Teatr Rozrywki 19 marca 2008 2xDżem :)

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » pn mar 24, 2008 3:21 am

No i wrzucam ostatnie fotki, tym razem koncert z godz. 20.
Wydaje mi sie ze wyszly lepiej niz z pierwszego ale to kazdy moze ocenic indywidualnie. Klikac na link ponizej

TEATR ROZRYWKI, CHORZÓW 19.03.2008 godz, 20.00

Wyglada na to, ze szykuje sie mala przerwa w koncertach. Ale w tym czasie mozna podladowac baterie.

Endżoj!
Gość

Dzieki za ta fotkę

Postautor: Gość » pn mar 24, 2008 6:53 am

Po koncercie pytano mnie czemu to zrobiłam.................zrobiłam to dla całoksztaltu....wszystkiego!!! Bo w tym momencie prawdopodobnie miało juz mnie tam nie być, mnie i mojego kochanego. Wystarczy jedna róża............nie musi to być ALEJA PEłNA RóZ. Boje sie o kazdy nadchodzący dzien.....teraz juz doceniam kazda minutę zycia. Zrobilam to z podziekowania dla samego jeszcze mojego istnienia, dla Dżemu dla R.R., dla M.B., poczułam taki moment i juz.....Pozdrawiam !!!
Gość

i jeszcze....

Postautor: Gość » pn mar 24, 2008 7:09 am

......"....żyj z całych sił i uśmiechaj sie do ludzi.......".............................
Gość

hmmmm

Postautor: Gość » pn mar 24, 2008 7:35 am

Nie wiem czemu ostra róża. Nie zycze nikomu takich zdarzen i wspomnien ktore mi towarzysza sprzed tygodnia. Mielismy juz kupione bilety i po tych strasznych wydarzeniach bylo pytanie: Jedziemy? a ze mam cudownego faceta...powiedzial, jedziemy! Nie ma o czym mowic. Fakt ze ja w kołnierzu, oboje trauma......Zycze Wam wszystkim wszystkiego dobrego.
Gość

Postautor: Gość » pn mar 24, 2008 9:44 am

Crow, prosze bardzo. Mnie ta róża zatrzymala na tyle ze spedzilem dobre 10 minut fotografujac ją. Ale prosba moja do Ciebie - korzystaj z opcji EDYTUJ zeby nie dawac 3 postow jednego autora jeden pod drugim. Zawsze łatwiej jest dopisac tekst do istniejacego postu.
Gość

Postautor: Gość » pn mar 24, 2008 9:52 am

Chciałam podziekować tym wszystkim, którzy po koncercie podchodzili do mnie i pytali dlaczego??? To juz niewazne. Pozdrawiam te wszystkie osoby i Pana którego zdjęcie z ta różą skradłam. Przepraszam. Pzdr. Kaśka.
Gość

Postautor: Gość » pn mar 24, 2008 9:54 am

Ale ja wlasnie roztrzepana jestem..................i daje posty.....jeden za drugim...sorry.
Gość

Postautor: Gość » pn mar 24, 2008 11:12 am

crow76 pisze:Chciałam podziekować tym wszystkim, którzy po koncercie podchodzili do mnie i pytali dlaczego??? To juz niewazne. Pozdrawiam te wszystkie osoby i Pana którego zdjęcie z ta różą skradłam. Przepraszam. Pzdr. Kaśka.
Witam Kasiu :) Jest kilka osób, które wiedzą mniej więcej dlaczego, ale najważniejsze, że Ty wiesz. Było to dla Ciebie ważne i jeśli Ci pomogło to się cieszę. Ja żałuję, że nie byłam na tym koncercie... Mimo, że mieszkam baardzo blisko :(
Gość

Postautor: Gość » pn mar 24, 2008 11:24 am

Haushinka pisze:
crow76 pisze:Chciałam podziekować tym wszystkim, którzy po koncercie podchodzili do mnie i pytali dlaczego??? To juz niewazne. Pozdrawiam te wszystkie osoby i Pana którego zdjęcie z ta różą skradłam. Przepraszam. Pzdr. Kaśka.
Witam Kasiu :) Jest kilka osób, które wiedzą mniej więcej dlaczego, ale najważniejsze, że Ty wiesz. Było to dla Ciebie ważne i jeśli Ci pomogło to się cieszę. Ja żałuję, że nie byłam na tym koncercie... Mimo, że mieszkam baardzo blisko :(

Właśnie, dziekuję. Tylko ja wiem i mój facet o co w tym wszystkim chodziło. Przechodzimy obok siebie teraz, kłócimy się.............Najpierw to ona miał iśc z tą różą, potem ja.....z mową .he....w końcu COś mnie tknęło i po prostu poszłam.....i wiem do tej pory ze to nie ja szłam. To coś.....
Gość

Postautor: Gość » pn mar 24, 2008 11:40 am

crow76 pisze:
Haushinka pisze:

Właśnie, dziekuję. Tylko ja wiem i mój facet o co w tym wszystkim chodziło. Przechodzimy obok siebie teraz, kłócimy się.............Najpierw to ona miał iśc z tą różą, potem ja.....z mową .he....w końcu COś mnie tknęło i po prostu poszłam.....i wiem do tej pory ze to nie ja szłam. To coś.....

A ja sie czuje mimo wszystko tak...ze........scany sciany.......i nigdy niczego nie brałam i nie bede................ale tak sie czuje. Super z was ludzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mowia ze internet gubi ludzi i pewnie to fakt....a ja dzieki temu dzieki Wam nie jestem sama.
boston

Postautor: boston » pn mar 24, 2008 3:04 pm

Jarku - dziękuję Ci za wspaniałe zdjęcia 8)
I pozdrawiam Świątecznie!

Wróć do „Koncerty”