KRAŚNIK BLUES METTING

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

ROCKERS666

cZY WYBIERA SIĘ KTOŚ Z LISTY NA BLUES MEETING KRAŚNIK ??

Postautor: ROCKERS666 » ndz maja 09, 2004 2:49 pm

witam :twisted:
Jedzie ktos z listy na koncerty Dżem Gang Olsena Nocna Zmiana Bluesa itp:
Kraśnik 26 czerwca.
pozdr
wojtel
Kontaktowanie:

Postautor: wojtel » ndz maja 09, 2004 4:47 pm

Bardzo prawdopodobne, ze ja tam bede
Gość

SKAZANI NA BLUESA

Postautor: Gość » pn maja 10, 2004 5:18 pm

ave!
wlansie zbieramy ekipe z torunia i okolic na ten festival-jesli ktos chce sie dolaczyc to pisac :))
do zobaczonka w krasn.:))
AMEN :))
Piotr

Re: SKAZANI NA BLUESA

Postautor: Piotr » czw maja 13, 2004 6:44 am

schiza pisze:ave!
wlansie zbieramy ekipe z torunia i okolic na ten festival-jesli ktos chce sie dolaczyc to pisac :))
do zobaczonka w krasn.:))
AMEN :))

Prawdopodobnie i ja sie tam pojawie ;) a dzisiaj w Lublinie ;)

Pozdrawiam Piotrek
piotrek@dzem.com.pl
biniu from Poznań

Postautor: biniu from Poznań » pn maja 17, 2004 2:12 pm

nie wybieram się bo to daleko z Poznania, ale pozdrawim cały Kraśnik, szczególnie Kraśnik Fabryczny i mojego kumpla Kosę
narka
Muzyk62

KRAŚNIK BLUES METTING

Postautor: Muzyk62 » wt cze 22, 2004 8:33 am

Witam !!!!!!!!!
Wybiera się ktoś na Kraśnik Festiwal??????
Można by sie spotkac gdzies !!!!!!!!!!!!!
Czekam na jakies propozycje !!!!1
Wojtek
pozdr :D
Gość

Postautor: Gość » wt cze 22, 2004 6:58 pm

A skad jedziesz??
Muzyk62

Postautor: Muzyk62 » wt cze 22, 2004 9:42 pm

Witam
Ja jade z kumplami Z Rudnika Nad Sanem przez Stalową Wole ????/
a ty ?????????
pociągiem jedziesz ???
ja mam pociag o 7-15 rano ! :)
Gość

Postautor: Gość » śr cze 23, 2004 11:13 am

ja z lublina
Muzyk

Postautor: Muzyk » śr cze 23, 2004 12:40 pm

TO może sie gdzies tam stykniemy ?????
browca jakiegos sie napije ? :D
Awatar użytkownika
Benson

Kraśnik

Postautor: Benson » wt cze 29, 2004 4:05 pm

Rozumiem, że koncert Dżemu w Kraśniku się nie odbył, bo nie widziałem na Forum żadnej relacji z niego. No chyba że nikt z fanclubowiczów na nim nie był...
Muzyk

Postautor: Muzyk » wt cze 29, 2004 4:17 pm

Koncert Dżemu się odbył na festiwalu w Kraśniku bo sam na nim byłem !!!
:D ,byłem na wielu koncertach dżemu ale ten nie należał do najlepszych !!
Koncert był krótki i troszke nudny , wydawało sie jak by chłopaki byli zmęczeni , może dlatego ze grali dzień puzniej na top trendy ????
ale tego nie wiem :)
jak zawsze świetne 4 nowe kawałki , które wszyscy już znają !!
pozd :evil:
Gość

Postautor: Gość » śr cze 30, 2004 12:47 am

Oczywiscie, ze koncert sie odbyl, ale przyznaje racje koledze, ktory wypowiedzial sie wczesniej ze nie nalezal on do najlepszych. Dalo sie to rowniez odczuc wsrod ludzi, czegos typowo Dzemowego brakowalo, a szkoda. Co jednak nie przeszkadzalo, by niektorzy swietnie sie bawili ;). Zreszta caly Meeting wypadl naprawde dobrze, trzeba wspomniec o laureacie konkursu - Crossroads, jeszcze bedzie o nich glosno. Warto posluchac. Poza tym - NZB tez w swietnej formie i zaskakujaco dobrze (jak dla mnie) Gang Olsena zagral, bawili sie najwytrwalsi, przypominam, ze koncerty trwaly od poludnia ;), a i piwa nie brakowalo : ).
Przy okazji pozdrawiam Wszystkich, ktorzy byli, znajomych jak i tych nowopoznanych, w koncu kilka godzin z kims milo przekimalam na tej stacji. ;)
Do zobaczenia gdzies tam w Polsce.
Chyba nikt nie pisal relacji na liscie, bo wlasciwie zal sie wtracac z czyms takim, skoro wciaz tocza sie tam tak zazarte dyskusje i poruszane sa zdecydowanie bardziej zwiazane z Dzemem tematy.
wojtel
Kontaktowanie:

Postautor: wojtel » śr cze 30, 2004 10:38 am

desordre pisze:Oczywiscie, ze koncert sie odbyl, ale przyznaje racje koledze, ktory wypowiedzial sie wczesniej ze nie nalezal on do najlepszych. Dalo sie to rowniez odczuc wsrod ludzi, czegos typowo Dzemowego brakowalo, a szkoda. Co jednak nie przeszkadzalo, by niektorzy swietnie sie bawili ;).

A pewnie,ze sie bawili :)
Zreszta caly Meeting wypadl naprawde dobrze, trzeba wspomniec o laureacie konkursu - Crossroads, jeszcze bedzie o nich glosno. Warto posluchac. Poza tym - NZB tez w swietnej formie i zaskakujaco dobrze (jak dla mnie) Gang Olsena zagral, bawili sie najwytrwalsi

Najwytrwalsi... jakas aluzja? ;)
przypominam, ze koncerty trwaly od poludnia ;), a i piwa nie brakowalo : ).

Taaak na brak piwa narzekac nie mozna :)
Przy okazji pozdrawiam Wszystkich, ktorzy byli, znajomych jak i tych nowopoznanych, w koncu kilka godzin z kims milo przekimalam na tej stacji. ;)

Rowniez pozdrawiam.
Agna

wojciechów

Postautor: Agna » śr lip 14, 2004 4:27 pm

No cóż ze smutkiem muszę przyznać że w czasie tego koncertu też nie było najlepiej---myslałam na początku że to wina słąbego nagłosnienia (było widać jak Styka walczy z odsłuchem i chyba jakiś kabelek nie łączył). Rozumiem że problemy techniczne itd., ale pomimo -czegoś zabrakło...
Jedno muszę przyznać że nowe kawałki robią wrażenie (może nie wszystkie), juz jestem fanką tego o nałogu karcianym (zreszta podoba mi się już od premierowego wykonania kiedyś we wrocławskim Columbusie...pozdrawiam przy okazji cały Wrocek). Przy okazji chciałam podziękować takim młodym chłopcom, że nie zadusili tej dziewczyny w niebieskiej koszulce, stojącej przy barierce. Dzięki temu mogę tu sobie dzisiaj pisać.... :D

Wróć do „Koncerty”