8.11.2006 - Katowice Załęże

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » pn lis 13, 2006 5:34 pm

Armin, wielkie dzieki za Modlitwę...aż coś mnie w sercu ścisnęło jak obejrzałam to video...no i Maciek...ten głos...pięknie...wzruszyłam się...
Gość

Postautor: Gość » pn lis 13, 2006 6:34 pm

Super świetnie. Dźwieki wielkie :D ktoś tam fajnie wyje w tle :D hehehehe
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » pn lis 13, 2006 7:19 pm

pewnie Maciek :lol:
Joke oczywiście. Bo szacuneczek do pana Macieja B.
Egotrans.
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » pn lis 13, 2006 7:38 pm

To ja tez cosik zapodam:P Wprawdzie nie jest to tak perfekcyjnie nagrane jak Armin nagrywa (przepraszam siedzialem z tylu i pewnie mam gorszy sprzet), ale jest:) Mala aleja roż. Rapidshare zajety byl wiec na video.google.pl wrzucilem
http://video.google.pl/videoplay?docid= ... 1529515548
bierzcie i hmm ogladajcie:) Sie rozmazuje troche czasami bo mam chyba czuły obiektyw czy cos w tym aparacie bo trzymalem go nieruchomo a i tak sie rozmazywalo.
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Gość

Postautor: Gość » pn lis 13, 2006 7:48 pm

borszysz pisze:To ja tez cosik zapodam:P Wprawdzie nie jest to tak perfekcyjnie nagrane jak Armin nagrywa (przepraszam siedzialem z tylu i pewnie mam gorszy sprzet), ale jest:) Mala aleja roż. Rapidshare zajety byl wiec na video.google.pl wrzucilem
bierzcie i hmm ogladajcie:) Sie rozmazuje troche czasami bo mam chyba czuły obiektyw czy cos w tym aparacie bo trzymalem go nieruchomo a i tak sie rozmazywalo.

Próbowałam obejrzec ale strasznie zacinało...może to wina mojego kompa, nie wiem...ale wogóle nie mogłam obejrzeć tego videa...:(
Gość

Postautor: Gość » pn lis 13, 2006 7:56 pm

A ja mam "Aleję.." nagraną z odległości ok 2 metrów, bo stałam tuż przy scenie ... :twisted:

Na wejściu "zabił" mnie Zbyszek Szczerbiński swoim hasłem: "To tyś jest ta Maciejka z forum" ... :shock: - miłe to, nie sądziłam, że mnie zapamiętał z koncertu w Ostrowie...
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » pn lis 13, 2006 8:47 pm

O właśnie, a propos Zbyszka, bo miałem napisać i zapomniałem :oops: Jak już chyba Smar pisał, w końcu była możliwość bliższego przyjrzenia się jego (Zbyszka, nie Smara ;) grze. No i muszę przyznać, że powalił mnie, szczególnie w Pawiu (zwłaszcza grą na hi-hacie :twisted: ).

Edit:
Czy ktoś mógłby wrzucić Modlitwę na jakiś inny serwer? Bo z tego rapida za cholerę nie dam rady ściągnąć :(
Awatar użytkownika
czekoladowy Łoś

Katowice Załęze

Postautor: czekoladowy Łoś » wt lis 14, 2006 9:55 am

Benson pisze:Czy ktoś mógłby wrzucić Modlitwę na jakiś inny serwer? Bo z tego rapida za cholerę nie dam rady ściągnąć :(

Łoś to fajnyktoś i Ci wrzuci .:)

"MODLITWA III"-DŻEM ( nagranie Armina):

http://www.megaupload.com/?d=Y9L4ES27

Mam nadzieje że będzie działało.

A właściciela prosze o wybaczenie że się tak rozporządzam Twoim plikiem,ale wyręczyć Cię chciałam bo dziś moje transfery nadzwyczaj szyko chodzą 8)
------------------------------------------------
Gdy jesteś smutny to pomyśl że kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem...tudzież zostałeś zesłany przez snikersjanów ;)
Gość

Re: Katowice Załęze

Postautor: Gość » wt lis 14, 2006 10:41 am

czekoladowy Łoś pisze:
Benson pisze:Czy ktoś mógłby wrzucić Modlitwę na jakiś inny serwer? Bo z tego rapida za cholerę nie dam rady ściągnąć :(

Łoś to fajnyktoś i Ci wrzuci .:)

"MODLITWA III"-DŻEM ( nagranie Armina):

http://www.megaupload.com/?d=Y9L4ES27

A właściciela prosze o wybaczenie że się tak rozporządzam Twoim plikiem,ale wyręczyć Cię chciałam bo dziś moje transfery nadzwyczaj szyko chodzą 8)

A mi z rapida rewelacyjnie ściagają się pliki, z megaupload mam problem..bo nie wiem co, gdzie i jak... :oops:
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt lis 14, 2006 2:20 pm

BlackAngel pisze:PS. Po obejrzeniu stwierdzam, że powinieneś robić filmy z wesel i innych uroczystości. Wstęp profesjonalny na maxa. Przynajmniej wiadomo co gdzie i jak. Tzn.. co to chyba każdy wie Razz
Uczcie się ludzie jak się robi dobre filmy!

No dobra..to kto jako pierwszy urządza jakieś weselisko? :twisted:

s!mon pisze:Armin padam na kolana i bije przed Tobą pokłony Razz Właśnie się ściąga, wielkie dzięki!!!

Uważaj bo wilka dostaniesz :wink:

Fusiu pisze:
borszysz pisze: Mala aleja roż. Rapidshare zajety byl wiec na video.google.pl wrzucilem

Próbowałam obejrzec ale strasznie zacinało...może to wina mojego kompa, nie wiem...ale wogóle nie mogłam obejrzeć tego videa...:(

To zalezy od internetu.. jeśli masz szybki to odtworzy bez problemu..jeśli wolny to musisz poczekać aż się zbuforuje.. :wink:

Ja tez mam Aleję nagraną ( zresztą cały koncert :P ) w takim samym formacie ( jakości ) jak Modlitwę ..więc wrzucę za jakiś czas..

czekoladowy Łoś pisze:http://www.megaupload.com/?d=Y9L4ES27

To ja jeszcze dodam, że najlepiej sobie ściągnąć ten oto programik:
http://www.download.net.pl/4423/RapGet/
Dzięki niemu nie trzeba czekać na wolne sloty.. ( w megaupload ) wystarczy wkleić do niego link (kliknąć na dodaj "+") potem na PLAY .. i po prawej widać tabelkę, w której rozpocznie się odliczanie (60 sekund) a potem już widać szybkość transferu z jaką ściąga się plik, standardowo do c:\downloads

czekoladowy Łoś pisze:A właściciela prosze o wybaczenie że się tak rozporządzam Twoim plikiem

Zastanowię się.. 8) :twisted:

kwiatuszek pisze: i kuruj się chłopie

No dyć niy inaczyyj Kfiotku 8) :wink:
Awatar użytkownika
czekoladowy Łoś

Postautor: czekoladowy Łoś » wt lis 14, 2006 3:06 pm

Fusiu pisze:
A mi z rapida rewelacyjnie ściagają się pliki

taaa...zwłaszcza jak się ma połaczenie radiowe i czasem trzeba czekać dzień żeby ktoś łaskawie zwolnił sieć...

Fusiu pisze: z megaupload mam problem..bo nie wiem co, gdzie i jak... :oops:

z takimi problemami to do prof Arminosa...ten genialny w swojej istocie człowiek wszystko Ci objaśni w prostym i zrozumiałym języku.Od Ciebie zalezy czy zrozumiesz plątanine jego słów :lol:

Armin padam na kolana i bije przed Tobą pokłony

...jeszcze mu wybuduj pomnik i weź z nim ślub a będziesz prawie jak nasze koleżanki z forum CD :twisted:

Armin pisze:Zastanowię się.. 8) :twisted:

ufff...jest nadzieja :oops: A już się bałam że do końca życia się do mnie nie odezwiesz :wink:

Gdy jesteś smutny to pomyśl że kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem...tudzież zostałeś zesłany przez snikersjanów ;)

Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » wt lis 14, 2006 4:22 pm

czekoladowy Łoś pisze:Łoś to fajnyktoś i Ci wrzuci .:)

Wielkie dzięki :) Niech Ci Dżem wspaniałymi koncertami wynagrodzi :D
Gość

Postautor: Gość » wt lis 14, 2006 4:58 pm

Benson pisze:Cegła mi aż tak nie przeszkadza, ale brak Whisky, to to na co czekałem cały czas :D

To ja znowu mam odwrotnie, :wink: whisky mi nie przeszkadza a wręcz przeciwnie.Natomiast cegła nie wpływa na mnie pozytywnie.
Awatar użytkownika
czekoladowy Łoś

Postautor: czekoladowy Łoś » wt lis 14, 2006 5:11 pm

Benson pisze:
czekoladowy Łoś pisze:Łoś to fajny ktoś i Ci wrzuci .:)

Wielkie dzięki :) Niech Ci Dżem wspaniałymi koncertami wynagrodzi :D

e tam...przyjedziesz mi na zime drzewo porąbać :twisted:

a tak sobie teraz weszłam na megaupoad i co widze?
"Limit możliwych połączeń dla kraju (Poland) jest obecnie wyczerpany."

tom Cię uraczyła,prawie jak na rapidzie :lol:
ale poinstalujesz sobie to i owo i będzie ok :)

(dlaczego jeszcze nikt mi nie powiedział że mam pięknego nowego avatara?:( )

Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt lis 14, 2006 8:03 pm

czekoladowy Łoś pisze:z takimi problemami to do prof Arminosa...ten genialny w swojej istocie człowiek wszystko Ci objaśni w prostym i zrozumiałym języku.Od Ciebie zalezy czy zrozumiesz plątanine jego słów

Ty się nie podlizuj bo i tak nie będziesz mieć żadnych ulg na uczelni 8)

czekoladowy Łoś pisze:ufff...jest nadzieja A już się bałam że do końca życia się do mnie nie odezwiesz

Czasem jest fajnie pomarzyć no nie? :P :wink:

Mała Aleja Róż

http://rapidshare.com/files/3335419/aleja.rar.html (edit: link nieaktualny..ktoś usunął plik.. :? ale w następnych postach jest reupload na innych serwerach)

(Znowu na rapidzie..ale na innych serwerach nadal mam problemy z umieszczaniem plików :? Więc Ci co nie mogą ściągać z rapidu..muszą poprosić kogoś - na przykład Łosia :P - żeby przerzucił to na megaupload i potem tak jak pisałem wcześniej, programik Rapget, i powinno się ściągać....)
Ostatnio zmieniony śr lis 15, 2006 10:21 am przez Armin, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Koncerty”