20.07.2007 Radiowa Trójka

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pt lip 20, 2007 3:06 pm

hmm a czy tylko ja zauwazylem ze Maciek zmienil koncowke tekstu Cmy ?
to jedna sprawa ;)

druga: piszecie ze zespol sie gdzies spieszyl w pewnych utworach.
Sparawa jest prosta, spieszyli sie bo musieli zdazyc przed wiadomosciami :P

trzecia: wrocilem z zaswiatow, tzn moj komputer :twisted:
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » pt lip 20, 2007 3:44 pm

Adi pisze:hmm a czy tylko ja zauwazylem ze Maciek zmienil koncowke tekstu Cmy ?
to jedna sprawa ;)

Ja zauważyłem, ale ktoś już kiedyś o tym tu pisał :wink: No i jeszcze w wehikule...znowu te wczasy :lol:

smar666

ps. ciepło mi....
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Gość

Postautor: Gość » pt lip 20, 2007 4:18 pm

Ściągnęłam koncercik, przesłuchałam...i bardzo mi sie spodobał :) Przed Tychami to dobra rozgrzewka :wink:
Gość

Postautor: Gość » pt lip 20, 2007 5:19 pm

A ja tam byłam:D i według mnie koncert się udał:) później "się rozkręcił" szczególnie po Malej Aleji Róż:D;p Ehh.. po prostu jak dla mnie było świeeetnie :D
Gość

Postautor: Gość » pt lip 20, 2007 6:21 pm

No wiec witam po koncercie. Bylo naprawde swietnie. Szkoda ze w radiu mieliscie godzine. Po tym jak przerwano Macius oznajmil - No to teraz sobie pogramy :) Setlista dluga ale ja zwykle notatek nie robie. Fotorelacja niedlugo, jaktylko wroce do domu. Co prawda na stronie 3ki pojawilo sie 3 foto ale przemilcze je. (nie moje)

Fotki Trojkowe sa tutaj
http://www.polskieradio.pl/trojka/aktualnosci/?id=11588

Na koniec podzekowania dla Zbyszka za pare paleczek od perkusji z autografami (ale trofeum!) Podziekowania dla Diabolique za wspolne dojazdy na Mysliwiecka no i gratulacje wielkie wiesz za co!

Koncert trwal do pierwszej z kawalkiem ale jeszcze po koncercie tlumy osob robilo fotki, podpisywalo ... sloiki z Dzemem i takie tam inne. Chyba warto bylo sie zrywac o 6 rano zeby do Wawki dotrzec.

A tlumu nie wiadomo jakiego nie bylo, oczywiscie jak na trojke przystalo ochrona solidna, macanki i szukaczki metalow, (pamietam jak Niedzwieckiego odwiedzalem i w miedzyczasie do WC musialem isc to poproszono zebym dowod osobisty w recepcji zostawil) Ale.. szczerze to ochrona jaka widzialem powinna sie uczyc od tej jaka posiada Trojka! Dawno nie spotkalem takich sympatycznych , rozmownych i pomocnych ochroniarzy. Publicznosc widzialem ze sie bawila sie dobrze zrobilem kilka gotek zza plecow Macka i Bena wiec sami zobaczycie.
Pozdro dla wszstkich
Ostatnio zmieniony pt lip 20, 2007 6:35 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » pt lip 20, 2007 6:29 pm

Odnośnie vocalu Macieja - po prostu wyeksploatowany - najwyrazniej przydałaby się dłuższa przerwa...

Scenka u mnie w pracy na pół godziny przed koncertem:

Ja do Kasi - żony kierownika sprzedaży regionu południowego:
- Pani Kasiu, czy mogłabym zmienić stacje ... tak na jakąś godzinkę, bo będzie ciekawa audycja :twisted: (Kasia słucha jakiejś szmiry w stylu radio Planeta, umc umc )

Kasia - yy...koniecznie .... :?: :?
Ja - no...zależy mi ... :wink:
Kasia - no dobra

po koncercie

Kasia - Karola, już :?:
Ja - Tak, tak- już
Kasia - trzeba było od razu mówić, że będzie koncert Dżemu, a nie "ciekawa audycja" ... :wink:
Ja - 8) :wink: :twisted:
Kasia - ściemniara :wink:

Okazało się także, że mój bezpośredni szef (działu handlowego) był na ostatnim Jarocinie z Ryśkiem 8)

edit

Faktycznie - foty takie se , ale widać, że gorąco było

:wink:

Diabolique - również gratuluje :wink: :!:
marzena29

Postautor: marzena29 » pt lip 20, 2007 7:01 pm

Koncert spoko ;) Ja nie mam radia w pracy, więc musiałam poprosić koleżanki z innego pokoju o pożyczenie sprzętu.Nawet moja kierowniczka która raczej woli klimaty Krawczyka kiwała sie na krześle.
Pozdrawiam :D
marzena29

Postautor: marzena29 » pt lip 20, 2007 7:04 pm

No tak zapomniałam podziękować za nagranie.DZIĘKI :D
Gość

Postautor: Gość » pt lip 20, 2007 7:49 pm

Dzięki za link, ściągam :) A co zagrali po zakończeniu relacji? Ktoś był i mógłby resztę setlisty podać?
Gość

RE: Koncert

Postautor: Gość » pt lip 20, 2007 8:36 pm

Witam!

Niestety nie mogłem być na koncercie, czego strasznie żałuję ale siła wyższa ;/ Wielkie dzięki za udostępnienie nagrania :) TUTAJ podaje link do stronki radia "trójki" na której zostały zamieszczone zdięcia z dzisiejszego koncertu, co prawda są tylko cztery ale jak by ktoś chciał to można sobie zerknąć.

Pozdrawiam wszystkich Dżemowców!!!
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pt lip 20, 2007 8:58 pm

marzena29 pisze:Koncert spoko ;) Ja nie mam radia w pracy, więc musiałam poprosić koleżanki z innego pokoju o pożyczenie sprzętu.Nawet moja kierowniczka która raczej woli klimaty Krawczyka kiwała sie na krześle.
Pozdrawiam :D
to masz sie fajnie :P moj - powiedzmy - kierownik zasnal przy 3 utworze i obudzil sie po wiadomosciach o 12tej, bo zadzwonil telefon ... :roll: :P
Gość

KONCERT W RADIOWEJ TRóJCE

Postautor: Gość » pt lip 20, 2007 10:58 pm

HEHE LUDZIE KONCERT BYł ZAJEBISTY:):):):):):):) JESTEM Z łODZI I WSTAłEM O 4:50 ZENY POJECHAC NA KONCERT.NA DZEM WARTO POSWIECIC KAZDE PIENIąDZE.

GDZIE MOZNA SCIąGNąC KONCERT Z RADIOWEJ TRóJKI???
Gość

Re: 20.07.2007 Radiowa Trójka

Postautor: Gość » sob lip 21, 2007 9:14 am

zgadzam się, było super :D szkoda tylko że tak krótko...
Gość

Postautor: Gość » sob lip 21, 2007 12:56 pm

To i ja dorzucę swoje Trójkowe 3 grosze :D

Warto było wstać wczesnym świtem na cug do stolicy. Tak jak w piosence Uriah Heep July Morning i ten był wyjątkowy. Jak już Diabolique pisała, koncert był bardzo udany a atmosfera jakiej dawno nie uświadczyłem. Ale wkońcu to w "Trójce" było. No i jeszcze Jan Chojnacki jako prowadzący, czegóż chcieć więcej. Było poprostu świetnie !

Nad set listą nie będę sie rozpisywać a z technicznych nowinek to Zbyszek miał nowy zestaw bębenków, bardzo fajny 8) Fajnie Maciek improwicował w Naiwnych Pytaniach :)

Ciekawy była również jazda na stopa spowrotem do Katowic. Pomylić dorgę na Kraków z drogą do Katowic chyba sie nie da a jednak mnie się jakimś cudem udało :oops: Jednak powrót na drogę Katowicką przez jakieś Grójce, Konie i Mszczonowy był całkiem spoko. Jako bonus dostałęm fragment strasznej burzy o której w tv dziś cały dzień głośno :roll: Ale dzięki miłym ludziom, którzy rozumieją idee jazdy na stopa udało sie dotrzeć do domu i nawet nie zmoknąć :)

No to chyba tyle, fajnie było spotkać znajome twarze :D
Do zobaczenia na Paprach
Gość

KONCERT W RADIOWEJ TRóJCE

Postautor: Gość » sob lip 21, 2007 2:20 pm

mozna gdzies sciagnac koncert??? 8)

Wróć do „Koncerty”