05.12.2007, Kraków, Klub Rotunda, g. 21.00

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

BlondiS3

Postautor: BlondiS3 » ndz gru 09, 2007 6:53 pm

Ahhh...o to chodzi :D No tak ,duzo tego było faktycznie :lol: Mnie też to nie przeszkadza,ale,żeby nazwać to teletubisiowaniem-dobre!!Jestem za-Dżem powinien grać w Krakowie częściej,a najlepiej by było,gdyby powstała jakaś fajna knajpa dla fanów w Krakowie,gdzie by puszczano same kawałki Dżemu,no i gdzie wszyscy moglibysmy się spotykać,bo zawsze to milej w grupie.Ja niestety nie mam bliskich znajomych,którzy są fanami,ba nawet nie słuchaja Dżemu :(A wiadomo,jaką teraz muzę w knajpach puszczają :? Eh,ja chcę znów na koncert :!: :!: :!: "Wehikuł czasu-to byłby cud"
tete

Postautor: tete » ndz gru 09, 2007 7:07 pm

Blondi! Ja jestm stara, żelazna gwardia Dżemu, mnie by się przydał prawdziwy "Wehikuł czasu" :D A co do kanjpy, to mają podobno otworzyc w Krakowie Lizard King, na otwarciu miało grac Cree i Krzak, ale coś im sie opóźnia. Moze jak juz bedzie czynny - będą tam dawac Dżemik :?: Moi znajomi którzy słuchali Dzemu gdzieś sie zawieruszyli - jak to w zyciu, a obecni też jakos nie za bardzo. Durni jacyś :D Pozdrowienia dżemowe
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 09, 2007 7:14 pm

tete pisze:Blondi! Ja jestm stara, żelazna gwardia Dżemu, mnie by się przydał prawdziwy "Wehikuł czasu" :D A co do kanjpy, to mają podobno otworzyc w Krakowie Lizard King, na otwarciu miało grac Cree i Krzak, ale coś im sie opóźnia. Moze jak juz bedzie czynny - będą tam dawac Dżemik :?: Moi znajomi którzy słuchali Dzemu gdzieś sie zawieruszyli - jak to w zyciu, a obecni też jakos nie za bardzo. Durni jacyś :D Pozdrowienia dżemowe

a wiesz moze gdzie mają otworzyc Lizard Kinga?
BlondiS3

Postautor: BlondiS3 » ndz gru 09, 2007 7:17 pm

Wiem,że jesteś stara gwardia,domysliłam się :DPewnie byłaś na koncertach z Rysiem?Jeśli tak,to możesz mi coś o tym opowiedzieć?Masz jeszcze moje gg?jak nie to ja mam Twoje.Jak będziesz cos wiedziała na temat tej knajpki to daj mi znać.Chętnie bym się tam wybrała :D Pozdrawiam :!:
tete

Postautor: tete » pn gru 10, 2007 9:41 am

Trudno Lizard Kinga nazwac knajpką. Jeśli będzie wyglądał jak w Poznaniu, czy w Paryżu (a co, czemu nie) to to będzie raczej duża rzecz. Poczekamy, zobaczymy. Twoje gg Blondi zapisałam, ale w tym co mam na biurku raczej juz go nie znajdę. Jak się odezwiesz to chetnie się spotkam przy kawce lub małym piwku na dżemowe rozmówki. Pozdrawiam serdecznie :)
Filipo

Postautor: Filipo » pn gru 10, 2007 5:16 pm

A oto i moje fatalne fotki;) przepraszam za opoznienie;)

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek

egzamin zdany 8) ufff
Gość

Postautor: Gość » pn gru 10, 2007 5:51 pm

ta ostatnia czarno-biała fotka jest moim zdaniem świetna, zresztą czarno-białe foty do fajna sprawa taka klimatyczna. skąd pomysł
Filipo

Postautor: Filipo » pn gru 10, 2007 7:34 pm

Dzięki Der5 ;)
skąd pomysł? yyy... ;) wiesz no.. aparat ktorym robilem zdjecia nie jest najwyzszej klasy i pomimo jasnego obiektywu strasznie szumi przy czułości ISO > 200 .. a swiatlo bylo fatalne na koncercie... wiec po godzinie męczarni wkurzyłem się i zastosowałem y... ze sie tak wyraze.."artystyczny" zabieg i focilem b&w coby szumow bardzo nie bylo widac ;)

beczka śmichu :)

pozdrawiam, Filip :)
BlondiS3

Postautor: BlondiS3 » czw gru 13, 2007 12:53 pm

Zdjęcia są rewelacyjne! :o Chciałabym kiedyś takie zrobić!Naprawdę super,jak profesjonalne.Pozdrowionka :)
Gość

Postautor: Gość » czw gru 13, 2007 2:27 pm

Filipo pisze:focilem b&w coby szumow bardzo nie bylo widac ;)
pozdrawiam, Filip :)

Filip.. nie musisz tlumaczyc ze fotki sa cz-b zeby nie bylo szumow widac. Po prostu takie maja byc i tyle. Ja nie mam szumow przy 1000 ISO a czesto daje fotki czarno-biale bo zwyczajnie bardziej je lubie niz kolorowe. A w ciemnicy Rotundzie ze wzgledu na swiatlo czerwone czarno biale fotki raczej korzystniej wychodza.

To teraz moje..:

i kilka poza koncertowych (jak potrzeba wam wieksze to pisac)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Gość

Postautor: Gość » pt gru 14, 2007 7:42 pm

http://img204.imagevenue.com/img.php?im ... _367lo.jpg
tam obok tego ochroniarza w pomarańczowej bluzce stoję ja :wink:
Gość

Postautor: Gość » sob sty 19, 2008 10:54 pm

foty z tegoż koncertu wynalezione w czeluściach internetu

http://www.maska.eu/gallery/2007_12_05krakow/krakow.htm

Wróć do „Koncerty”