Tyski festiwal 2007

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Czy chcesz aby na Parocanach 2007 zagrała grupa CREE?

Czas głosowania minął wt sie 29, 2006 7:46 pm

Tak
29
64%
Nie
16
36%

Liczba głosów: 45
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » czw sie 02, 2007 10:40 pm

WPrek pisze: Wstydziłbym sie też corocznego płaczu na scenie

Pokaż mi, w którym momencie widzisz tutaj płacz.. bo skoro co roku..a to z 2006...
Gość

Postautor: Gość » czw sie 02, 2007 10:53 pm

proponuje skonczyc gadke z tym typkiem bo widac koles ma jakies rozdwojone jaznie i sam nie wie czego chce raz mu przeszkadza placz raz ze ktos jest zbyt duzym twardzielem...sam nie wie czego chce proponuje po prostu nie zwracac na niego uwagi niech sobie chlopicho pisze jego sprawa
Gość

Postautor: Gość » pt sie 03, 2007 7:45 am

No to... odnajdywac sie ludziska na fotkach..... (Aki... napewno na 2 sie odnajdziesz!)

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Ostatnio zmieniony pt sie 03, 2007 8:33 am przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » pt sie 03, 2007 8:15 am

jblaminsky pisze:No to... odnajdywac sie ludziska na fotkach..... (Aki... napewno na 2 sie odnajdziesz!)

4
6

jarek a 5 zakazana ze jej nie ma? ;)

jblaminsky pisze:12

no no.. nawet chuck norris sie pojawil na festiwalu ;)
Ostatnio zmieniony pt sie 03, 2007 8:40 am przez Piotrek, łącznie zmieniany 1 raz.
LoSeK

Postautor: LoSeK » pt sie 03, 2007 8:31 am

Fajnie by było, jakby każdy kto się znajdzie na tych zdjęciach się przedstawił że to on :-)
jblaminsky - dobre zdjęcia, gratuluję! :-)

Pozdrawiam,
Wojtek
Gość

Postautor: Gość » pt sie 03, 2007 8:34 am

Piotrek pisze:
jarek a 5 zakazana ze jej nie ma? ;)

;)

Sie juz pojawilo... ;)
Gość

Postautor: Gość » pt sie 03, 2007 8:57 am

fota nr 5 - full romantyzm 8) :wink:
świetne zdjęcie nr 2 myszy

ok, przyznaję się do foty nr 8

i jeszcze raz ja w obiektywie Jarka
http://www.jblaminsky.com/tychy/mac.jpg
Gość

Postautor: Gość » pt sie 03, 2007 9:09 am

Większość osób na fotkach Jarka kojarze oprócz chłopaków na zdjęciu numer 14.
POZDRAWIAM :D
Gość

Postautor: Gość » pt sie 03, 2007 9:14 am

agnieszka29 pisze:Większość osób na fotkach Jarka kojarze oprócz chłopaków na zdjęciu numer 14.
POZDRAWIAM :D

Po lewej Smarr a po prawej Malin
Filipo

Postautor: Filipo » pt sie 03, 2007 9:18 am

Jeszcze moja mini recenzja ;) jestem mega zadowolony z koncertu tsa,zemollem, cree i Dżemu:) widac ze Dżem traktuje tą impreze bardzo powaznie i wyjątkowo częstując nas co roku niesamowita setlistą :) wielkie dzięki dla Panów z Dżemu :)
Cree? bardzo mi sie podobają nowe kawałki. swietnie moim zdaniem wychodza na zywo :) gratuluje.
zemollem... pierwszy wogle raz słyszałem tą formacje i przyznaje ze przypadli mi do gustu :)
tsa.... jedyne negatywne co pamietam z tego koncertu to punki....o fuck...złapać za jaja i ścisnąć az sie przyzna ze jest kosmitą kobietą... o mały włos taki jeden (no może dwóch) nie dostało w ryja ode mnie... na 51 stałem sobie spokojnie i kręciłem ten jeden jedyny kawałek...az tu nagle pod koniec piosenki łubudu... i aparacik za 2.5tys. wylądował (nie wiem jakim cudem) prosto w rękach szymaniuk stojącej 2 metry przede mną... a tago idiote pływaka mało nie zjadłem na kolacje..
przynajmniej porządnie zkląłem. kolejna sprawa z tsa? znowy PUNKi co za idioci z nich... pół koncertu zamiast sie dobrze bawic robili wszystko zeby popsuc zabawe ludziom stojącym w promieniu 10metrow... nie pomogło podstawianie nogi przeze mnie, ani odpychanie zeby sobie zęby kurde wybił.. musiało dojść do konfrontacji...niestety werbalnej i przy skąpym uzyciu pięści ;) za duzo to nie pomogło ale przynajmniej my mielismy spokój...

cały festiwal...ogólnie na....+ choć kilka razy niezle się wkurwiłem.. np. poszliśmy w sobote do leclerka, kupilismy m.in. kubusia w szklanym opakowaniu... na pierwszej bramce do ośrodka nie było zadnych problemów...na bramce koło sceny były... i to mega probloemy...lol ze nie mozna wnosic szklanych butelek na teren ośrodka...zostalismy z niego wykopani niemal za wszarz... a niby co było sprzedawane w budkach NA terenie ośrodka? piwo w SZKLANYCH butelkach... *****. ja rozumiem ze kazano mu tam stac i nie wpuszczac bo kurde nic innego koles sie nie nauczył w zyciu ale chyba za mocno sie kolega wczuł w role...
taki ot mały żal do organizatorów co mają w dupie sprawiedliwość

dokonałem kilku nagran na moj cudem uratowany aparacik.
jesli za rok bedzie TSA, porzadnie się zastanowie czy jechac. najwyzej opierdole paru ludzi ochroniarzy i dołoze kilku pukom.
a i zeby nie było ze sam nie jestem sprawiedliwy, niemili ochroniarze to tylko nieliczni;) wielu z nich było naprawde wporzadku i nie czepiali sie.

DŻEM - Pójdziesz tylko z cieniem

http://tnij.org/pojdziesz_tylko_z_cieniem

edit.
przepraszam za przekleństwo ;)

kwinto mówi ze ten powyzszy link nie działa, spróbujcie ten:
http://rapidshare.com/files/46680388/p_ ... m.AVI.html

pozdrawiam Filip 8)
Ostatnio zmieniony pt sie 03, 2007 5:16 pm przez Filipo, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » pt sie 03, 2007 9:31 am

:shock: jakie słownictwo na Forum :lol: Sorry za offtop.
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » pt sie 03, 2007 9:37 am

Filip sprawdz ten link bo u mnie sie nie otwiera,nie wiem jak u innych :cry:
Gość

Re: Nie wiem :P

Postautor: Gość » pt sie 03, 2007 10:05 am

Szizi pisze:... 3facet im gral na gitarze...

Ejjj mnie sie nie czepiaj ja tam tylko grałem bo grać lubie :P Ogólnie ludzie tez mnie denerwowali i po jakims czasie mi sie odechciało. Rok temu było o wiele wiele lepiej...

Ja sie tam Ciebie akurat nie czepiam tylko tych "panow" w wesolym humorku za brak jakiegos zachowania :P faktycznie rok temu bylo lepiej na oczku ale coz :) i tak byla wiekszosc wspanialych ludzi niz takich wyjatkow ;P
Gość

Postautor: Gość » pt sie 03, 2007 10:30 am

Ostatnio zmieniony pt sie 03, 2007 11:43 am przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WPrek

Postautor: WPrek » pt sie 03, 2007 10:50 am

Akil pisze:Jestem bardzo cierpliwą osobą ale jeśli jeszcze raz wspomnisz o tym że ktoś płakał a nie miał, to mnie cholera jasna trafi.

Ojoj będziesz płakać? Sory...

Armin pisze:Pokaż mi, w którym momencie widzisz płacz.. bo skoro co roku..a to z 2006...

A gdzie widzisz w tym roku???

przemo12 pisze:proponuje skonczyc gadke z tym typkiem bo widac koles ma jakies rozdwojone jaznie

Ano panie wątpliwy doktorze mam lekkie rozdwojenie, ale akurat nie teraz.

przemo12 pisze:i sam nie wie czego chce raz mu przeszkadza placz raz ze ktos jest zbyt duzym twardzielem...

O! Dwoje oczu, a każde czyta i rozumie co innego? Ciekawy przypadek z Ciebie :D Nie zauważyłem, bym gdziekolwiek wyraził swoją dezaprobatę wobec twardzieli.

przemo12 pisze:sam nie wie czego chce

Nie wydaje mi się. Napisałem swoje wrażenia po festiwalu.

przemo12 pisze:niech sobie chlopicho pisze jego sprawa

Dobrze, że nie chłopcio, bo bym sie obraził :D A chłopicho to tak po męsku bardzo... uła! :lol: Dzięki stary!

Wróć do „Koncerty”