Dżem w Żywcu 18.08.2007

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Re: Żywiec, 18 godzina 20.00

Postautor: Gość » sob sie 04, 2007 10:09 am

steffen pisze:Koncert Dżem: 18 sierpnia 2007 - Amfiteatr w Żywcu pod Grojcem, początek - godzina 20.00 - bilety 6 zł

DO ZOBACZENIA !!! :)

"...bo w tym cały sens istnienia, żeby umieć żyć bez znieczulenia..."

bardzo dobra wiadomość z tym biletem... moze sie wybiore
Gość

hmmm...

Postautor: Gość » sob sie 04, 2007 11:16 am

Mnie osobiście ciekawi, czy będzie można kupić sobie jakąś dżemową koszulkę itp. w tym Żywcu?! Chociaż wydaje mi się, że raczej nie, skoro ten cały amfiteatr zapłacił juz Dżemowi za występ, to nie pozwoli już im czerpać dodatkowych pieniędzy ze sprzedaży własnej!!! ...szkoda :( jak coś wiecie, to piszcie na gg: 5307605 w końcu Dżemowcy muszą się wspierać ;/
ps. ceny powinny chyba być niższe niż w sklepie internetowym, prawda?!
LoSeK

Re: hmmm...

Postautor: LoSeK » sob sie 04, 2007 11:24 am

adam13kiler pisze:Mnie osobiście ciekawi, czy będzie można kupić sobie jakąś dżemową koszulkę itp. w tym Żywcu?! Chociaż wydaje mi się, że raczej nie, skoro ten cały amfiteatr zapłacił juz Dżemowi za występ, to nie pozwoli już im czerpać dodatkowych pieniędzy ze sprzedaży własnej!!! ...szkoda :( jak coś wiecie, to piszcie na gg: 5307605 w końcu Dżemowcy muszą się wspierać ;/
ps. ceny powinny chyba być niższe niż w sklepie internetowym, prawda?!

Będzie można kupić koszulki i nie tylko. Cen nie pamiętam, wiem tylko, że za smycz 15 złotych (lub 20 z metalowym 'czymś'), za koszulkę pewnie ok. 30-35 złotych. Kubki ok. 20 zł, przypinki chyba 4 złote.

Pozdrawiam!
Wojtek
Gość

hmmm...

Postautor: Gość » sob sie 04, 2007 11:38 am

Dzięki, podtrzymałeś mnie na duchu ;] Ale nie uwazasz, ze organizatorzy tego festiwalu mogą nie wyrazić na taką spzredaż zgody? Liczę tylko na to, że będą przynajmniej koszulki... ;/ Marzy mi się ta z okładką płyty "Autsajder"... ^^

również Pozdrawiam,
Adam

ps. wczoraj pierwszy raz w życiu słyszałem piosenki: Czarny chleb i Prokurator i ja- zaje**ste ;];];] :)
Gość

Postautor: Gość » sob sie 04, 2007 11:41 am

Sklepik jest na kazdym koncercie wiec na tym tez z pewnoscia bedzie :) Nie ma sie o co bac :)

Pozdrawiam!
LoSeK

Re: hmmm...

Postautor: LoSeK » sob sie 04, 2007 11:51 am

adam13kiler pisze:Dzięki, podtrzymałeś mnie na duchu ;] Ale nie uwazasz, ze organizatorzy tego festiwalu mogą nie wyrazić na taką spzredaż zgody? Liczę tylko na to, że będą przynajmniej koszulki... ;/ Marzy mi się ta z okładką płyty "Autsajder"... ^^

również Pozdrawiam,
Adam

ps. wczoraj pierwszy raz w życiu słyszałem piosenki: Czarny chleb i Prokurator i ja- zaje**ste ;];];] :)

MYślę, że nie ma powodu, żeby nie wyrażali zgodę na sprzedaż. Co innego, gdyby na stoisku Dżemu sprzedawali Tyskie - wtedy Żywiec Company :lol: może mieć zastrzeżenia. Ale jeśli Dżem sprzedaje tylko swoje gadżety i płyty, to nie ma z tym żadnego problemu :-)

Pozdrawiam!
Wojtek
Gość

hmmm...

Postautor: Gość » sob sie 04, 2007 11:54 am

Oby był ten sklepik i tym razem, bo inaczej, to ja pojadę na ten koncert prawie na marne;/ Prawie- bo przecież muzyka się liczy !!! :) No, ale muzykę, to ja mam na płytach....z Rysiem ;/ <beczy>
Tak, czy inaczej jak koszulek nie będą mieli, to mnie już na koncertach nie zobaczą !!... kurde, czemu ja stawiam jakieś warunki?! to ich sprawa, ale przecież....a z resztą będą, to będą, a jak nie będzie to trudno !!! ;]

sory, że tak ględzę, ale nie umiem się dzisiaj wygadac ;/

Pozdrawiam ;]
Adam13
Gość

HMMM...

Postautor: Gość » sob sie 04, 2007 11:58 am

haha ;] racja, z ty piwkiem !! Ej, Wojtek wydajesz się być spoko!! ;] Napisz do mnie na gg (numer w przedostatnim moim poście) to pogadamy!!

Pozdro

ps. D Ż E M ;] R Z Ą D Z I !!!
Gość

Postautor: Gość » sob sie 04, 2007 12:14 pm

My z Anią mamy zamiar wyruszyć na stopa :) Zobaczymy czy uda nam się dojechać na koncert :lol:
Awatar użytkownika
olam

Postautor: olam » sob sie 04, 2007 1:00 pm

hehe juz sie nie moge doczekac a co do koszulek ta watpie a i na pocieszenie na zywcu w sklepach muzycznych mozna znalezc az naszywki heh znaczy sie tylko :twisted: ludziska napływajcie trza bedzie jakies pogo zrobic heheh :D
Gość

Postautor: Gość » sob sie 04, 2007 5:12 pm

przecież z dżemem jeździ sklep z ich gadżetami
Awatar użytkownika
olam

Postautor: olam » sob sie 04, 2007 5:38 pm

No to trza miec nadzieje, że pod grojec sklepik równiez dojedzie :lol:
Gość

Postautor: Gość » sob sie 04, 2007 6:40 pm

i ja się wybieram na koncert, więc do zobaczenia wszystkim :)

co do koszulek na bank będą i kupie kolejną, tez poluje na tą z Autsajderem :) Pozdrowionka
Gość

hmmm...

Postautor: Gość » ndz sie 05, 2007 10:41 am

Kurczę, Ludzie czemu Wy macie takie zmienne zdania? ;/ Jeżeli ktoś mieszka w Żywcu lub nieopodal, to proszę (jeśli macie jakieś wtyki): dowiedzcie się, czy będzie można kupić na tym koncercie jakieś Dżemowe gadżety?! proooooooooooszeeeeeeeeeeeę

Pozdrawiam,
Adam

ps: czemu tak mnie to martwi?- pisałem o tym w poprzednich postach...;/
Gość

Postautor: Gość » ndz sie 05, 2007 12:21 pm

tak czytam te wasze rozmowy i nie rozumiem niektorych...na kazdym koncercie mozna kupic koszulki i inne gadżety...tak jak juz ktos powiedzial, ze jezdzi przeciez z Dżemem sklepiki...zawsze jest mozliwosc kupienia...pozdrawiam :)

Wróć do „Koncerty”