19 lutego 2007r.koncert DŻEMu w Teatrze Rozrywki w Chorzowie

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » sob sty 27, 2007 7:36 pm

Witajcie Kochani, jeżeli ktoś jest w sytuacji podbramkowej: chce iść na koncert w Teatrze Rozrywki, a nie ma biletu, chętnie odsprzedam 1 wejściówkę.

Wszystkie informacje pod moim numerem gg: 9601114. Nie trzeba się spieszyć z decyzją, choć w już w lutym byłoby to mile widziane.

Aha, Pan Koralewski nie będzie tym razem grać na harmonice (a szkoda), chociaż będą inne niespodzianki, muzyczne oczywiście, dodam wyczekiwane.

Do zobaczenia!

EDIT: Wejściówka już sprzedana, szczęśliwcowi, który ubiegł wszystkich ;) Także wiadomość już nieaktualna.
Ostatnio zmieniony ndz sty 28, 2007 6:07 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » sob sty 27, 2007 8:18 pm

mogłabyś coś więcej zdradzić :?: a wiesz może czy koncert będzie akustyczny czy nie?

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » ndz sty 28, 2007 1:19 am

cherry87 pisze:Aha, Pan Koralewski nie będzie tym razem grać na harmonice (a szkoda),

Pan Koralewski to ten Dominik, który wydawał dźwięki w zeszłym roku? Jeśli tak, to warstwa muzyczna koncertu raczej zyska na jego absencji ;)

cherry87 pisze:będą inne niespodzianki, muzyczne oczywiście, dodam wyczekiwane.

Ja wyczekuję tylko "Koszmarnej nocy".
Gość

Postautor: Gość » wt sty 30, 2007 5:18 pm

Witam,
Niestety nie udało mi się zakupić biletów w teatrze :/ nie spodziewałem się że tak szybko zejdą :( więc jeśli ktoś posiada jakieś w nadmiarze, czy też niepotrzebne ;) to odkupie 2 wejściówki!
Kontakt:
jimmy_86@poczta.fm
gg 3058803
Gość

Postautor: Gość » wt sty 30, 2007 10:31 pm

Benson pisze:Ja wyczekuję tylko "Koszmarnej nocy".

obyś to wykrakał :)
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » wt sty 30, 2007 10:39 pm

karloss pisze:
Benson pisze:Ja wyczekuję tylko "Koszmarnej nocy".

obyś to wykrakał :)

Wątpię. Jak już to może kiedyś na Festiwalu. Ale oczywiście w Chorzowie też bym przyjął z pocałowaniem ręki :D
Gość

Postautor: Gość » śr sty 31, 2007 11:25 pm

No ja tez jade. Biletu nie mam.. ale skoro do tej pory jakos mnie nie pytali o takowy to chyba teraz tez nie :lol: . A tak w ogole to oprocz Jimmiego (jesli dostanie bilet) to ktos z Kraka sie wybiera?
marzena29

Postautor: marzena29 » sob lut 03, 2007 3:52 pm

Ja mam bilety na koncert .Mam nadzieje że bedzie szaleństwo i bedziemy tańczyć pod sceną.Bo w zeszłym roku było spokojnie.Ekipa rozruszała się na końcówce. :(
Szykujcie sie. :P hahahaha
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » sob lut 03, 2007 5:41 pm

marzena29 pisze:.Mam nadzieje że bedzie szaleństwo i bedziemy tańczyć pod sceną.
Szykujcie sie. :P hahahaha

No ja już naszykowałem czepek i płetwy
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 04, 2007 10:03 am

Gdyby ktoś miał do odstąpienia 1 bilet to bardzo chętnie go odkupie. Kontakt - gg. 5365893.
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 04, 2007 11:50 am

tak właśnie se myśle, że nie wyobrażam sobie zbytnio koncertu na siedzaco :roll: Takie spokojne siedzenie i przytakiwanie nóżką do rytmu? :roll: Mam nadzieje ze tego nie bedzie :D
LoSeK

Postautor: LoSeK » ndz lut 04, 2007 11:55 am

A ja sie Wam przyznam, ze mam nadzieje ze wlasnie tak bedzie :) Bo ja sobie nie wyobrazam akustycznych piosenek Dzemu i skaczaczych fanow :) To tak troche do siebie nie pasuje (no moze z wyjatkiem refrenu w Naiwnych...) Za 2 tygodnie zobaczymy, jak to będzie :-)
Pozdrawiam!
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 04, 2007 2:10 pm

JednaZNiewielu pisze: Takie spokojne siedzenie i przytakiwanie nóżką do rytmu? :roll: Mam nadzieje ze tego nie bedzie :D

ja też nie. Stanowczo jakoś nie lubię tych wygarniturowanych gości siedzących i gapiących się bez ruchu jak w obrazek w zespół.
ehm. tak jak rok temu .. przyszli jak do opery...
ja tam się gibałam :roll: a co! :lol:
pozdrawiam

i do zobaczenia 19go :lol: :!:
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 04, 2007 2:12 pm

no w tamtym roku był akustyczny dżem.
i dobrze :).
jak ktos chce siedziec, i patrzec na koncert, to czemu nie ?
jak ktos chce się gibać, stac i sie bawic dobrze...po swojemu, to czemu nie ?.
przeciez kazdy robi to co chce...
takie juz czasy.

ja moze bede na tym koncercie ...
ale to zalezy od wielu czynników ...
marzena29

Postautor: marzena29 » ndz lut 04, 2007 3:16 pm

Ja już nie mogę się doczekać.
Przyznam się szczerze, że muzyka Dżemu działa na mnie tak, że nie potrafię usiedzieć.W zeszłym roku na koncercie w Teatrze porzuciłam moje miejsce na widowni i tańczyłam na schodach.Ale niestety niewiele było takich ludzi.A z tego co czytałam zespół Dżem bardzo lubi kiedy fani tańczą i śpiewają na koncercie. :lol:

Wróć do „Koncerty”