Tyski festiwal 2007

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Czy chcesz aby na Parocanach 2007 zagrała grupa CREE?

Czas głosowania minął wt sie 29, 2006 7:46 pm

Tak
29
64%
Nie
16
36%

Liczba głosów: 45
Gość

Re: Hmm

Postautor: Gość » sob sie 04, 2007 7:30 pm

Szizi pisze:Fusiu!! a gdzie Ty ładowałaś komórkę?:P Ja to na szczęście blisko mam do Tych i moi rodzice przyjechali sobie na festiwal więc dałam im doładować :) bo już sobotę rano miałam problemy z baterią :)

Niedaleko oczka wodnego było centrum ładowania komórek i czajnik, w którym mozna było zagotować sobie wodę. A centrum okazało sie okrągłym przedłużaczem, z czterema wejściami, więc to ładowanie wygladało komicznie, bo każdy pilnował.. :lol: Ale było sympatycznie, ładowałam komórke.. w tle śpiewał Maciek.. było fajnie :D
Gość

Postautor: Gość » sob sie 04, 2007 8:03 pm

Drut pisze:
Drut pisze:a ja mam dziwne pytanie:)czy oprocz tych natryskow kolo jeziorka byly gdzies indziej prysznice np takm przy bramie byl maly budyneczek (wc za 1zl) czy tam tez byly prysznice??mam nadzieje ze nie

wiem ze to dziwne pytanie ale niech ktos mi odpowie:)

Inne prysznice były koło boiska -> trzeba było wyjsc poza obreb ośrodka..najlepiej sie ulotnic na przewic sektoru A i isc w strone boiska i tam obok był taki domeczek brazowy chyba i wielka kolejka.
Zazwyczaj najlepiej podązac za tłumem :D
Ale nie wiem po ile było chyba po 3 zł
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » sob sie 04, 2007 8:10 pm

Wiem, że już było, ale..
moja wersja..

Harlem & Maciek - Świat w obłokach
http://pl.youtube.com/watch?v=IyROZFFdkCA
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » sob sie 04, 2007 10:09 pm

ech co tam prysznice i inne bajery... festiwal był tak niesamowity że brak słów... dziękuję tym którzy tam byli a których spotkałam:)
dlatego czasem warto żyć...
Awatar użytkownika
szymaniuk

Postautor: szymaniuk » sob sie 04, 2007 11:25 pm

Filipo pisze:...az tu nagle pod koniec piosenki łubudu... i aparacik za 2.5tys. wylądował (nie wiem jakim cudem) prosto w rękach szymaniuk stojącej 2 metry przede mną

więc już tłumaczyłam Ci jak to się stało wiec czego jeszcze nie wiesz a poza tym nie stałam 2 mety przed tylko jedna osobe :P ale rozumiem ze jestem mala i można mnie nie zauważyc ;)

Filipo pisze:... aja rozumiem ze kazano mu tam stac i nie wpuszczac bo kurde nic innego koles sie nie nauczył w zyciu ale chyba za mocno sie kolega wczuł w role...

no i tu stane w obronie ludzi z fosy bo to ze maja taka robote jaka maja to nie znaczy ze nic sie nie nauczyli wiecej bo 2 z nich zarabia w ten sposob na ukonczenie studiow...a ja np stoj za barem w ogrodku piwnym tz ze nic wiecej nie umiem? (moze i nie ale moje kolezanki tak wiec nie osoadzaj ludzi)

no a w temacie bardziej to tez mi sie podobalo :)
Pozdrawaim wszytskich ktrorzy na to zasluzyli :)
Awatar użytkownika
Drut

Postautor: Drut » ndz sie 05, 2007 2:31 am

2ptac pisze:ech co tam prysznice i inne bajery... festiwal był tak niesamowity że brak słów... dziękuję tym którzy tam byli a których spotkałam:)

no wlasnie byl niesamowity i dlatego mam nadzieje ze nie byl prysznicy przy tym budyneczku....bo jesli były to bede pluł sobie w twarz.i niech mi ktos powie jak mam znalesc Kasie z sektoru D z Bielska na marginesie dodoam ze jest fryzjerka..marne szanse ale....
www.dzikijunak.org/gallery/Drut
I'd like to think that when I die
I'd get a chance another time
And to return and live again
Reincarnate, play the game
Again, and again, and again, and again
http://junakm10.fotosik.pl/
Gość

Postautor: Gość » ndz sie 05, 2007 8:56 am

Drucie ja Ci juz odpisałam na temat prysznicy/ców, ale jak zwykle nikt nie czyta :(
Gość

Postautor: Gość » ndz sie 05, 2007 1:22 pm

Ostatnio zmieniony ndz sie 05, 2007 6:20 pm przez Gość, łącznie zmieniany 4 razy.
Gość

Postautor: Gość » ndz sie 05, 2007 1:42 pm

wogole teraz slucham koncertu Dzemu i naprawde robiac zdjecia wiele rzeczy mi umknelo szkoda ze nie ma calosci
Gość

Postautor: Gość » ndz sie 05, 2007 4:24 pm

MaZia pisze:
Drut pisze:
Drut pisze:a ja mam dziwne pytanie:)czy oprocz tych natryskow kolo jeziorka byly gdzies indziej prysznice np takm przy bramie byl maly budyneczek (wc za 1zl) czy tam tez byly prysznice??mam nadzieje ze nie

wiem ze to dziwne pytanie ale niech ktos mi odpowie:)

Inne prysznice były koło boiska -> trzeba było wyjsc poza obreb ośrodka..najlepiej sie ulotnic na przewic sektoru A i isc w strone boiska i tam obok był taki domeczek brazowy chyba i wielka kolejka.
Zazwyczaj najlepiej podązac za tłumem :D
Ale nie wiem po ile było chyba po 3 zł

My tam sie chodziliśmy kąpać- tylko że po 4 osoby na kabine :P I kosztowały 3 złote i kolejka była duuża, ale sie opłacało- bo gratis taki pan mył plecy :mrgreen:
Gość

Postautor: Gość » ndz sie 05, 2007 8:10 pm

tyna pisze: bo gratis taki pan mył plecy :mrgreen:

to ja chodzilem gdzie za darmo i jedna pani myla, a druga masowala:P

doszedlem juz do porzadku ze zdjeciami i wrzucam kilka smaczkow gwiazd jednego i drugiego wieczoru, reszta w ciagu dwoch dni na mojej stronie:

ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek ObrazekObrazekObrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek ObrazekObrazekObrazek
Pasztet

Postautor: Pasztet » ndz sie 05, 2007 8:30 pm

jaj mam wielka prosbe do Przema, Jblaminskiego (sorki za ew. literowke) zamiast umieszczac fotki na forum, mzoe spakujecie je i umiescicie na serwerze jakims?? dla uzytkownikow na pewno wygodniejsze sciagniecie bedzie a i dla Was pewnie mneij roboty :)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » ndz sie 05, 2007 11:38 pm

Przemo... zdjęcia są świetne!! :) naprawde bardzo mi sie podobają:)
dlatego czasem warto żyć...
Gość

Postautor: Gość » ndz sie 05, 2007 11:41 pm

no ja zwykle podaje do mojej galerii na stronie....

tym razem pojawily sie fotki z koncertu TSA

Zapraszam.
betika

Postautor: betika » ndz sie 05, 2007 11:45 pm

Jarku .Super zdjecia .Masz w opisie o "m" za dużo w opisie

tak jak i ja .Zwalamy to na późną godzinę

Wróć do „Koncerty”