Teatr Rozrywki 19 marca 2008 2xDżem :)

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » ndz lut 10, 2008 5:04 pm

to juz nie przejdzie (siedzienie na schodach) ze wzgledu na zmiany w zapiskach przeciwpozarowych
kuba-piotrowice

Postautor: kuba-piotrowice » ndz lut 10, 2008 5:48 pm

Tak samo jak "zakaz robienia zdjęć" na ostatnim akustycznym :lol: Zawsze muszą coś powiedzieć, ale kto się do tego dostosuje? :D Pewnie będą znowu zaproszenia, a więc miejsca wolnostojące, a gdzie jak nie na schodach? :D
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 10, 2008 6:27 pm

W grudniu byłam właśnie na balkonach. Było mi niewygodnie, bolała mnie szyja, generalnie niezbyt przyjemnie.
Siedzenie na schodach.... jak na koncert w teatrze to też nie nalezy chyba do rzeczy wygodnych.
Jutro jade kupić bilety na Jesusa, a żeby zobaczyć Dżem będzie jeszcze mnóstwo okazji.
Pasztet

Postautor: Pasztet » pn lut 11, 2008 3:54 pm

ostatnio mnie bardzo ciagnelo na ten koncert w TR. teraz jest niestety odwrotnie. mimo,ze muzycy wtedy zagrali wrecz rewelacyjnie, koncert muzycznie zaliczam do wyjatkowo udanych to niestety nie publicznosc. jak ktos kiedys powiedzial- typowe teatralna.... speklatkle w Teatrze jak najbardziej, ale nie koncerty. po za tym "ochrona" nie byla zbyt mila.... jak tkos juz wczesniej napisal/a "żeby zobaczyć Dżem będzie jeszcze mnóstwo okazji."
pozdrawiam ludziska :)
kuba-piotrowice

Postautor: kuba-piotrowice » wt lut 12, 2008 11:49 pm

Teatr Rozrywki nie jest taki zły... A publiczność zeczywiście jakaś taka.... śnięta :lol: Napierwszym szczególnie, z balkonu było widać jak oczy się niektórym zamykają i odpływają :D
Gość

Postautor: Gość » śr lut 20, 2008 9:39 pm

Bilety na koncert jeszcze są. Co prawda, zostały pewnie te najdroższe. Kiedyś to rozchodziły się jak "świeże bułeczki" :P
Mogliby obniżyć ceny :x
Awatar użytkownika
Chiquita

Postautor: Chiquita » wt lut 26, 2008 10:10 pm

Mogliby... wtedy szybko by sie rozeszły.
Gość

Postautor: Gość » śr lut 27, 2008 1:29 pm

kuba-piotrowice pisze:Tak samo jak "zakaz robienia zdjęć" na ostatnim akustycznym :lol: Zawsze muszą coś powiedzieć, ale kto się do tego dostosuje? :D Pewnie będą znowu zaproszenia, a więc miejsca wolnostojące, a gdzie jak nie na schodach? :D

Nie, właśnie tym razem nie ma szans na złamanie tego zakazu.
To jest bardzo przestrzegane. Np na Januszu Radku nie mozna było siedziec na schodach, dlatego było tyle sprzedanych biletów ile miejsc, więc wszyscy siedzieli tak, jak mieli napisane na bilecie.

Nie opłącały im sie, szczerze mwóiac, te zmiany. Sami widzimy, przeciez jak był zapowiedziany koncert w listopadzie to nie było osby na forum, która by nie chciała isc, a teraz 3/4 osób stąd nie idzie.
I tak, moim zdaniem, Dżemowi lepiej by sie grało do szerszej widowni, a nie do pustych schodów i ledwie pozajmowanych balkonów :/
Awatar użytkownika
Chiquita

Postautor: Chiquita » śr lut 27, 2008 3:53 pm

Ja prezent sobie mam wybrać to mimo wszystko się przejde tak jak wtedy sobie odpuściłam to żałowałam.
Awatar użytkownika
Rychu16

Postautor: Rychu16 » pn mar 03, 2008 7:56 pm

Miałbym pytanko :) Są jeszcze bilety bo teraz dopiero zebrałem paru ludzi i nie wiem czy ma sens wogole tam dzwonić i sie pytać :cry: :?:
Gość

Postautor: Gość » pn mar 03, 2008 8:23 pm

Rychu16 pisze:Miałbym pytanko :) Są jeszcze bilety bo teraz dopiero zebrałem paru ludzi i nie wiem czy ma sens wogole tam dzwonić i sie pytać :cry: :?:

Wiesz zapytać zawsze można...ale szczerze mówiąc wątpie że bilety uda Ci sie dostać..
No ale próbuj!

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chiquita

Postautor: Chiquita » wt mar 04, 2008 8:41 am

Bilety jeszcze na 90% są. ja mam zamiar jutro sie wybrac.
Gość

Postautor: Gość » wt mar 11, 2008 4:52 pm

Mam do odsprzedania jedną wejsciówkę na 20:30 za 15zł. Jeśli jest ktoś chętny to proszę na priva pisać.
kuba-piotrowice

Postautor: kuba-piotrowice » śr mar 12, 2008 11:16 am

Ma ktoś do odsprzedania jeszcze jeden, albo dwa bilety na 20:30 ( po podobnej cenie jak powyżej?)
Gość

Postautor: Gość » śr mar 12, 2008 1:01 pm

W sumie to bardzo dziwne, że są wejściówki :? Przecież nie można siedzieć na schodach a i kupić ich też normalnie nie można. Chyba że ma się jakieś wtyki :P

Wróć do „Koncerty”