Tyski festiwal 2007

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Czy chcesz aby na Parocanach 2007 zagrała grupa CREE?

Czas głosowania minął wt sie 29, 2006 7:46 pm

Tak
29
64%
Nie
16
36%

Liczba głosów: 45
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt lip 31, 2007 9:16 pm

Fusiu pisze:
Tak, ściągnęło mi się, ale nie potrafię tego otworzyć. Pisało, ze jest to plik html. Próbowałam otwierać w róznych programach ale tylko komp mi sie zawieszał i musiałam robić reset. :( Nie wiem czemu tak sie dzieje.

Zmień rozszerzenie na .rar i winrarem go..śmiga jak ta lala
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 9:17 pm

Armin pisze:
Aha..i tak jeszcze a propo Przema, Jarka (jblaminsky) Paranoi.. należy im się wielki ukłon i wielkie piwo za to co robią..Obrazek bo może nie każdy sobie zdaje sprawę z tego ile poświęcenia trzeba włożyć w to żebyśmy potem mogli tutaj oglądać te wszystkie piękne fotki.. tak naprawdę to nie mieli w zasadzie chwili wytchnienia podczas koncertów..cały czas 'focenie' w cieple, deszczu, niedeszczu..napić się nawet spokojnie nie mogli żadnych płynów..bo ochroniarze się odrazu czepiali.. wiem też, że kolejna "harówa" czeka Ich z obrabianiem tego wszystkiego na komputerze.. także ja ze swojej strony chylę czoła :wink: (nie nie, to nie jest wazelina :P ) ..

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Armin pisze:

Jaka lala:D;d;d
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » wt lip 31, 2007 9:19 pm

Przemo nie chodzi mi tutaj o wizerunek całej publicznosci festiwalu niech oni robia co chcą ........chodzi mi o wizerunek samego Fan Clubu i picia wódy z tych szkalnych butelek,zresztą Szwagier w niedziele tez zwrócił im na to uwage żeby chociaz do plastiku to przelali ,a tak własciwie to przechodząc wokół namiotów innych to nie widziałem tyle szkła ....... co do puszek to owszem ale to browar, a nie wóda mam nadzieje ze widzisz róznice
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 9:28 pm

Zamiescilem fotografie na zyczenie kolegi Sito jak i Paszteta.. Jesli komus bardzo przeszkadza to napiszcie do Radka czy Piotra o usuniecie i tyle (w koncu usuwane juz byly rozne fotki) Uwierz mi Kwinto ze mam o wiele lepsze stricte z koncertow do pokazywania niz to.

Co do porownania ze to piwo a to wóda.. dla mnie to jest to samo i tak samo sie mozna nawalic i jednym i drugim a argument ze zobacza to rodzice to nie puszcza jest dla mnie smieszny. Jezdzilem na Jarocin gdzie nie takie rzeczy odchodzily i wszyscy o tym wiedzieli a jednak nie mialem problemow z wyjazdami. Moze dlatego ze rodzice mieli do mnie zaufanie odnosnie picia czy cpania a ja tego zaufania nie naduzylem... Czy tak naprawde jest tu jakis rodzic ktory wierzy ze festiwal to grzeczna kinder zabawa gdzie dzieci jezdza tylko tanczyc i muzyki sluchaja?
Ale moze ja sie nie znam.
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 9:29 pm

Armin pisze:
Fusiu pisze:
Tak, ściągnęło mi się, ale nie potrafię tego otworzyć. Pisało, ze jest to plik html. Próbowałam otwierać w róznych programach ale tylko komp mi sie zawieszał i musiałam robić reset. :( Nie wiem czemu tak sie dzieje.

Armin, jesteś wielki :oops: Otworzyłam za pomoca winrara i śmiga "jak ta lala" :lol: Wielkie dzieki
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 9:31 pm

Teraz ja dorzucę swoje 3 grosze. Ogólnie festiwal bardzo mi się podobał. Nie wysłuchałam wszytskich koncertów, ale... z resztą po kolei.

TSA- fajny, mocny koncert. Choć część akustyczna można by sobie podarować. Panowie Nowak i Machel stojąc w miejscu z tymi gitarkami aku. wyglądali jak z oazy. Po tych skokach i szaleństwach, jakie odstawiali na scenie ich spokój na części aku. był wręcz groteskowy. Marek Piekarczyk jest fantastyczny, choć przy '51' bardzo skojarzył mi się z Jesusem z JCSS.

HARLEM- nie podobała mi się autoreklama, jakiej dokonywał Ryszard Wolbach.A i koncert mi przeleciał takim poprockiem. Nie zachwycił

CREE- koncert utwierdził mnie w przekonaniu, że ich piosenki są bardzo do siebie podobne, ale mimo to są fajne i miło się słuchało.

DŻEM- chyba najlepszy koncert, na jakim byłam. Po odegraniu standardów przyszedł czas na coś pięknego. Od początku utworów Nalepy do końca Naiwnych pytań czułam się jakbym była gdzieś indziej. Spokojne utwory Nalepy wprowadziły w stan zadumy, potem świetne wejście z Niewinnymi i ze Słodką, a gdy Bastek pojawił się na scenie- nie mogłam powstrzymać łez. Zdjęcia na telebimie pozwoliły, choć na chwilę zastanowić się nad czasem i rożnymi innymi przyziemnymi i ponadziemnymi sprawami. Po „Liście do M.” myślałam, że zespół nie pojawi się już na scenie i byłaby to chyba najlepsza puenta, ale jednak się pojawił. „Naiwne pytania” były dobrym pomysłem, ale najlepiej byłoby gdyby były już całkiem ostatnią piosenką, bo zaśpiewanie „Kaczora” zepsuło cały nastrój i odebrało magii a przede wszystkim SZCZEROŚCI temu koncertowi. Rozczarowałam się 3 ostatnimi utworami, a zwłaszcza wykonaniem „Zapal świeczkę”. Maciek przeciągał słowa, inaczej akcentował i ogólnie było inaczej przez co trudniej się śpiewało, a skoro to miała być puenta to myślę, ze najlepsza byłaby gdyby została szczerze zaśpiewana przez wszystkich, zwłaszcza po tym co wydarzyło się wcześniej.

Co do ilości ludzi to jedni mówią ‘mniej’, drudzy ‘więcej’. Według mnie więcej, bo pamiętam ,ze w tamtym roku w sobotę na plaży nie stał prawie żaden namiot, a w tą sobotę plaża była wypełniona na full.

Przeraziły mnie ilości śmieci jakie zostały po fanach. Pole kuflowe przed bramami na koncert, było okropne. Rzucacie to, bo wiecie, że i tak ktoś to posprząta? A samemu nie można? Został jeden, wielki, przeogromny SYF!!!!
Smutne jest także to, że niektórzy przyjeżdżają tam tylko po to by się nawalić jak dzika świnia i poczuć swoją cholerną wolność. Tak ona wygląda?? O to chodzi? Wątpię! Zastanówcie się czy to jest festiwal muzyczny czy alkoholowy, bo ja zaczynam się gubić.

To tyle, serdecznie pozdrawiam wszystkich, których spotkałam i dzięki Scypionowi i Łukaszowi za nocleg i ratunek w sytuacji krytycznej (musiałam no, musiałam!), pozdrawiam także SMS-kolegę, obecnego ciałem a nie duchem i Jaaha, który swój fotel utrzymuje w sposób fatalny! :P
Buziaki i do za rok… :]
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 9:34 pm

tak na rozgrzewke:

Obrazek Obrazek

ObrazekObrazekObrazek

wybaczcie ze to troche dluugo trwa ale mam remont, caly dzien maluje przestawiam meble czyszcze sciany itd. kompa mam w innym pokoju i ograniczony czas na obrobke. Wiec wybaczcie
Ostatnio zmieniony wt lip 31, 2007 9:40 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 9:38 pm

przemo12 pisze:tak na rozgrzewke:

Obrazek Obrazek

wybaczcie ze to troche dluugo trwa ale mam remont, caly dzien maluje przestawiam meble czyszcze sciany itd. kompa mam w innym pokoju i ograniczony czas na obrobke. Wiec wybaczcie

Ja wybaczam, bo fotki są bardzo ładne :) Zreszta widziałam jak Ty i paranoja_pearl uwijaliście sie jak mróweczki z tymi aparatami :D
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 9:39 pm

Kwinto :) Na pocieszenie fotka dla Ciebie....

KWINTO
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » wt lip 31, 2007 9:44 pm

No skoro panowie Sito i Pasztet sami chcieli tego rodzaju reklamy to sorki ale zastanawiam sie czy kiedykolwiek to czytali..... polecam wszystkim zwłaszcza ostatni punkt.... czy to nazywa sie dbaniem o dobre imię ????

PRAWA I OBOWIĄZKI CZŁONKÓW FAN CLUBU

Każdy członek Fan Clubu ma prawo:
- brać udział w każdej imprezie Fan Clubu (spotkania, koncerty, wycieczki, itp.),
- otrzymywać pomoc ze strony każdego innego członka Fan Clubu – zarówno w sprawach klubowych jak i prywatnych,
- wyrażać otwarcie swoje zdanie,
- korzystać z materiałów Fan Clubowych,
- brać udział w głosowaniu projektów dotyczących Fan Clubu, opracowanych przez Sztab,
- zgłaszać swoje pomysły dotyczące działania Fan Clubu, jego planu pracy, itp.,
- poprzez aktywne działanie i wkład w rozwój Fan Clubu, ubiegać się o przyjęcie do Sztabu,

Każdy członek Fan Clubu ma obowiązek:
- przynajmniej 2 razy w roku kalendarzowym uczestniczyć w spotkaniach Fan Clubu
- dbać o dobre imię Fan Clubu i zespołu “Dżem”
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » wt lip 31, 2007 9:48 pm

No dzięki Jblaminsky .....za te fotke....
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 9:50 pm

po pierwsze Jarek nie jest w Fun Clubie
po drugie on tylko zamiescil fotki wiec o co chodzi??
po trzecie skoro byl alkohol jak na zreszta kazdym spotkaniu OFC wiec w czym problem??
co chcesz robic taka propagande, jak dawniej i cenzurowac wszsytko?? i zamiast luksusowej w lapie paszteta stawiac np coca-cole??

ludzie nie przesadzajmy juz z tym, alkohol byl - byl, fotka jest - jest

to sa dorosli ludzie i moga wypic wiec nie wiem gdzie tu szargane jest dobre imie OFC....

Ty tez przeczytaj regulamin forum i ...... EDYTUJ POSTY
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 9:53 pm

przemo12 pisze:
Armin pisze:
Aha..i tak jeszcze a propo Przema, Jarka (jblaminsky) Paranoi.. należy im się wielki ukłon i wielkie piwo za to co robią..Obrazek bo może nie każdy sobie zdaje sprawę z tego ile poświęcenia trzeba włożyć w to żebyśmy potem mogli tutaj oglądać te wszystkie piękne fotki.. tak naprawdę to nie mieli w zasadzie chwili wytchnienia podczas koncertów..cały czas 'focenie' w cieple, deszczu, niedeszczu..napić się nawet spokojnie nie mogli żadnych płynów..bo ochroniarze się odrazu czepiali.. wiem też, że kolejna "harówa" czeka Ich z obrabianiem tego wszystkiego na komputerze.. także ja ze swojej strony chylę czoła :wink: (nie nie, to nie jest wazelina :P ) ..

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

[/quote="Armin"]

Dziękuję Arminie ...:*
Tobie należą się jeszcze większe ukłony, ponieważ ja mogę focić wybrane fragmenty i czasami wystarczy na komplet z danego zespołu, a Ty skrupulatnie nagrywasz do końca mimo pogody, mimo wszystkiego, aby w pełni oddać klimat tego czego czasem będąc tam nie jestśmy w stanie dostrzec...

Trzymajmy się razem moi Kochani - znacie mnie już troche i wiecie jak bardzo daje mi to siłę, że otaczają mnie tacy wspaniali, oddani dla sprawy ludzie jak Wy - ściskam Was gorąco :)
Ostatnio zmieniony wt lip 31, 2007 9:57 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 9:57 pm

Kwinto weź już nie smuć dobra ? Nie rób z siebie ciotki przyzwoitki bo to bez sensu. Zobaczyłeś jedno zdjęcie i masz podniete ... Jak dziecko ma własny rozum to nie będzie piło ćpało itd. tylko dlatego że inni tak robią, i jedno zdjęcie na pewno nic nie zmieni.

edit.

a tak poza tym wychodzi na to że nas fc to pełna parologia połączona z demoralizacją młodocianych.
Świadczą o tym np. opisy ze zlotów:

Bardziej skrytym fanclubowiczom języki rozwiązywał 'chmielowy napój bogów' tym razem wydawany z naszego prywatnego 'baru' ;)

poza tym to zdjęcie:

http://dzem.pl/fanclub/spotkania/images/14/d/10.jpg

Poza tym jeszcze taki opis ze zlotu ze Słupcy:

Był to jedyny w centrum Słupcy, czynny o tej porze lokal, gdzie dawali piwo. I tak oto kilkanaście osób, skupionych wokół połączonych stolików pochłaniało gazowany, lekko schłodzony napój

nie no to już pełna patologia nie Kwinto ?? Co my w ogóle tym FC za treści rozprzestrzeniamy ... Powinni nas już dawno zamknąć ...
Gość

Postautor: Gość » wt lip 31, 2007 10:39 pm

Już wiem jak posłuchać tego koncertu z Antyradia ale jak pociachać go na kawałki??

Wróć do „Koncerty”