13 kwietnia 2008 - Poznań

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 13, 2008 11:54 pm

Muzycznie na pewno mogło się podobać, może poza kompletnie moim zdaniem bezsensownym włączeniu jakiejś laski z butelką whisky podczas tegoż utworu. Nie wiem po co to było ;) Wymagania sponsora czy organizatora? Nie wnikam.

Co do lokalu, cholernie ciasno, plus pod sceną wydzielone miejsce dla sponsorów. Generalnie ludzie którzy zawsze skaczą pod sceną byli wypchnięci gdzieś na koniec, gdyż przód był odgrodzony dla VIPów.

Setlista (nie po kolei i pewnie niepełna ;) ):

Wiem na pewno wiem - nie nie kocham Cię
Mała aleja róż
Poznałem go po czarnym kapeluszu
To tylko dwa piwa
Kim jestem - jestem sobie
Jak malowany ptak (? - nie pamiętam :D)
Gorszy dzień
Tylko ja i Ty
Naiwne pytania
Do kołyski
Ćma barowa
Diabelski żart
Wehikuł czasu
Harley mój
Czerwony jak cegła
Sen o Victorii
Whisky
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 14, 2008 1:57 pm

Czyli setlista generalnie bardzo standardowa..
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 14, 2008 10:51 pm

a bo i koncert standartowy! faktycznie jakas kobita wleciala na scene z butelka whisky...coz...jedna z tych co byly w wyznaczoym miejscu dla sponsorow...co zrobic...jedyna piosenka pewnie jaka znala to wskoczyla na scene...z reszta....na samym srodku przed scena jest slup...wiec i tak ludzie nei widza wszystkiego dokladnie;) generlanie...duszno i malo miejsca...muzycznie fajnie...a jesli chodzi o cene biletu pozostawei to bez komentarza...

pozdrawiam
Gość

13 kwietnia 2008 - Poznań

Postautor: Gość » wt kwie 15, 2008 9:19 am

koncert w Poznaniu rewelacja !! przy utworze "Do Kołyski" przechodził dreszcz i drżenie nóg, W życiu piękne ... i Wehikuł mega !! przypomniały sie stare dobre czasy ... a do tego te wspaniałe solówki na klawiszach i bardzo dobre naglosnienie. ps: Odn "Whisky" to ok ale bez tej " taniej lanserki czyli komercyjnej ...... bez szkoły "
Gość

Postautor: Gość » wt kwie 15, 2008 8:42 pm

Sioux mógłby w klimatyzacje zainwestować... :roll: Jakoś nie wyobrażamy sobie tam TSA (bo konferansjer powiedział, że w maju mają zagrać), chyba że akustycznie...
Co do setlisty, to była chyba identyczna (poza bisami) jak ta, dzień wcześniej w Łodzi.
A z tymi vip-ami to chyba przesadzili... Jeszcze więcej trzeba było ich tam poupychać. Nam na szczęście nie przeszkadzali, bo stałyśmy po prawej stronie pod samą sceną, no ale większość pewnie nawet nie widziała sceny przez nich :roll:

Serdecznie pozdrawiamy pana z Bydgoszczy :wink:
Asia i Patrycja
Gość

Postautor: Gość » wt lip 15, 2008 4:35 pm

koncert był dawno...byłam oczywiście...przejechałam wiele km..ale czy było warto??Dla Dżemu oczywiście!!!Strasznie duszno...przy scenie bawiły się tylko lalunie i sponsorzy...prawdziwi fani upchnięci na końcu...a i tak przedostałam się na początek, koło sceny..heh...po co komu jakaś śmieszna plakietka?hehe...bajer taki...hmmm...trochę mnie coś zaskoczyło niemile..

Wróć do „Koncerty”