20.07.2007 Radiowa Trójka

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » pt lip 20, 2007 10:55 am

Też nie bardzo lubię ten "Diabelski żart".
Gość

Postautor: Gość » pt lip 20, 2007 10:58 am

Cegła
Gość

Postautor: Gość » pt lip 20, 2007 10:58 am

czerwony jak cegła
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pt lip 20, 2007 11:00 am

Cudowna setlista..niech mnie drzwi ścisną :twisted:
Gość

Postautor: Gość » pt lip 20, 2007 11:01 am

buuuuuuuuuuuuuuu koniec
Gość

Postautor: Gość » pt lip 20, 2007 11:01 am

Szlag mnie trafia jak słyszę, że ten koncert wciąż trwa, a ja nie mogę go słuchać. Pięknie było... :(
Awatar użytkownika
Ziemniaq
Kontaktowanie:

Postautor: Ziemniaq » pt lip 20, 2007 11:03 am

Miała być godzina i jest godzina.
Taka Karma
Pozdrawiam
Marcin Ziemiański

fanclub@dzem.com.pl
Oficjalny Dżemowy Fan Club
"Skazani na Bluesa"
Gość

Postautor: Gość » pt lip 20, 2007 11:04 am

koniec :evil:

z "niespodzianek" tylko "Cała w trawie"
Awatar użytkownika
Rychu16

Postautor: Rychu16 » pt lip 20, 2007 11:04 am

Szkoda ze juz koniec!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Gość

Postautor: Gość » pt lip 20, 2007 11:04 am

mogli by go ***** dac calego :/
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pt lip 20, 2007 11:10 am

Nagrałem i.. plik jest, ale generalnie cisza, coś się zje..popsuło :lol: ale breha :wink: wsumie nie ma czego żałować :wink: Przemo chyba nagrywał, może Jemu się udało..
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » pt lip 20, 2007 11:15 am

Armin pisze:Cudowna setlista..niech mnie drzwi ścisną :twisted:

No setlista taka jak się spodziewałem :wink:

A teraz kilka słów na temat tego co podarował mi odbiornik radiowy w sytuacji braku możliwości odwiedzenia koncertu na żywo (kasa, kasa wciąz jej brakuje :P ).

Maciej - odniosłem wrażenie jakby śpiewał na pół gwizdka (chwilami na ćwierć). Co prawda ostatnio drażni mnie to jego wydzieranie sie do mikrofonu które swego czasu WP nazwał o ile dobrze pamiętam "kra, kra" :lol: Ale dziś jego wokal był zbyt łagodny, stonowany i wiele górnych tonów zostało wyciętych. Troszkę więcej pazura pojawiło się na zakończenie - "Diabelski żart" i "Kaczor". Zaś "Cała w trawie" brzmiała dziś bardzo słabo (wokalnie).

Muzycznie bardzo dobrze - szczególnie zapadły mi w pamięć "Naiwne pytania" (Janusz i panowie na gitarach fajnie się rozbujali :wink: ) i jeszcze jeden kawałek ale właśnie wypadło mi z głowy...może potem sobie przypomnę.

No ale nie ma co płakać - za tydzień festiwal więc zobaczymy Dżem, miejmy nadzieję w świetnej formie. I liczę choć na jeden Nalepowy kawałek (wiem panowie że nie lubicie grać nie swoich kompozycji ale może się pokusicie :) ) oraz może jakiś nowy kawałek....bo chyba coś tam się już rodzi...??

smar666
OFC "Skazani na Bluesa"
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » pt lip 20, 2007 11:20 am

Hej Wszystkim. Noooo setlista miodzio.... bardzo mi się podobało. W pewnym momencie coś się chyba zrąbało z dziwiękiem nie wiem czy to u mnie w głośnikach czy w samym radio ale potem koncert wydawał mi się taki bez polotu i ciężko mi się słuchało. W ogóle to miałam problemy z nagraniem. Szkoda, że mnie tam nie było, zupełnie inny rodzaj percepcji, zupełnie inne emocje...
Gość

Postautor: Gość » pt lip 20, 2007 11:21 am

Ja mam nagrane. tylko nie wiem gdzie to można wrzucić?
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pt lip 20, 2007 11:23 am

smar666 pisze:
szczególnie zapadły mi w pamięć "Naiwne pytania" (Janusz i panowie na gitarach fajnie się rozbujali :wink: )

A mnie zaś się wydawało, że Janusz ścigał się na klawiszach z kimś..tylko nie wiem z kim i po co :wink: I co do Maćka to się zgadzam.. dziś jakoś niemrawo, bez pałeru..nawet w Naiwnych zbytniej 'rozmowy' z publikom nie było..
A i pewnie teraz poza anteną zaczął się jakiś konkretny set.. bo ten antenowy to takie wrażenie odniosłem, że..panowie chcieli po prostu przypomnieć, że w 2004 nagrali płytę :wink:

edit:

der5 pisze:Ja mam nagrane. tylko nie wiem gdzie to można wrzucić?

Przemo już wrzuca na serwer..więc chyba nie trzeba :)
Ostatnio zmieniony pt lip 20, 2007 12:10 pm przez Armin, łącznie zmieniany 2 razy.

Wróć do „Koncerty”