13 kwietnia 2008 - Poznań

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

13 kwietnia 2008 - Poznań

Postautor: Gość » pn sty 21, 2008 3:26 pm

Jak w temacie...
W restauracji Sioux (Stary Rynek) 13 kwietnia koncert Dżemu.
Bilety w cenie... 50 zł :shock:

Oprócz Dżemu w lutym wystąpi Lady Pank, a w marcu Oddział Zamknięty. Jeśli ktoś chciałby się wybrać na wszystkie trzy koncerty, to zamiast 150 zł zapłaci 130, taka "promocja" :wink:

Więcej informacji w restauracji lub 061 8529338

W Internecie nie ma nic na temat koncertu (chyba, że nie szukałyśmy dokładnie), nawet na stronie owej restauracji: http://www.sioux.com.pl/pl/?site=restauracje#poznan2

Pozdrawiamy i do zobaczenia :D
Gość

Postautor: Gość » pn sty 21, 2008 6:55 pm

oj bilety na Dzemik drozeja w pozaniu...pamietam czasy ze za 20 zl mozna bylo wejsc na koncert....a teraz...ciekawe ile jest wejsciowek...bo placic 50 zl i tluc sie jak kiedys w piwnicy 21...nie dla mnie...mimo wielkiej milosci do zespolu...
Gość

Postautor: Gość » wt sty 22, 2008 12:31 pm

:) hey :) bylam tam na COMIE i dwa razy na Irze bylo zajebiscie z powodu drogich biletow bylo dosc mniej ludzi nic np w piwnicy czy na zamku ...

Smerf jak nie bedzie to bedzie smutno:P:P DOZOBACZNEIA::p 16.02 BEDZIE CREE W LIZARDZIE:)
Gość

Postautor: Gość » wt sty 22, 2008 12:42 pm

W Sioux'ie?...o Boze bILETY 50ZL?...O Boze... :evil:jedyna rekompesata za te niedogodnosci moze byc udany koncert.
Gość

Postautor: Gość » czw sty 24, 2008 3:07 pm

Dla mnie tragedia.. W zyciu bym nie pomyslal, ze Dzem wystapi w takim miejscu.. 50 zl To cena prawdopodobnie (tak jak ktos wczesniej wspomnial) bioraca pod uwage malo miejsca.. Ktos sie wybiera, bo ja szczerze mowiac nie wiem czy warto .. ? Chociaz znajac zycie pewnie i tak pojde. Ma ktos informacje o ilosci biletow ?
Gość

Postautor: Gość » pt lut 08, 2008 12:57 am

iska1993 pisze::) hey :) bylam tam na COMIE i dwa razy na Irze bylo zajebiscie z powodu drogich biletow bylo dosc mniej ludzi nic np w piwnicy czy na zamku ...

??? Na Irze ostatnio było tak "mniej ludzi" że się tam mało nie podusiliśmy. Ty chyba lubisz taki ścisk...
Gość

Postautor: Gość » wt lut 12, 2008 11:52 pm

Witam,
ja też tam będę :D
Gość

Postautor: Gość » pt lut 15, 2008 6:48 pm

paluch pisze:Witam,
ja też tam będę :D

:D Spoko :!: :D
Gość

Postautor: Gość » pn mar 03, 2008 3:14 pm

cena nie gra roli hihih
Gość

Postautor: Gość » pn mar 10, 2008 3:43 pm

Do koncertu został jesze miesiąc i trzy dni :wink: , ale taka mała dygresja co do biletów...
Kto jeszcze nie ma, niech lepiej jak najszybciej kupi (już rezerwować nie można), a jeśli ktoś ma rezerwację, to niech też jak najszybciej odbierze, bo jak byłyśmy odebrać swoje, to pan powiedział, że bilety szybko się rozchodzą, a z rezerwacjami różnie to bywa i lepiej załatwić to wcześniej...
Co do ceny, to chyba rzeczywiście wynika ona z ilości miejsc - ok. 200, chociaż i te dwieście osób będzie w tym całym Sioux`ie ściśniete jak śledzie w puszce... :roll:
Gość

Postautor: Gość » śr mar 12, 2008 7:10 pm

Dziś kupiłem. Jeszcze są. W przeciwieństwie do biletów na Katie Melua na którą musiałem zamówić przez net, drożej i tylko siedzące :evil:
ab_jan

Postautor: ab_jan » czw kwie 03, 2008 1:13 pm

Informacja o braku biletów potwierdzona?

Nie miałam dostępu do neta, a zważywszy ze na ostatni koncert Dżemu w Poznaniu bilety były tydzień przed, nie bardzo sie spieszyłam, a nie jestem z Poznania.

Jeśli ktoś ma jakies wolne bilety i chciałby odsprzedać proszę o info na meila ab_jan@interia.pl
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 13, 2008 6:27 pm

co na sniadanie? DZEMM
co na obiad? DZEMM
CO NA KOLACJE W SIOXIE O 21?????

DZEM DZEM DZEM DZEM

W zyciu piekne sa tylko chwile zajebisce:D
DZEMOWA POZDRAWIA :) [/b]
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 13, 2008 8:07 pm

Koncert trwa a ja w domu..jednak nie poszedlem. Ciekawe jak wyjdzie w tym miejscu. Czekamy na relacje obecnych :wink:
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 13, 2008 8:35 pm

Czekam na relacje z koncertu od strony muzycznej oraz technicznej(ciekawi mnie jak "spisal" sie lokal) pozdrawiam.

Wróć do „Koncerty”