie, że powtórka z rozrywki będzie..ale potem się zorientowałem, że przecież to antyradio..no i pewnie dla tego polecieli hitami, żeby słuchaczy zadowolić :wink: potem się rozkręciło na szczęście..
w ogóle to Zbyszek chyba nową perkę ma a Beno basik :) (i ten 'ancug' - nie mam pytań :shock: :wink:)
Chłopaki w świetnej formie..Jurek nawet nawiązał kontakt z publicznością, odpowiadając na okrzyki, głośnym "CO????" :)
Miło było, że tyle utworów śp. Tadeusza Nalepy dane nam było usłyszeć... świetne wykonania..brakowało mi tylko Modlitwy, którą też genialnie grają a Maciek śpiewa.. miałem okazje oglądać na Dvd koncert urodzinowy Nalepy, na którym Dżem grał gościnnie..i tam właśnie Modlitwa wypadła genialnie..szkoda, że w Tychach zabrakło.. no ale trudno
(a i Maciek chyba trochę pochrzanił tekst w "co się stało kwiatom" :wink: )

pan Józek Skrzek w Nalepowych utworach też świetnie się wpasował..
Całe szczęście też, że grał na harmonijce zamiast Maćka :wink: a Jego moog zawsze wzbudza dreszcze..chociaż na płycie dla Pawła dużo lepiej jakościowo brzmiał..ale to wiadomo..obróbka dźwiękowa itd. ktoś tam pisał, że się nudził przy improwizacjach Skrzeka.. moim zdaniem po prostu dlatego, że tych motywów się po prostu nie słucha uszami tylko sercem.. dla mnie bomba i już :)
Zakończenie wiadomo - jak zawsze na Festiwalu, magiczne..w tym roku niestety smutne...ale i piękne bo Sebastian pokazał klasę..i ta wstawka Ryśkowa do "tylko ja i Ty".. deszcz przy "List do M"..genialnie..
WPrek pisze: Z Bastkiem ok fajnie, wiadomo, że wzruszająco, ale to trochę żenujące pokazywać łzy przed publicznością rok w rok i robić z siebie najbardziej nieszczęśliwego człowieka na świecie.

:shock:
rok w rok ze sztucznymi łzami, tak? aha...tylko, że rok temu mama jeszcze stała przed Nim, gdy On grał koncert na Festiwalu (zresztą na większości koncertach Cree bywała)..w tym roku już nie..zmarła jakieś 3 miesiące temu..został sierotą..od taka tam błahostka...w ogóle nie wiem jak mógł podczas śpiewania "Listu do M" myśleć o mamie i uronić kilka łez.. przecież to wstyd tak przed tyloma ludźmi ..w dodatku to muzyk rockowo-bluesowy więc to nie w Jego stylu.. jak mógł..:roll:

WPrek pisze:Pokaż jaja młody Riedlu!!!

W jaki sposób? Miał się śmiać z całej tej sytuacji ? Wtedy byłoby z jajami? :roll:

Pomnik Ryśka..tak jak większości..mnie się również nie podobał..nie wiem po co taki wysoki..twarz mało podobna..no ale u akurat nie ma się co dziwić..to tylko drewniana rzeźba a nie model z wosku.. i mikrofon faktycznie w nieodpowiednim miejscu :lol: ale trzeba pamiętać też o tym, że autorami nie są jacyś wybitni artyści, tylko podobno ludzie, którzy na ogól się takimi rzeczami nie zajmują..

Ogólnie rzecz biorąc, Festiwal zaliczam do udanych..ale mam nadzieję, że za rok wróci zielony sponsor :wink:

Na koniec dzięki wielkie za wspólne chwile wszystkim tym, z którymi dane było mi je spędzić .. Paranoja, Maciejka,Dzemek, Przemo(tak pamiętam, będą filmiki z dedykacją dla Ciebie :wink: ), Jblaminsky..i inni, z którymi się spotkałem chociażby na zasadzie "hej, co u Ciebie, spoko, dzięki , trzymaj sie" itd. :wink:

Aha..i tak jeszcze a propo Przema, Jarka (jblaminsky) Paranoi.. należy im się wielki ukłon i wielkie piwo za to co robią..Obrazek bo może nie każdy sobie zdaje sprawę z tego ile poświęcenia trzeba włożyć w to żebyśmy potem mogli tutaj oglądać te wszystkie piękne fotki.. tak naprawdę to nie mieli w zasadzie chwili wytchnienia podczas koncertów..cały czas 'focenie' w cieple, deszczu, niedeszczu..napić się nawet spokojnie nie mogli żadnych płynów..bo ochroniarze się odrazu czepiali.. wiem też, że kolejna "harówa" czeka Ich z obrabianiem tego wszystkiego na komputerze.. także ja ze swojej strony chylę czoła :wink: (nie nie, to nie jest wazelina :P )

To chyba tyle na te chwile :wink:

W swoim czasie też jakieś zdjęcia i filmiki zapodam..
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 8:55 pm

Fusiu pisze:Plik nie działa, żaden odtwarzacz nie chce go odtworzyć :( a może trzeba otworzyć za pomocą innego programu? Proszę o pomoc :oops:

A już Ci się ściągnęło? Ja jeszcze czekam, a jakie to ma rozszerzenie?
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 8:56 pm

Drogi Kwinto - te puszki, z których ułożono napis Dżem, a foto możemy podziwiać w galerii, to pewnie same przypełzły ...

Problem nie jest w tym, że ta fota się pojawiła, ale, że taka sytuacja staje się normą na Festiwalu. Jeśli rodzice mają zaufanie do dziecka, a dziecko jest mądre i rozsądne to będzie wiedzieć jak ma się zachować; bo można bawić się bez alkoholu - czego przykładem jest np Aki. Siebie za przykład nie stawiam, bo nie byłam takowym np w piątkowy wieczór :wink:

E D I T

Potwierdzam - Zbysz grał na nowej perce :wink:
W "Zielonym sponsorze" zmieniło się guru, a co za tym idzie tzw strategia marketingowa
Ostatnio zmieniony wt lip 31, 2007 9:09 pm przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 8:59 pm

przemo12 pisze:
WPrek pisze:Zbig Band - to nasz już kultowy zespół, ale bynajmniej nie za muzykę, lecz za gitarzystę

etc.

Twoje wypowiedzi sa zalosne

zgadzam sie...

Armin pisze:ogólnie rzecz biorąc to ..nie wyobrażam sobie Festiwali bez TSA..

i znowu sie zgadzam...
Ostatnio zmieniony wt lip 31, 2007 9:04 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 8:59 pm

Kwinto2 pisze:Teraz drobna uwaga do Pana - Jblaminsky - chłopie robisz całkiem fajne zdjecia lecz troszke się zastanów zanim je wrzucisz np. do Fan Clubowej Foto Galerii bo fota Paszteta z Sitem i połówką Luksusowej nie nadaje się raczej na publiczne forum choc by tylko z tego powodu że nie świadczy najlepiej o tym co dzieje się w obozowisku SKAZANYCH NA BLUESA i taka reklama jest nam chyba nie potrzebna, a wiręcz szkodliwa bo jak rodzic np. 15-16- czy 17-sto latka ma go potem spokojnie puscic na zlot oficjalnego Fan Clubu widząc Twoje dzieło

otoz nie moge sie z Toba nic a nic zgodzic.... Przeciez to zdjecie pokazuje prawde...alkohol byl, nawaleni ludzie byli... wiec o co chodzi?? przeciez to nie jest fotomontaz...

jesli dzieciak ma normalne zdrowe relacje z rodzicami to nawet go puszcza na festiwal gdzie heroine sprzedaja bo wiedza ze jest madry i nie ulega innym namowa. ja nie mialem zadnego problemu, wiec nie rozumiem oburzenia

a fotka gdzie jest z puszek Dzem ulozony to co?? to puszki znalezione na smietniku?? czy wypite??>
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 9:04 pm

jako ze po raz pierwszy wiec witam wrzystkich mam dosyc mieszane uczucia odnosnie tego festiwalu bardzo zbulwersowal mnie pewien widok z piatku chodzi o pewna rozneglizowana dziewczyne stojac w samym srodku oczka wraz z pijanymi w sztok kolegami wydzierali sie nie miBosiernie i to podobno >>Fani<< zespolu i Rygla a wedlóg mnie byla to profanacja symbolu jakim bynajmniej jest to oczko dla mnie i nie tylko jak mniemam do tego za duzo przypadkowej publiki nio i ta ,,figurka" przy oczku moim zdaniem niestety nie udana bo ani wniej podobienstwa nie dosczeglem ani nie bardzo rozumiem sens ustawienia jej wlasnie tam ale ja specjalnie na sztuce sie nie znam wiec moge sie mylic
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 9:13 pm

przemo12 pisze:
Kwinto2 pisze:Teraz drobna uwaga do Pana - Jblaminsky - chłopie robisz całkiem fajne zdjecia lecz troszke się zastanów zanim je wrzucisz np. do Fan Clubowej Foto Galerii bo fota Paszteta z Sitem i połówką Luksusowej nie nadaje się raczej na publiczne forum choc by tylko z tego powodu że nie świadczy najlepiej o tym co dzieje się w obozowisku SKAZANYCH NA BLUESA i taka reklama jest nam chyba nie potrzebna, a wiręcz szkodliwa bo jak rodzic np. 15-16- czy 17-sto latka ma go potem spokojnie puscic na zlot oficjalnego Fan Clubu widząc Twoje dzieło

otoz nie moge sie z Toba nic a nic zgodzic.... Przeciez to zdjecie pokazuje prawde...alkohol byl, nawaleni ludzie byli... wiec o co chodzi?? przeciez to nie jest fotomontaz...

jesli dzieciak ma normalne zdrowe relacje z rodzicami to nawet go puszcza na festiwal gdzie heroine sprzedaja bo wiedza ze jest madry i nie ulega innym namowa. ja nie mialem zadnego problemu, wiec nie rozumiem oburzenia

a fotka gdzie jest z puszek Dzem ulozony to co?? to puszki znalezione na smietniku?? czy wypite??>

Dokładnie zgadzam się z Tobą Przemo - festiwal dzieli się na nie tylko na tych,którzy przyjeżdżają dla muzyki.. fotorelacja oddaje to, co dzieje się na imprezie.
Jarek Blaminski uchwycił klimat kolegi Paszteta..którym bywa i Luksusowa;)
Nikt się z tym nie kryje.. to dlaczego ukrywać to, że chłopaki popili ..???
Śmieszna fotka, zresztą fajnie wykonana...

Najpierw się zastanówcie jak się zachowywać i nie dziwcie potem jak to wygląda na fotkach...
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 9:13 pm

Barborka pisze:
Fusiu pisze:Plik nie działa, żaden odtwarzacz nie chce go odtworzyć :( a może trzeba otworzyć za pomocą innego programu? Proszę o pomoc :oops:

A już Ci się ściągnęło? Ja jeszcze czekam, a jakie to ma rozszerzenie?

Tak, ściągnęło mi się, ale nie potrafię tego otworzyć. Pisało, ze jest to plik html. Próbowałam otwierać w róznych programach ale tylko komp mi sie zawieszał i musiałam robić reset. :( Nie wiem czemu tak sie dzieje.

Wrócę jeszcze do tych zdjęć o których mówili Przemo i paranoja_pearl. Zgadzam się z Wami, bo wiele widziałam na tym festiwalu i nie dało sie ukryc, że byli tacy którzy przyjechali tylko po to by popić i troche poudawać. A zdjęcia pokazują właśnie to co było..a przyznam że czasem było szokująco i gorąco, i alkoholowo :wink: :lol:
Ostatnio zmieniony wt lip 31, 2007 9:18 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
LoSeK

Postautor: LoSeK » wt lip 31, 2007 9:15 pm

Co do tego pliku, to trzeba użyć programu Total Commander i w nim zmienić rozszerzenie pliku (tj. ta część po kropce na .zip) i otworzyć w programie WinRar, WinZip, WinAce lub tym podobnych ;-)

Pozdrawiam!
WOjtek

Wróć do „Koncerty”