19 lutego 2007r.koncert DŻEMu w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » sob lut 10, 2007 9:20 pm

Benson pisze:Ja wyczekuję tylko "Koszmarnej nocy".

A ja akustycznych "Jesion" i "Małej alei róż".
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 11, 2007 3:37 pm

Chiquita pisze:Tak. I ekipa z którą miałam iść se pojechała z piz*u. Idą tylko dwie osoby plus ja :(

i co się przejmujesz ważne że DŻEM nie pojechał w piz*u (bo to juz byłby większy problem) :lol:

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chiquita

Postautor: Chiquita » pn lut 12, 2007 11:32 am

isia pisze:
Chiquita pisze:Tak. I ekipa z którą miałam iść se pojechała z piz*u. Idą tylko dwie osoby plus ja :(

i co się przejmujesz ważne że DŻEM nie pojechał w piz*u (bo to juz byłby większy problem) :lol:

pozdrawiam

:lol: masz racje :D to i tak dwie najlepsze osoby jakie znam :D
ja tera gdzies czytałam, że koncert nie ma być akustyczny...nie wiem co to z tego wyjdzie xDD mi to obojętnie czy taki czy taki ważne, że Dżem :)
Gość

Postautor: Gość » pn lut 12, 2007 12:14 pm

Ma Ktoś na zbyciu zbędną wejściówkę???
Gość

Postautor: Gość » pn lut 12, 2007 12:50 pm

CHIQUITA a kiedy to czytałaś że nie będzie akustyczny? bo ja byłam w teatrze w czwartek i wtedy facet mówił że będzie akustyczny .
Awatar użytkownika
Chiquita

Postautor: Chiquita » śr lut 14, 2007 8:03 pm

ja na jakiejś stronie co był link na stronie teatru :lol:
Gość

Postautor: Gość » śr lut 14, 2007 8:36 pm

wystarczy wejsc na www.teatr-rozrywki.pl i tam w wydarzeniach co jadą jest przekierowanie :]
Gość

Postautor: Gość » czw lut 15, 2007 3:00 am

No to zabrałem się za załatwianie wejściówek.. no i chyba nic nie pomoże bo oni wszystko wysprzedali, nawet tę tzw"taktyczną rezerwę" Jutro ostatnie starcie..może jeszcze się uda:)"
Gość

Postautor: Gość » czw lut 15, 2007 10:42 am

MaZia pisze:wystarczy wejsc na www.teatr-rozrywki.pl i tam w wydarzeniach co jadą jest przekierowanie :]

no ja na tą stronę już dawno wchodziłam i z racji tego że tam nie pisze jaki to będzie koncert to pomyślałam że normalny czyli z prądem bo jeśli akustyczny to powinni napisać no ale ten facet z teatru to chyba wie lepiej?
Awatar użytkownika
Chiquita

Postautor: Chiquita » czw lut 15, 2007 12:09 pm

no nie wiem posłuchamy, zobaczymy 8)
Gość

Postautor: Gość » czw lut 15, 2007 1:15 pm

isia pisze:
MaZia pisze:wystarczy wejsc na www.teatr-rozrywki.pl i tam w wydarzeniach co jadą jest przekierowanie :]

no ja na tą stronę już dawno wchodziłam i z racji tego że tam nie pisze jaki to będzie koncert to pomyślałam że normalny czyli z prądem bo jeśli akustyczny to powinni napisać no ale ten facet z teatru to chyba wie lepiej?

wiecie co ? teraz poszperałam w archiwum teatru i znalazłam zapowiedź koncertu z zeszłego roku i tam pisało "DŻEM AKUSTYCZNIE" a teraz tak nie pisze więc może jednak facet się mylił bo szczeże mówiąc wolałabym z prądem
Gość

Postautor: Gość » pt lut 16, 2007 10:34 am

Hej Wam! Czy ktoś z Was ma może bilet/wejściówkę, a nie idzie na koncert z różnych przyczyn, jest mi bardzo potrzebna. Gdyby ktos taki się znalazł to podaje moj nr. gg 6279862.
Gość

Postautor: Gość » pt lut 16, 2007 3:14 pm

Nie wiem czy później będę miał okazję: tradycyjne spotkanie w Tawernie- są chętni?? Prawdopodobnie będę w Katowicach baaaaaaardzo wcześnie, a nie chce mi się krążyć na trasie Bytom-Katowice kilka razy ;) Koncert zaczyna się o 19tej (za www.teatr-rozrywki.pl)- to o 16.30 wam pasuje? Czy wolicie zacząć wieczór wcześniej? :P hehe
marzena29

Postautor: marzena29 » sob lut 17, 2007 5:50 pm

NO I TAK.Za dwa dni koncert a mnie dopadła jakaś cholerna grypa!! :evil:
Ale choćby na czworakach to będę :lol:
Wiem od znajomych,że Zespół przed koncertami na Śląsku spotyka się często w jakiejś knajpie na piwku.Czy może ktoś wie co to za knajpa?? :?: :roll:
Gość

Postautor: Gość » sob lut 17, 2007 6:47 pm

Jaah pisze:Nie wiem czy później będę miał okazję: tradycyjne spotkanie w Tawernie- są chętni?? Prawdopodobnie będę w Katowicach baaaaaaardzo wcześnie, a nie chce mi się krążyć na trasie Bytom-Katowice kilka razy ;) Koncert zaczyna się o 19tej (za www.teatr-rozrywki.pl)- to o 16.30 wam pasuje? Czy wolicie zacząć wieczór wcześniej? :P hehe

na spotkanko ja jestem chetny:)

Wróć do „Koncerty”