2.06.2007r.-Piotrków Tryb. (amfiteatr)

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

dolphin

Postautor: dolphin » ndz cze 03, 2007 11:30 am

Widzę, że nie byłem sam z Łodzi:) Koncert wg mnie pierwsza klasa. Zagrali świetnie:) Szkoda, że pod sceną znalazła się grupka tzw. plastikowych, którzy nie potrafili się bawić:( Pewnie wszyscy wiedzą o co chodzi. Było świetnie i za to dzięki:)
Ps. Myślę, że do koncertu kwietniowego w Łodzi troszkę jednak zabrakło..
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 03, 2007 2:37 pm

Wiesz...niewiem jak tam atmosferka pod sceną,bo wczoraj byłem w roli wolnego słuchacza i raczej sobie stałem z boczku,zajmując dobre miejsce do obserwowania muzyków,ale jeśli chodzi o set liste,to mnie się bardziej podobała ta wczorajsza.W Łodzi,pierwsze pół godziny było w bardzo "dziwnej" smutnej atmosferze,właściwie niewiedzieć czemu...Zaczynając od "Obłudy" a kończąc podajrze na "Ćmie barowej"...nostalgia :wink:
Cóż...do zobaczenia w Aleksandrowie Ł. :)
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 03, 2007 3:40 pm

Bylo super! Deszczyk kompletnie mi nie przeszkadzal a lista utworkow byla bardzo udana choc zabraklo kilku "klasykow" no ale nie badzmy drobiazgowi :D Kurcze, do tej pory nie odzyskalem glosu ale to swiadczy o udanym koncercie :D Pozdrowionka!
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 03, 2007 6:24 pm

było ekstra. kurcze, ale szkoda że tak krótko. 3/4 spod sceny była popita ;| ech. sie naskakałam ;D było zabawnie. tylko co jakiś czas musiałyśmy sie odwracać z koleżanką w strone naszych rodziców i kiwać Im, że żyjemy :]
ale to dobrze, przynajmniej czułyśmy się bezpiecznie ;D.
Ps. Marchewa, gdzie mnie widziałeś? ;D czy ja Cie widziałam? ;D
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 03, 2007 8:24 pm

Atmosfera była niesamowita - to jeden z najlepszych koncertów Dżemu na jakim byłem. Podobał mi się również repertuar tj. granie znanych kawałków, ale nie tych świetnei znanych klasyków. Bardzo mi się podobało zachowanie publiczności nie licząc rzecz jasna tej upitej do nieprzytomności - ale reszta ludzi bawiła się, klaskała, a ten wspólny śpiew był po prostu czymś nie do opisania. Było dużo świetnej zabawy, ale także i refleksji i myślę, że ten deszcz paradoksalnie przyczynił się do tego, ze ten koncert był tak wspaniały - wraz z tymi piosenkami stwarzał klimat zadumy i refleksji. Również miło mi się zrobiło kiedy Beno Otręba tuż po przedstawieniu wokalisty powiedział: "pamiętajmy tez o Ryśku i o Pawle" No i to skandowanie podczas koncertu: "Dżem, Dżem, Dżem!", oraz "Rysiek,Rysiek, Rysiek" udowodniły, że nasz kochany zespół jest ważną częścią naszego życia.
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 03, 2007 8:36 pm

a co grali ?...jaki był set ?.
no co, lubie znac szczegoly :P :)
dolphin

Postautor: dolphin » ndz cze 03, 2007 10:16 pm

My trafiliśmy pod samą scenkę :) Miejsce wymarzone :) Chodziło mi tylko o taką grupkę, która była ostro podpita i podejrzewam, że na Dżemik trafili zupełnie przypadkiem, hihi ;) No i robili jakieś problemy.. Ale fakt - repertuar kawałków i ta harmonijka.. Mmm piękna sprawa :)
Pozdrawiam Wszystkich Dżemiko - Fanów 8)
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » ndz cze 03, 2007 10:32 pm

dolphin pisze:Ale fakt - repertuar kawałków i ta harmonijka.. Mmm piękna sprawa :)
wierze na slowo, bo set listy nadal nikt nam tu nie przedstawil :twisted:
Gość

Postautor: Gość » pn cze 04, 2007 1:13 am

Proszzz bardzo,set lista: (kolejność raczej przypadkowa)

1. Wiem, napewno wiem - nie, nie kocham cię ( tym kawałkiem zaczęli )
2. Gorszy dzień
3. Ćma barowa,
4. Nieudany skok,
5. Poznałem go po czarnym kapeluszu,
6. Cała w trawie,
7. Naiwne pytania,
8. Być, albo mieć
9. Do kołyski,
10. Jesteś nie dla mnie,
11. Mała Aleja Róż,
12. Człowieku co się z tobą dzieje,
13. Diebelski żart,
14. Autsajder,
15. Whisky

Majaa,widziałem cię jak szłaś pod scenę,ja stałem sobie z boczku spokojnie,paląc fajkę.A zwróciłem na Ciebie uwagę,bo jesteś jeszcze fajniejsza niż na zdjęciu.
Gość

Postautor: Gość » pn cze 04, 2007 12:42 pm

Majaaa pisze:było ekstra. kurcze, ale szkoda że tak krótko. 3/4 spod sceny była popita ;| ech. sie naskakałam ;D było zabawnie. tylko co jakiś czas musiałyśmy sie odwracać z koleżanką w strone naszych rodziców i kiwać Im, że żyjemy :]

No widzisz a mnie moja nie puściła i stałam tak mniej więcej w połowie. Masz nieco bardziej tolerancyjnych rodziców :?
Gość

Postautor: Gość » pn cze 04, 2007 12:43 pm

Czy ma ktoś fotki z tego koncertu? Bo ja jakieś mam ale praktycznie nic na nich nie widać :(
Gość

Postautor: Gość » pn cze 04, 2007 12:55 pm

Wejdź sobie na stronke główną FanClubu,tam są chyba 3,lub 4 fotki z koncertu,ale w dużej rozdzielczości.
dolphin

Postautor: dolphin » pn cze 04, 2007 1:34 pm

ludek_751 pisze:Czy ma ktoś fotki z tego koncertu? Bo ja jakieś mam ale praktycznie nic na nich nie widać :(

Ja mam, ja mam : :D
Dziś wrzucę fotki na serwer i podam Wszystkim link do nich :) Są fotki i 2 filmiki :)
Tylko w dość dużej rozdzielczości, więc troszkę to zajmie.
pozdrowionka :)
Gość

Postautor: Gość » pn cze 04, 2007 3:00 pm

ja tam sterczałam od 17.
zmokłam jak cholera, ale było warto.

"Było dużo świetnej zabawy, ale także i refleksji i myślę, że ten deszcz paradoksalnie przyczynił się do tego, ze ten koncert był tak wspaniały - wraz z tymi piosenkami stwarzał klimat zadumy i refleksji."

oj tak, to prawda.
ale było naprawde ekstra. trzeba zaprosić DŻEM jeszcze raz.

Marchewa, a może Ci sie przewidziało? byłam w czarnym sweterku,
pod tym miałam bluzke RHCP i jasne dżinsy. ;]
dolphin

Postautor: dolphin » pn cze 04, 2007 4:14 pm

Tak, jak obiecałem ;)
Fotki są tu:
część 1
część 2
część 3
część 4

Niestety są to tylko fotki, filmiki zajmują ponad 400mb jeden :(

Wróć do „Koncerty”