23 luty '08, klub Meduza (Dębica)

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » ndz lut 24, 2008 2:00 pm

Scena malutka ale za to dobrze oswietlona. Uwazam ze chlopcy spisali sie bardzo dobrze, publicznosc gorzej. Pierwszy raz zdecydowalem sie wejsc w rozbawiony tlum i stamtad robic fotki. Dobrze czasem miec torche ciala dzieki czemu nie ulegalem tak latwo tym przepychankom. 60% widowni zaryzykowalbym stwierdzeniem ze naj... w d jeszcze przed koncertem (oprocz osob w lozach) ale nie bede pisac wiecej, bo w koncu skoro zaplacili za bilety to maja prawo sie bawic jak chca. Troche lokciami w brzuch dostali ode mnie ale w koncu.. ja tez sie bawilem. Setlisty nie podam w calosci, ale to co zwykle.
Jerzy swietnie poradzil sobie na basie , pozostali jak zwykle - dali bardzo duzo od siebie, wieci koncert bardzo udany chociaz w takich malych salach zawsze obawiam sie czy kiszka nie wyjdzie.

Podziekowania dla zespolu i techników .. za wszytko. Utwierdzam sie tylko w przekonaniu , ze zawsze mozna na was liczyc!

Nie wiem czemu biletów zabraklo. Na moje oko weszloby jeszcze dobre 50 osob!

A fotki moze po poludniu...
Ostatnio zmieniony ndz lut 24, 2008 4:59 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Iwa85

Postautor: Iwa85 » ndz lut 24, 2008 2:06 pm

W końcu ktoś zdał relacje :D :wink: Teraz czekam na fotki :)

Pozdrawiam :)
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 24, 2008 5:51 pm

Poniewaz dostaje pytana jak to wygladalo - Jurek na basie to tak na szybko zaspokajam ciekawosc:

Wygladal własnie tak:

Obrazek Obrazek

Pozdrowka!
Awatar użytkownika
Rychu16

Postautor: Rychu16 » ndz lut 24, 2008 7:59 pm

jblaminsky pisze:Poniewaz dostaje pytana jak to wygladalo - Jurek na basie to tak na szybko zaspokajam ciekawosc:

Wygladal własnie tak:

Obrazek Obrazek

Pozdrowka!

Czemu Jurek grał na basie :?: :?: :lol: :lol:
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 24, 2008 8:00 pm

Jurek szył na basie, ponieważ Beno ma kłopoty ze zdrowiem
Awatar użytkownika
Rychu16

Postautor: Rychu16 » ndz lut 24, 2008 8:02 pm

maciejka_jchs pisze:Jurek szył na basie, ponieważ Beno ma kłopoty ze zdrowiem

Co sie dzieje z Benem :?: :?: :?: :?: :shock: :shock: Mam nadzieje że nic poważnego :!:
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » ndz lut 24, 2008 8:02 pm

No to brawa dla Jerzego...... nie dość że na BASIE to jeszcze grał nie po tej stronie sceny co zawsze.... pewnie nie łatwo było się przestawić tak na szybko :wink:.... i to właśnie świadczy o jego KLASIE
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 24, 2008 8:06 pm

Rychu16 pisze:
maciejka_jchs pisze:Jurek szył na basie, ponieważ Beno ma kłopoty ze zdrowiem

Co sie dzieje z Benem :?: :?: :?: :?: :shock: :shock: Mam nadzieje że nic poważnego :!:

A skąd, odchorowuje Jurkowego Abrahama :wink:
Awatar użytkownika
Rychu16

Postautor: Rychu16 » ndz lut 24, 2008 8:09 pm

Hehehe za myślałem ze coś meczy innego Bena niż kacyk po imprezie Jurkowej :lol: :lol: :) Ale dzięki za info :D
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » ndz lut 24, 2008 8:16 pm

A skąd, odchorowuje Jurkowego Abrahama

No tak nie dziwie mu sie mnie tez długo trzymało chociaż wyszlśmy z urodzin wcześnie bo o 2,30 nad ranem,no ale Beno był pewnie do rana :wink:
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 24, 2008 8:53 pm

... - na żądanie ;/ :|||
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 24, 2008 11:09 pm

Rychu16 pisze:Hehehe za myślałem ze coś meczy innego Bena niż kacyk po imprezie Jurkowej :lol: :lol: :)

moze czasem...pomysl co napiszesz..
Ostatnio zmieniony pn lut 25, 2008 9:19 am przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » ndz lut 24, 2008 11:55 pm

Rychu16 pisze:Hehehe za myślałem ze coś meczy innego Bena niż kacyk po imprezie Jurkowej :lol: :lol: :) Ale dzięki za info :D

Rychu.. podaruj sobie. Oby ciebie podobne rzeczy nie spotkalY!
Gość

Postautor: Gość » pn lut 25, 2008 9:23 am

Co do braku biletów to nie wiem jak do końca było ja rezerwowałem telefonicznie po przyjeździe okazało się że nie ma mnie na liści ale z wejściem nie było problemu.
Awatar użytkownika
misiek_k-ce

Postautor: misiek_k-ce » pn lut 25, 2008 2:42 pm

Rychu16 pisze:Hehehe za myślałem ze coś meczy innego Bena niż kacyk po imprezie Jurkowej :lol: :lol: :)

Chłopie weź sobie zatrzymaj takie komentarze dla siebie... albo lepiej pomyśl co piszesz...

Wróć do „Koncerty”