28.02.2008, Wrocław, Fabryka Filmów Fabularnych, g. 19

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » wt mar 04, 2008 5:58 pm

wielkopolska była, zobaczyła i powróciła ( całkiem zadowolona). Wielkie dzięki dla Dżemów:)
Gość

Publika

Postautor: Gość » śr mar 05, 2008 9:13 pm

"niemrawa publiczność - gorszą widziałem tylko na Gilmourze w Gdańsku"
Co do tej niemrawej publiczności to nie zgodzę się! Przecież nie daliśmy im zejść ze sceny i bisowali 3x....Wszyscy śpiewali i krzyczeli! Myśle,że napewno nie byliśmy niemrawi...raczej w drugą stronę :) Zgodzę się co do Birma...nie byli porywający...choć technicznie nawet ok.
Gość

Postautor: Gość » śr mar 05, 2008 11:05 pm

jblaminsky pisze:Witam. Ja tylko na chwile bo nadal jestem "na wyjezdzie". Koncert byl bardzo udany. Z tymi 2 tysiacami ludzmi nie przesadzajcie.. bylo mniej niz 1500 :) (odpowiedz w liczbie sprzedanych biletow)

Przed koncertem organizatorka mówiła że sprzedali ponad 1000 biletów a policz jeszcze osoby które kupiły w dniu koncertu + te zaproszone itd to wyjdzie tyle osób na pewno ;D pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » czw mar 06, 2008 11:42 am

ufoq pisze:
jblaminsky pisze:Witam. Ja tylko na chwile bo nadal jestem "na wyjezdzie". Koncert byl bardzo udany. Z tymi 2 tysiacami ludzmi nie przesadzajcie.. bylo mniej niz 1500 :) (odpowiedz w liczbie sprzedanych biletow)

Przed koncertem organizatorka mówiła że sprzedali ponad 1000 biletów a policz jeszcze osoby które kupiły w dniu koncertu + te zaproszone itd to wyjdzie tyle osób na pewno ;D pozdrawiam

Wiesz, wczoraj popatrzylem na foto publicznosci, ktore robilem ze sceny .Faktycznie moze tam tyle byc...
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » czw mar 06, 2008 12:27 pm

jblaminsky pisze:
ufoq pisze:

Wiesz, wczoraj popatrzylem na foto publicznosci, ktore robilem ze sceny .Faktycznie moze tam tyle byc...

wg mojej wiedzy (chociaz na koncercie nie bylem) organizator oszacowal liczebnosc na okolo 1500 osob :)
Gość

Postautor: Gość » śr mar 12, 2008 3:27 pm

a ja byłam na koncericie ;D
i bardzo mi się podobało ;D
Mam nadzieję, że następny koncert we Wrocku też zaliczę :D
Gość

Postautor: Gość » czw mar 20, 2008 2:43 pm

Jeszcze na chwile wpadlem do tego wątku....

Moje fotki z tego koncertu dostepne sa po kliknieciu poniezj :)

Dżem w Fabryce Filmów Fabularnych we Wrocławiu 28.02.2008

Endżoj!
Gość

Postautor: Gość » czw mar 20, 2008 2:51 pm

super zdjęcia i miło powspominać, zwłaszcza że siebie tam znalazłam 8)

pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » sob mar 22, 2008 6:42 pm

Siebie tam nie znalazłam ;p
ale zdjęcia mi się bardzo podobają :D :D
dziękuję za linka :D
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 30, 2008 8:24 pm

znalezione w czeluściach sieci
http://foto.wapnet.pl/img/v/2008-02-28+dzem/

Wróć do „Koncerty”