19 lutego 2007r.koncert DŻEMu w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Pasztet

Postautor: Pasztet » pn sty 22, 2007 10:22 am

mam pytanie.. na jakie miejsca Wy macie bilety?? urde.. za 35 zl (najtansze bielty) sa miejsca z "bardzo ograniczona widocznoscia" bez sensu....
pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » pn sty 22, 2007 11:12 am

Tak Paszteciku ale.....

JednaZNiewielu pisze:a tych za 35 zł już w ogóle nie ma.
Gość

Postautor: Gość » wt sty 23, 2007 4:27 pm

Male pytanko do Przemka tylko mi nei mow ze jak mam 2 rzad i miejsce 6-7 to nei wiele zobacze bo sie zastrzele a biletyu po 50 zl heh e:D:D
Gość

Postautor: Gość » wt sty 23, 2007 4:32 pm

no nie zobaczysz za wiele ale.....chyba nie masz zamiaru siedziec na koncercie :lol:
Gość

Postautor: Gość » wt sty 23, 2007 4:34 pm

Uwierz mi jak wstane to reszta tez hehe ;d;d; a mam zamiar porobic foteczki piekne
Awatar użytkownika
dyli
Kontaktowanie:

Postautor: dyli » wt sty 23, 2007 4:50 pm

przemo12 pisze:no nie zobaczysz za wiele ale.....chyba nie masz zamiaru siedziec na koncercie :lol:

Ja osobiście mam zamiar siedzieć. Może nie na swoim miejscu, bo nie jest ono w zbyt pięknym miejscu, ale na przykład na schodach lub gdzieś indziej. Chyba, że postoję, ale to też spokojnie, żeby popatrzeć na zespół, posłuchać piosenek. Tak, jak to napisał kiedyś Losek, że koncert akustyczny temu służy.

Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Chiquita

Postautor: Chiquita » wt sty 23, 2007 5:53 pm

jakub83 pisze: a mam zamiar porobic foteczki piekne

ale w teatrze fotek robić nie można, nawet na takich koncertach 8)
LoSeK

Postautor: LoSeK » wt sty 23, 2007 8:36 pm

dyli pisze:Ja osobiście mam zamiar siedzieć. Może nie na swoim miejscu, bo nie jest ono w zbyt pięknym miejscu, ale na przykład na schodach lub gdzieś indziej. Chyba, że postoję, ale to też spokojnie, żeby popatrzeć na zespół, posłuchać piosenek. Tak, jak to napisał kiedyś Losek, że koncert akustyczny temu służy.

Pozdrawiam.

Tak, Dyłi - masz przepiękne miejsce :) Przynajmniej będziesz siedział w spokoju, nikt nie będzie cię stukał łokciem ani ruszał siedzeniem :-) Spooookój :))
Ja mam zamiar siedzieć, a zresztą na koncercie akustycznym może być ciężko z jakimś specjalnym szaleniem ;-) No chyba, że na Naiwnych, ale to normalne :)
Pozdrawiam
Majka21

Postautor: Majka21 » wt sty 23, 2007 9:52 pm

Chiquita pisze:
jakub83 pisze: a mam zamiar porobic foteczki piekne

ale w teatrze fotek robić nie można, nawet na takich koncertach 8)

Nie można ale to nie znaczy ,że komus się nie uda zrobić.Ja mam śliczne zdjęcia z zeszłorocznego koncertu akustycznego i mam nadzieję ze z tego tez bedę mieć:) pozdrawiam i do zobaczenia na koncercie a wczesniej w Katowicach :D
Gość

Postautor: Gość » śr sty 24, 2007 10:42 am

a jak wygląda koncert akustyczny ? bo jeszcze na takim nie byłam tz.że bez prądu? no i skąd wiecie że będzie akustyczny na stronie teatru nic takiego nie pisze :?: jak wyglądał ten koncert z zeszłego roku podobał Wam się :?: bo piszecie że był akustyczny.Jestem ciekawa czy będzie fajnie bo wydałam 300 zł na bilety dla 6 osób no ale to w końcu DŻEM więc musi być super to zespół którego słucham chyba od kołyski :D

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » śr sty 24, 2007 10:53 am

isia pisze:a jak wygląda koncert akustyczny ? bo jeszcze na takim nie byłam tz.że bez prądu?

Tzn, że gitarzyści grają na gitarach akustycznych (podpiętych oczywiście do wzmacniaczy ;) ), a klawiszowiec na fortepianie lub pianinie (ale raczej nie będzie ;) )
isia pisze:no i skąd wiecie że będzie akustyczny na stronie teatru nic takiego nie pisze :?:

Właściwie to nie wiemy :) Ale skoro ten rok temu był akustyczny, to może i tym razem tak będzie. Zresztą samo miejsce bardziej sprzyja właśnie takiemu graniu.
isia pisze:jak wyglądał ten koncert z zeszłego roku podobał Wam się :?: bo piszecie że był akustyczny.

To najlepiej sprawdzisz ==> TUTAJ
Gość

Postautor: Gość » śr sty 24, 2007 11:35 am

dzięki za wyjaśnienie czyli jesli będzie akustyczny to lepiej siedzieć na tyłku zastosuję się.Teraz mam puszczony na dvd WOODSTOCK 2004 na tym raczej nie idzie w spokoju wysiedzieć zwłaszcza na "Niewinnych". Chociaż Dżem rodzice mi puszczali gdy jeszcze byłam mała i nawet zaliczyłam jeden koncert w spodku jeszcze z Ryśkiem w wieku 12 lat to na tą stronę weszłam dopiero w zeszłym roku ale już wiem że było warto.
Gość

Postautor: Gość » śr sty 24, 2007 2:02 pm

ja osobiście nie chciałabym akustycznego koncertu :) Na dzień dzisiejszy wolę "z prądem". Moja mama pewnie chciałaby akustyczny, ale wiadomo chcieć to se można :D
tak czy owak za 3 dni koncert w Kat. :D
Gość

Postautor: Gość » pt sty 26, 2007 11:45 am

kto jest za akustycznym :?: ja chyba wolę z prądem chociaż...
LoSeK

Postautor: LoSeK » sob sty 27, 2007 3:47 pm

WItajcie!
Mam bilet za 35 złotych na balkon do sprzedania. Odbiór do 8 lutego na terenie Świętochłowic lub Chorzowa. Proszę o szybki kontakt.
Kom: 693-7777-30
GG: 5737829

Pozdrawiam!
Wojtek

PS. Tutaj bilet wystawiony jest na sprzedaż: http://allegro.pl/show_item.php?item=161471893 Kto pierwszy, ten lepszy.
Was zaliczka nie obowiązuje, bo Wy jesteście pewni ludzie :-)
[/url]

Wróć do „Koncerty”