19 lutego 2007r.koncert DŻEMu w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » wt lut 20, 2007 8:46 pm

isia pisze:PISZĘ DO PRZEMA :!: bo wczoraj widziałam jego zdziwioną minę.Przed koncertem stałeś z grupką ludzi przy sklepiku Dżemu przechodziłam obok no i skojarzyłam Cię ze zdjęć i do znajomej głośno powiedziałam PRZEMO a Ty się troszkę zdziwiłeś. Ja to taka czarnulka niewysoka w brązowej skórze.

no fakt sluszalem cos Przemo ale rozgladam sie i nikt do mnie nie podszedl wiec sobie myslalem ze moze ktos krzyczal Beno :wink: i konczylem konwersacje ze Smarem i sir Bensonem

smar666 pisze:
ale my z Przemem jestesmy otwarci na nowe znajomości :D

dokladnie

smar666 pisze: No dobra, Benson też, tylko musisz powiedzieć, że kochasz Arsenal :D

jesli nie kochasz arsenalu (celowo napisalem z malej litery :wink: ) to mozesz liczyc sie z banem na IP albo komputer, ja nie kocham tego zespolu, wcale a wcale i musze sie liczyc ze mnie zabanuje :twisted:

PRZED KONCERTEM:
http://www.megaupload.com/?d=VAFYIXWQ

Koncert:
http://www.megaupload.com/?d=E4R4RP6B
http://www.megaupload.com/?d=XRVWRV6H

Obrazek ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek Obrazek
Ostatnio zmieniony wt lut 20, 2007 11:20 pm przez Gość, łącznie zmieniany 4 razy.
Gość

Postautor: Gość » wt lut 20, 2007 8:51 pm

Obrazek

Czyli Przemo, Jaah i Chrery
Ostatnio zmieniony śr lut 21, 2007 8:23 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » śr lut 21, 2007 12:23 am

miłego oglądania choć jakość nie jest najlepsza

http://foto.onet.pl/duh45,g437sgkhagxg,u.html
Gość

Postautor: Gość » śr lut 21, 2007 1:36 am

Jakby kto chcial moje fotki przejrzec to klikac tutaj:

http://www.jblaminsky.com/dzem6/dzem.html

tylko uzywajcie Explorera bo w Firefoxie moga galerie nie dzialac
Pasztet

Postautor: Pasztet » śr lut 21, 2007 11:28 am

kurde... zaluje,ze nie moglem na ten koncert zawitac..... rok temu tez nie bylem w TR, teraz zas... chyba mam normalnie jakiegos pecha co do horzowskiego Teatru :(
tym bardzoej zaluje,ze wielu z Was mowi jak to cudny koncert byl.... a ja akurat kasy zem na bilecik nie mial a jak juz mialem to .. biletow nie bylo :*:(\no szkoda, ale trzeba niekiedy sobeie nawet Dżemu odmawiac :(
pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » śr lut 21, 2007 12:17 pm

jblaminsky, C H E R R Y :lol: , choć za Szeryfa, czy to Gosiaf był się nie obrażę... :wink:

Dobra koniec głupot. Konkrety:

W tym roku w listopadzie odbędą się jeszcze dwa koncerty Dżemu w Teatrze Rozrywki. Bilety można będzie rezerwować już w maju, jak tylko napłynie konkretna data rezerwacji, na pewno dam znać. Chociaż już mogę sie z Wami podzielić informacją, że spodziewany jest jeszcze trzeci koncert w tym roku i też w Teatrze :) Powód:
Dżem jest w modzie, bilety poszły wyjątkowo szybciej niż w zeszłym roku. Dział organizacji imprez stawia na Dżem. Nie wspomnę już o sympatii zespołu do tego miejsca. Spodziewajmy się również nagrania, bo jest to więcej jak pewne. To tyle z niespodzianek. Miało być coś jeszcze, ale Maciek tego nie powiedział, to trzeba się uzbroić w cierpliwość :)

Tegoroczny koncert wreszcie nieoglądany (słuchany) od strony kulis, tylko od strony publiczności zrobił na mnie duże wrażenie. Koncert, jak już ktoś pisał, w 1/4 akustyczny stanowił jedną zgrabną całość, dograny z świetnym nagłośnieniem. Wreszcie mogłam spokojnie stanąć, czasem usiąść i posłuchać.

Bezapelacyjnie największe wrażenie zrobiły na mnie "Tylko ty, tylko ja" i "Słodka", "Słodka" w klamrze małych wpadek, na początku bowiem przestał działać mikrofon, musiała przejść fraza, po której Maciek zaczął jeszcze raz, na koniec dysonans, który skończył sie zninawidzonym piskiem z glośnika... Tubylcy teatru chyba się przyzwyczaili do tego, że nie ma miusicalu, na którym nie wysiadł by mikrofon...

"List do M.", "Jesiony", "Dzień, którym pekło niebo" utzrymane w jednym stylu, czasem wydłużane, klimatyczne, z nutą psychodeli. "Dzień, w którym..." był pod tym kontem prawdziwym majstersztykiem.
Maciek zaczął spiewać od "Poznałem go po czarnym kapeluszu" tak bardzo miusicalowo, tak jak pan Świersz (Ingmar Vilquist dla niezrorientowanych) na próbach przykazywał :), chyba scena Rozrywki tak na niego działa... ale to moje osobiste skojarzenie z prób Rentu. Potem zabrzęczał znajomo pęk kluczy i się przestawił... nie znisołabym chyba koncertu w stylu monologu jaki śpiewa na nutę "Cyganerii" w Rencie.

Na koniec, tak jak w Siemianowicach latem Jurek sięgnał po swój akustyk i już wiedziałam co będzie... - naprawdę śiwetne wykonanie "Lunatyków", po których nastąpiła seria 3 bisów. W tym Wiktoria grana, gdy już wszyscy stali z miejsc żeby wyjść, a światła były zapalone, a myśmy z przodu klaskali i kurcze z takimi uśmiechami jakby nigdy w życiu nie było na koncercie Wiktorii... :).

Po ponad półrocznej przerwie znowu usłyszałam Dżem. Znowu przypomniały mi się stare - nowe dźwięki. Dziękuję wszystkim znajomym za mile spędzony czas przed, w czasie i po koncercie. Fajnie bylo się zaś z Wami zobaczyć :)

P.S. Świetne zdjęcia niektóre.
Gość

Postautor: Gość » śr lut 21, 2007 12:44 pm

cherry87 pisze:W tym roku w listopadzie odbędą się jeszcze dwa koncerty Dżemu w Teatrze Rozrywki. Bilety można będzie rezerwować już w maju, jak tylko napłynie konkretna data rezerwacji, na pewno dam znać. Chociaż już mogę sie z Wami podzielić informacją, że spodziewany jest jeszcze trzeci koncert w tym roku i też w Teatrze :) Powód:
Dżem jest w modzie, bilety poszły wyjątkowo szybciej niż w zeszłym roku. Dział organizacji imprez stawia na Dżem. Nie wspomnę już o sympatii zespołu do tego miejsca. Spodziewajmy się również nagrania, bo jest to więcej jak pewne. To tyle z niespodzianek.

super super super ;) powodu nawet nie trzeba było podawać. myślę, że każdy o tym wie. Jak ktoś dzwonił w styczniu żeby zarezerwować bilet a pani w słuchawce mówiła, że nie ma już, i że zostało kilka za 50zł. A teraz, gdy bedą dostępne od maja to w połowie wakacji chyba będzie posprzątane :lol:

Tubylcy teatru chyba się przyzwyczaili do tego, że nie ma miusicalu, na którym nie wysiadł by mikrofon...

znajdą się jakieś :)
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » śr lut 21, 2007 12:45 pm

cherry87 pisze:Spodziewajmy się również nagrania, bo jest to więcej jak pewne.

A jednak :D O ile to oczywiście się potwierdzi ;) Chodzi o nagranie Audio czy Video ?
Gość

Postautor: Gość » śr lut 21, 2007 12:53 pm

cherry87 pisze:Spodziewajmy się również nagrania, bo jest to więcej jak pewne.

Skoro to takie pewne, to skad masz takie informacje? rzecznik prasowy zespolu? :P
Gość

Postautor: Gość » śr lut 21, 2007 1:26 pm

Jedna No rzeczywiście zdarzały się - "Sztuki perwersji" 5 lat temu... szła cała seria na wymienionym sprzęcie.

Benson oraz acerrock nagrania z Teatru są zawsze (premiery), zaś kwestia tego, czy zostanie wydane, więcej jak pewne biorąc pod uwagę, spore zainteresowanie tym miejscem, jak i nakładem koncertów. Dlaczego więc z tego nie skorzystać? Plan zaś trzeciego koncertu podany raczej w przybliżeniu. Zależny od powodzenia tych dwóch. Resztę dopowiedzcie sobie sami ;).
Gość

Postautor: Gość » śr lut 21, 2007 5:34 pm

No to na koniec moja ocena koncertu... już na chłodno.
W przeciwieństwie do Was, nie oceniałbym tego koncertu kategoriami Fantastyczny, a bardziej bym się skłaniał ku stwierdzeniu bardzo dobry. Fantastyczny to dla mnie był ten zeszłoroczny z domu muzyki i tańca, a do tamtego to raczej trudno będzie zespołowi kiedykolwiek dorównać.
Zważywszy, że jak wszyscy wiemy zdarzyły się małe wpadki, pierdzący głośnik z początku oraz ten mikrofon podczas słodkiej.
Zacznę od seta, który jak dla mnie był totalnym zaskoczeniem. Brak Cegły, Wehikułu, Whisky czy Autsajdera doświadczyłem tego po raz 1 od 1998 roku, czyli od momentu gdy zacząłem słuchać kapeli.
Miłym zaskoczeniem było też usłyszeć List do M, Tylko Ty i Ja, Uśmiech śmierci czy Detox. Podobała mi się też atmosfera, zero chamstwa pijanych małolatów, eksponujących swoją dojrzałość, czytaj głupotę ( w sumie nie stać ich dać 50 złoty na bilet)
W największym stopniu zaskoczyła mnie jednak publika. Przy wejściu na widownię miałem wrażenie, że jestem wśród jakiejś "bandy snobów", która w znacznej części nie wie po co się tutaj znalazła. Jednak gdy Maciek zaintonował zabawę w powtarzanie, a oni podłapali, to już był zwiastun że nie jest najgorzej. To co stało się na końcu było już dla mnie prawie szokiem. Zapaliły się światła, ludzie zaczynają wychodzić, aż tu nagle ktoś zaintonował klaskanie, które w konsekwencji wszyscy podłapali i tak dobre 3-4 minuty. W końcu zdezorientowany Zespół ( pierwszy Beno) wyjrzał zza kulis i stalo się jasne, że jeszcze wrócą!! Gorszy dzień i piękna victoria przy zapalonych światłach na koniec bajka...
Podsumowując, jak dla mnie koncert porównywalny z Bretanią, zdecydowanie lepszy od Mega, o plenerach nie wspominając. Jak wspomniałem na wstępie, tylko Zabrzański nadal pozostaje wśród tych niedoścignionych.
Gość

Postautor: Gość » śr lut 21, 2007 7:11 pm

fifik_rs pisze:Gorszy dzień i piękna victoria przy zapalonych światłach na koniec bajka...

Diabelski żart, gwoli ścisłości ;)

tylko Zabrzański nadal pozostaje wśród tych niedoścignionych.

dokładnie
LoSeK

Postautor: LoSeK » śr lut 21, 2007 7:46 pm

Przyznam, że po 2 bisie chcieliśmy z Dyłim zacząć śpiewać Whisky na całą sale, tak żeby wszyscy załapali - wtedy chłopaki musieli by wyjść. Ale baliśmy się reakcji pewnych bywalców tego forum, którzy koncertowego Whisky mają już serdecznie dosyć :D No cóż..... :-)
Czekam już na jesień !
Pozdrawiam!
Gość

Postautor: Gość » śr lut 21, 2007 8:04 pm

no i dzięki temu że nie zaczęliście dostaliśmy wszyscy Victorię na koniec ;) Ja tam wolę Sen ;)
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » śr lut 21, 2007 10:56 pm

Megaupload od jakiegoś czasu wprowadziło(li?) jakieś dziwne limity..i bez konta premium można ściągać mniej więcej od 23:00 do 6 rano.. musisz poczekać aż upłynie 2 szczyt, potem 1 i tak w koło Macieja :wink: (ale nie M.B)

Wróć do „Koncerty”