26. 01.2008 r. ->Mega Club

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » ndz gru 23, 2007 9:06 pm

paranoja_pearl pisze:
Natalla pisze:a ja będem! :D with Mala171 :)

Hehe jak bedziesz w Rurze na Styce,Miarce i Riedlu 18.01. to sie poznamy to juz fajniej bedzie w Mega potem :p bo Wrocek mam obowiązkowy :twisted:

No jasne, że będę w Rurze, to mój ukochany klub i takie trio niezwykłe! :D czekam już od dawna, za pierwszym razem jak byli w Rurze właśnie w takim składzie, to było super :D

miło będzie Cie poznać :)

ale ten ich koncert to 16.01. a nie 18 :)
Gość

Postautor: Gość » pn gru 24, 2007 1:21 pm

Natalla pisze:
paranoja_pearl pisze:
Natalla pisze:a ja będem! :D with Mala171 :)

Hehe jak bedziesz w Rurze na Styce,Miarce i Riedlu 18.01. to sie poznamy to juz fajniej bedzie w Mega potem :p bo Wrocek mam obowiązkowy :twisted:

No jasne, że będę w Rurze, to mój ukochany klub i takie trio niezwykłe! :D czekam już od dawna, za pierwszym razem jak byli w Rurze właśnie w takim składzie, to było super :D

miło będzie Cie poznać :)

ale ten ich koncert to 16.01. a nie 18 :)

Hm.. coś słuchy były początkowo o 18. ? Ufam Ci na słowo, ale byłam święcie przekonana, że miał byc to 18. no ale oki 8)
I tak będzie wyjątkowo :P
Gość

Postautor: Gość » pn gru 24, 2007 2:43 pm

paranoja_pearl pisze:
Hm.. coś słuchy były początkowo o 18. ? Ufam Ci na słowo, ale byłam święcie przekonana, że miał byc to 18. no ale oki 8)

No wiesz, sprawdziłam jeszcze w kilku źródłach dla pewności, ale wszędzie 16.01 :)
np tu: http://www.blues.com.pl/viewtopic.php?t ... c&start=90

i tu: http://www.myspace.com/bartekmiarka

no dobra, zmieniamy temat za bardzo :)
a co do Katowic - będę na 100%, bileciki zarezerwowane :D

pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » pn gru 24, 2007 3:06 pm

Natalla pisze:
paranoja_pearl pisze:

No wiesz, sprawdziłam jeszcze w kilku źródłach dla pewności, ale wszędzie 16.01 :)
np tu: http://www.blues.com.pl/viewtopic.php?t ... c&start=90

i tu: http://www.myspace.com/bartekmiarka

no dobra, zmieniamy temat za bardzo :)
a co do Katowic - będę na 100%, bileciki zarezerwowane :D

pozdrawiam

Oki;) Ja miałam żrodło ustne i po dwóch piwkach jużbyło moje źródło 8) , ale uważałam je za najpewniejsze bo główny to sprawca zamiesznia <widać każdy może przekręcić :wink: > ja też mam bileci zarezerwowany - ciekawe czy chłopcy przewidują niespodzianki na ten koncert hmm :twisted:
Gość

Postautor: Gość » pn gru 24, 2007 3:53 pm

Alez niespodzianki byc muszą! :D
Każdy koncert ma w sobie coś niezwykłego, moja skala porównawcza to 4 koncerty, lichutko, ale zawsze to coś :D
Gość

Postautor: Gość » wt gru 25, 2007 8:17 pm

Nie wiecie czy będzie jakiś zespół supportujący???
:roll:
Mazzi84

Postautor: Mazzi84 » czw gru 27, 2007 5:39 pm

A gdzie można kupić bilety? Z checią pojadę na koncert do Mega Clubu. Pozdrawiam
marzena29

Postautor: marzena29 » czw gru 27, 2007 5:55 pm

Ja kupiłam w Media Markt w Katowicach koło Reala, na stoisku muzycznym.
Można też zamówić przez net na stronce Mega Clubu. :wink:
Gość

Postautor: Gość » czw gru 27, 2007 6:45 pm

W zeszłym roku kupowałam w Saturnie w SCC. Ktoś wie, czy i w tym roku można tam zakupić bilet?
Awatar użytkownika
Chiquita

Postautor: Chiquita » czw gru 27, 2007 6:59 pm

pewnie tak. z resztą nie pisze na stronie Mega? pozdrawiam ;)
Gość

Postautor: Gość » czw gru 27, 2007 7:30 pm

Napewno bilety są w Empiku. Info macie na www.ticketpro.pl
Gość

Postautor: Gość » czw gru 27, 2007 8:55 pm

Chyba jednak się zdecyduje :)
Zaczeło mi po prostu brakowac koncertów :)
Gość

Postautor: Gość » czw gru 27, 2007 9:26 pm

paranoja_pearl pisze:Do 4tej to my zrobimy after party po koncercie np w kultowej już katowickiej knajpie bluesowej Cafe Zaszyta :mrgreen:
Nie świruj - przesiedzimy do rana - domniem, iż nie tylko Ty będziesz do rana w Katosach. W razie w' zapraszam na browarek po imprezie przyjezdnych do mnie. Rzut beretem od Mega :)

o żesz ty, kurcze, Paranoja, jak my sie poznamy w Rurze, to potem ja sie przytulę do Was wszystkich w Katowicach :D bo nia mam po co wracać do Wrocka zaraz po koncercie, bo mnie i tak w środku nocy nie wpuszczą do internatu :D
tak więc zostanę do 4 (pociąg ok. 4 właśnie) albo do samiuśkiego rana :D
a Katowic nie znam kompletnie, to pójdę z Wami wszędzie :)

i będę z Kasią z fanclubu, mam nadzieję, że też sie dołączy :):):)

pozdrawiam
Awatar użytkownika
olam

Postautor: olam » czw gru 27, 2007 10:42 pm

kurcze widze ze te afterparty sie rozwija
i koncert kusi mnei coraz bardziej
hmm tyle ze ja bym kupila bilety zaraz przed koncertem wiec istnieje ryzyko ze ich jzu nie bedzie hmmm
Gość

Postautor: Gość » pt gru 28, 2007 6:52 am

Rezerwujcie bilety, przyjeżdżajcie zaś ilu Was paciągi pomieszczą :D
Natalko Ty się nic nie martw, po koncercie napewno gdzieś pójdziemy i napewno nie sami :twisted: :P :D 8)
Katowice o zmroku są genialne, mamy Zaszytą a jak nam zamkną zaś to do Starej Bramy koło PKP:p
Można zaś do Leśniczówki z buta do parku do Chorzowa iść wszystko można hehehe :D

Jeszcze raz - przyjeżdżajcie nie szukając wymówek a dorzucając każdego dnia nowe motywacje :D

Wróć do „Koncerty”