05.12.2007, Kraków, Klub Rotunda, g. 21.00

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

05.12.2007, Kraków, Klub Rotunda, g. 21.00

Postautor: Gość » czw lis 15, 2007 9:48 pm

jak w temacie

Bardzo mnie to cieszy, mam nadzieję, że dotrę.
Kraków to jedno z moich ulubionych koncertowych miast, nie tylko Dżemu :wink:

www.rotunda.pl

narazie nie ma żadnej informacji o koncercie Dżemu
Gość

Postautor: Gość » czw lis 15, 2007 10:00 pm

ooo bardzo fajnie:) tylko szkoda ze w srodku tygodnia...

w zwiazku z tym mam pytanko:) czy jedzie ktos moze z okolic Katowic samochodem i czy moze zapewnic noclag w Katowicach tak iz bym mogl na drugi dzien do pracy sie dostac do Sosnowca
Gość

Postautor: Gość » sob lis 17, 2007 1:53 pm

ale fajnie!! dawno już nie byłam na koncercie Dżemu i mam nadzieję, że tym razem mi się uda, tym bardziej, że w krakowie sobie urzęduje na codzień :) <jupi>
Filipo

Postautor: Filipo » sob lis 17, 2007 3:52 pm

Super:)

wiadomo cos o biletach?

do zobaczenia :)
Gość

Postautor: Gość » sob lis 17, 2007 4:39 pm

Super!
Cieszę się, że jak we wcześniejszych latach nie grał Dżem u nas(bodaj w 2003 roku, a potem dopiero 2007), tak teraz coraz częściej.
Ciekawe, po ile bilety... Ładny prezent na Mikołajki ;).
Na stronie Rotundy jeszcze żadnych informacji nie ma...
A tak btw - Rotunda to chyba raczej na pewno nie klub jest ;).
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » ndz lis 18, 2007 3:35 pm

hmm... Kraków... ciut mam daleko... ale jakby tak nie wrócić po weekendzie na uczelnie to bym miała bliziutko hihi... może cosik sie wykąbinuje :D
dlatego czasem warto żyć...
Gość

Postautor: Gość » ndz lis 18, 2007 6:20 pm

Ha! dobra informacja:)
Ja napewno będe ponieważ ostatnio przebywam na naukach w tym mieście:):)
czekam teraz na cene biletów i dozobaczenia 8)
Gość

Postautor: Gość » pn lis 19, 2007 11:52 am

cena biletów nie jest jeszcze znana. Niestety nie będzie ich można rezerwować telefonicznie, jedna z opcji (poza osobistym kupieniem) to przelewa na konto Rotundy i odbiór biletów w kasie

Bilety będą dostępne prawdopodobnie od najbliższego pt (23.11.2007)

namiary tutaj:
http://www.rotunda.pl/index.php?option= ... 2&Itemid=6
tete

Postautor: tete » pn lis 19, 2007 2:16 pm

A ja się własnie dowidziałam w Rotundzie, że dystrybucja biletów będzie prowadzona prawdopodobnie przez samorząd studencki UJ. W tymże samorządzie dowiedziałam sie równiez, że bilety będą dopiero około 30.11. Jakoś nie chce mi się w to wierzyc. Podaję numer telefonu: (12) 663 11 71,
(12)663 11 72. Trzeba zatem nękac i pytac do skutku. Pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » pn lis 19, 2007 2:20 pm

ależ te informacje szybko się zmieniają :shock: ... o 11.30 w Rotundzie dowiedziałam się tego, co napisałam powyżej :?
tete

Postautor: tete » pn lis 19, 2007 2:29 pm

Dlatego napisałam że nie chce mi się w to wierzyc. Ta mnogośc "informacji" wynika ze zwykłego bajzlu jaki tam panuje. Dlatego też trzeba ich pilnowac, bo za trzy dni sie okaże że bilety były juz pięc dni temu na Kleparzu :wink:
Gość

Postautor: Gość » śr lis 21, 2007 9:53 am

hehe:) nie damy się i wszyscy zdobędziemy bilety :) musimy!!;)
Gość

Postautor: Gość » śr lis 21, 2007 8:23 pm

Czyżby radość nasza przedwczesna? Oto, czego dwiedziałam sie dzisiaj od Przewodniczącego SS UJ, organizatora koncertu:
Jakub Tęsiorowski pisze:(...)bilety będą wkrótce w Samorządzie Studentów UJ, bilety są bezpłatne dla studentów UJ, dla pozostałych wejściówki - zaproszenia, zainteresowanie jest ogromne, więc pewnie na koncert będą mogli wejść tylko Ujotowcy, dla pozostałych będzie dostęp do sal z nagłośnieniem koncertu. (...)

Poprostu jestem wniebowzięta... :?
Gość

Postautor: Gość » śr lis 21, 2007 8:42 pm

to mi przypomina "Folwark zwierzęcy" George'a Orwella - wszyscy są równi, ale niektórzy są równiejsi... :?
Gość

Postautor: Gość » śr lis 21, 2007 9:16 pm

Przesadzasz Maciejka troszkę. Organizatorem jest Samorząd Studencki UJ i ma prawo decydować o tym, dla kogo ten koncert będzie dostępny. Normalne. I ja nie widzę w tym nic dziwnego i złego ;)

Wróć do „Koncerty”