19 lutego 2007r.koncert DŻEMu w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » czw lut 22, 2007 12:23 am

LoSeK pisze:Przyznam, że po 2 bisie chcieliśmy z Dyłim zacząć śpiewać Whisky na całą sale, tak żeby wszyscy załapali - wtedy chłopaki musieli by wyjść. Ale baliśmy się reakcji pewnych bywalców tego forum, którzy koncertowego Whisky mają już serdecznie dosyć :D No cóż..... :-)

No i mosz szczęście :twisted: Dzięki temu to był mój drugi koncert Dżemu bez Whisky :D

pozdrawiam smar666
OFC "Skazani na Bluesa"
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » czw lut 22, 2007 11:44 am

cherry87 pisze:Jedna Benson oraz acerrock nagrania z Teatru są zawsze (premiery), zaś kwestia tego, czy zostanie wydane, więcej jak pewne biorąc pod uwagę, spore zainteresowanie tym miejscem, jak i nakładem koncertów. Dlaczego więc z tego nie skorzystać? Plan zaś trzeciego koncertu podany raczej w przybliżeniu. Zależny od powodzenia tych dwóch. Resztę dopowiedzcie sobie sami ;).

pozwolcie ze i ja dopisze kilka slow: co do nagran i ich wydan - Pamietaj cherry ze to zespol decyduje co, gdzie kiedy i kto moze nagrac i wydac. A z mojej wiedzy nie ma w planach wydania jakiegokolwiek oficjalnego materialu z tego kocertu (co wiecej dopiero co ukazala sie plyta koncertowa wiec wg mnie raczej nastepne wydawnictwo nie bedzie pochodzilo z teatru :))

Co do trzeciej imprezy nie bede sie wypowiadal bo na ten temat moja wiedza jest mniejsza niz cherry ;)

Pozdr
Awatar użytkownika
dyli
Kontaktowanie:

Postautor: dyli » czw lut 22, 2007 1:56 pm

Mógłby to kto wrzucić na inny serwer? Rapida, albo polski Wyslij.to ?

Jak komuś to się udało ściągnąć, albo sam Przemo :)

Pozdrawiam,
Dyłi
Ostatnio zmieniony czw lut 22, 2007 7:26 pm przez dyli, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » czw lut 22, 2007 3:34 pm

Piotrek pisze:
cherry87 pisze:Jedna Benson oraz acerrock nagrania z Teatru są zawsze (premiery), zaś kwestia tego, czy zostanie wydane, więcej jak pewne biorąc pod uwagę, spore zainteresowanie tym miejscem, jak i nakładem koncertów. Dlaczego więc z tego nie skorzystać? Plan zaś trzeciego koncertu podany raczej w przybliżeniu. Zależny od powodzenia tych dwóch. Resztę dopowiedzcie sobie sami ;).

pozwolcie ze i ja dopisze kilka slow: co do nagran i ich wydan - Pamietaj cherry ze to zespol decyduje co, gdzie kiedy i kto moze nagrac i wydac. A z mojej wiedzy nie ma w planach wydania jakiegokolwiek oficjalnego materialu z tego kocertu (co wiecej dopiero co ukazala sie plyta koncertowa wiec wg mnie raczej nastepne wydawnictwo nie bedzie pochodzilo z teatru :))

Co do trzeciej imprezy nie bede sie wypowiadal bo na ten temat moja wiedza jest mniejsza niz cherry ;)

Pozdr

Co do nagrania, większość ludzi tak pisało to nie wiem dlaczego mi tylko przykazujesz pamiętać... Jeśli chodzi o możliwość trzeciego koncertu, prosze połączyć się z działem organizacyjnym, a Twoja wiedza myślę, znacznie się poszerzy :) Też pozdr.
Gość

Postautor: Gość » czw lut 22, 2007 9:21 pm

Piotrek pisze:

nie ktorzy posiadaja wieksza wiedze od Piotra no prosze prosze jestem w szoku
Gość

Postautor: Gość » czw lut 22, 2007 9:52 pm

napisał Smar
No to byłem tam jeszcze ja i sir Benson :twisted: Nie wiem jak Benson (bo do niego trzeba na audiencje sie umawiać), ale my z Przemem jestesmy otwarci na nowe znajomości :D No dobra, Benson też, tylko musisz powiedzieć że kochasz Arsenal

z przykrością muszę stwierdzić że arsenalu nie kocham , w zasadzie do żadnego klubu nie pałam miłością ja kocham tylko DŻEM lol

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chiquita

Postautor: Chiquita » pt lut 23, 2007 5:07 pm

To tera moja opinia :D
Koncert był świetny. Chłopaki świetnie się spisali. Brawo. Takiego koncertu trzeba nam było. O. Fotek nie dam, bo jak wgrałam na kompa to aż mi wstyd za siebie było xD Całe zamazane :oops: (ee...tzn mój tata je robił :D ) Mam jedynie filmik, który później bede mogła wrzucic, a mianowicie Sen o Victorii. Chociaż tam mną też nieźle pod koniec coś trząsło :oops: :lol:

isia pisze:REWELACJA jestem cały czas pod wrażeniem całą noc mi się ten koncert śnił.
solówki Jurka mistrzostwo, Borzucki też pięknie wymiatał .Ludzie na prawym balkonie fajnie się bawili ja też chciałam się pobujać ale siedziałam przed kamerzystą w 20 rzędzie i bym mu zasłaniała.Też jak nie którym brakowało mi kilku utworów np.Wehikuł albo Mała aleja róż no ale ten koncert musiał by z 6godzin potrwać jakby mieli grać na życzenie.Ogólnie super, PAŁECZKI LATAŁY w powietrzu :lol: chyba sobie zaraz puszczę jakiś koncert na dvd.
Cieszę się że wyszli jeszcze raz na bis przy zapalonych światłach.Szkoda ze tak szybko zleciało tyle czekania i już po wszystkim :cry:

Hehe, rzeczywiście się bawili. Siedziałam tam, zaraz obok nich jak na balkonach były te miejsca na skos to ja tam siedziałam :D A ja sie tak zastanawiałam co oni tak tańczą odwracam sie a oni na cztery osoby pół litra se skombinowali :lol: Później jak zapalili zapalniczke przyszła jakaś starsza baba z obsługi i zaczela im kiwac ze mają sie uspokoic -.-
A tu obiecany filmik, wstydze sie za niego xDD Ale macie.
http://rapidshare.com/files/17906988/Obraz_043.mpg.html
Gość

Postautor: Gość » sob lut 24, 2007 2:16 pm

to jak bedzie koncert Dżemu w Teatrze, to pewnie sie wybiore...:), teraz nie moglam...bywa.
fajne zdjecia i set lista...mogli by zawsze grac takie kawalki :).
no ale, pomarzyc zawsze mozna :P
martunia31

Postautor: martunia31 » pn lut 26, 2007 3:52 pm

Chciałabym dodać kilka zdań na temat tego koncertu... Może i byłabym pod wrażeniem, gdybym nie miała porównania z koncertem, który odbył się rok temu w TR. Siedziałam sobie wtedy w szóstym rzędzie na samym środeczku z otwartą gębą :-O. Teraz też miałam to szczęście siedzieć nawet rząd bliżej, ale już takiego wrażenia chłopaki na mnie nie wywarły. A to dlatego, że za dużo grali a za mało dali pośpiewać Maćkowi. Osobiście przyszłam tam posłuchać jego śpiewu, a nie solówek instrumentalnych. Solówki gitarowe owszem są wskazane, ale bez przesady. Przez pierwszą godzinę to każdy utwór był niemiłosiernie wydłużony samą grą na gitarze. Poza tym koncert był w porządku. Wypięcie się mikrofonu uznałabym raczej za zabawny incydent, a nie jak ktoś napisał za wpadkę. A to, że nie zagrali cegły ani whisky... mają tyle fajnych kawałków, że nie muszą w kółko klepać tych samych. Ten zeszłoroczny koncert był bardziej zbliżony do mojej osobistej listy ulubionych piosenek Dżemu niż ten z tego roku. No i co jeszcze... Maciusiowi się troszku przytyło ;-D, ale i tak ma przesympatyczną buźkę. I jak to ktoś napisał, chwała mu za to, że godnie dźwiga na swoich barkach ciężar legendy. I pomyśleć, że uważałam, jak sporo ludzi zresztą, że Dżem bez Riedla to już nie to samo. Muszę przyznać, że myliłam się. Naprawdę rzadko się zdarza, żeby ktoś potrafił zastąpić kogoś tak jak Maciek Ryśka, i pociągnąć zespół dalej. W listopadzie na pewno też się wybiorę... ale wcześniej Paprocany :-)
Gość

Postautor: Gość » pn lut 26, 2007 5:05 pm

martunia31 pisze: A to dlatego, że za dużo grali a za mało dali pośpiewać Maćkowi. dalej. :-)

Z tego co pamietam Maciek zaspiewal wszsytkie zwrotki poszczegolnych piosenek wiec jak mial cos wymyslec??

martunia31 pisze: Maciusiowi się troszku przytyło ;-D, ale i tak ma przesympatyczną buźkę.:-)

tez zauwazylas ten brzuszek :?: :cry: ach to juz nie jest ten Maciek co kiedys no ale kilka kilo wiecej nie zaszkodzi :wink: a co do buzki to przesympatyczna bo ogolona i opalona :lol: :wink:

8)
Gość

Postautor: Gość » pn lut 26, 2007 5:21 pm

nie smutaj się Przemo, przecież jest jeszcze "Slim figura", a to szansa dla tysiąca mężczyzn ;)
Oby on się zmieścił w tych tysiącach, bo jak nie to już nie pojde na zaden koncert :lol:
LoSeK

Postautor: LoSeK » pn lut 26, 2007 5:39 pm

przemo12 pisze:
martunia31 pisze: Maciusiowi się troszku przytyło ;-D, ale i tak ma przesympatyczną buźkę.:-)

tez zauwazylas ten brzuszek :?: :cry: ach to juz nie jest ten Maciek co kiedys no ale kilka kilo wiecej nie zaszkodzi :wink: a co do buzki to przesympatyczna bo ogolona i opalona :lol: :wink:

8)

Przemo, jak mamy odbierać te słowa? :-) Wiesz, że tutaj mogą powstać różne wersje :-D

Ja to nazywam "mięsień piwny" - tak to jakoś dużo lepiej brzmi... Maciek nie przytył, a tylko powiększył swój mięsień piwny - od razu lepiej brzmi, nieprawdaż? :-)

Pozdrawiam,
Wojtek
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » pn lut 26, 2007 8:15 pm

No ćwiczy chłopak, ćwiczy to i BeerCeps sie mu powiększa:D
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl
Gość

Postautor: Gość » pn lut 26, 2007 8:15 pm

JednaZNiewielu pisze:Oby on się zmieścił w tych tysiącach, bo jak nie to już nie pojde na zaden koncert :lol:

dokladnie ja tez nie bede chodzil na koncerty juz jak Macko czegos z soba nie zrobi :lol:

LoSeK pisze:Przemo, jak mamy odbierać te słowa? :-) Wiesz, że tutaj mogą powstać różne wersje :-D

no bez przesady :lol:
Gość

Postautor: Gość » pn lut 26, 2007 9:10 pm

A mnie się podoba, facet po 30 nie może być taki żeby go wiatr zdmuchnął albo deszcz omijał. Trzeba mieć się do czego przytulić ,ja lubię jak facet jest odemnie dużo większy wtedy się dobrze czuję (może dlatego że sama jestem drobna ) i z tym zarostem też mi się podobał , jest męski i już.

Wróć do „Koncerty”