04.05.2008 - Wrocław - Wyspa Słodowa

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Pasztet

Postautor: Pasztet » wt maja 06, 2008 10:42 am

przemo12 pisze:
Dzem - mozna powiedziec ze przeplywalem ten koncert:)

odezwal sie wielki przeciwnik plywakow... :) a na Dzemie non stop plywal- wrecz prosil sie :D:)
ja sobie nie zycze dostawac glanem w glowe :D
pozdrawiuam
Gość

Postautor: Gość » wt maja 06, 2008 10:44 am

nie mialem glanow :lol:
Gość

Postautor: Gość » wt maja 06, 2008 12:40 pm

Podobał mi sie koncert. swietna atmosfera.
Gość

Postautor: Gość » wt maja 06, 2008 1:22 pm

no i ochorona....najlepsza jaka w zyciu widzialem, a widzialem nie jedna. anioly a nie ochrona;)
Pasztet

Postautor: Pasztet » wt maja 06, 2008 8:41 pm

przemo12 pisze:nie mialem glanow :lol:

nie wazne.... z takiego buciorska od CIebie dostac tez nie nalezy do przyjemnosci :D
a na powaznie PRzemku... juz chyba nigdy do plywakow nie bedziesz mil pretensji, nie?? :D
Gość

Postautor: Gość » śr maja 07, 2008 9:43 am

Ochrona rulezz!!!
Pasztet

Postautor: Pasztet » śr maja 07, 2008 10:04 am

harmonijkarz pisze:Ochrona rulezz!!!

tutaj sie zgodze..... bylem naprawde na wieeeeelu koncertach, ale takiej ochrony jeszcze nie spotkalem. mili, uprzejmi, KULTURALNI!!!! ma sie od kogo uczyc np fosa.
Gość

Postautor: Gość » śr maja 07, 2008 4:25 pm

Dla mnie byl to wyjatkowy pod kilkoma wzgledami koncert.

1. Ikcelam ktorego wyciagnalem na jego pierwszy koncert Dzemu. Nie bede sie rozpisywal, bo bylyby to zbyt osobiste refleksje a takimi nie chce was zanudzac. kto "byl w temacie" wiedzial jakie z tym byly zwiazane emocje. Sciskam Mireczku i jeszcze raz wielkie dzieki. Za wszystko! . Jeszcze na niejeden koncert Cie wyciagne.

2. Sesja zespolu z chorymi dziecmi. Czyli moje boje z grupowymi fotkami. Leszek Martinek poprosil mnie abym udokumentowal takie wydarzenie co z przyjemnoscia uczynilem.

3. godzina koncertu i swiatlo. Chociaz nie bylo kolorowo z racji pory dnia, to za to fotografie wyszly ostre i pelne szczegolow. Czesem dobre sa i takie.
Mnie ta godzina bardzo odpowiadala bo pojawilem sie we Wrocku glownie na Dzem, wiec mialem bardzo przyzwoity powrot do Opola. Tez jestem zwolennikiem koncertow w swiatlach sceny ale jakby czasem zespol zagral o 19 .00 to tez bylbym zadowolony. Napewno lepiej niz 22 czy 23.. no chyba ze mam powrot normalny.

Ochrona CUDOWNA! Przede wszystkim obylo sie bez chamstwa, wszystko kulturaknie jak nalezy. Zadnego ciskania ludzmi w tlum oraz chamskiego ciagniecia za konczyny. Wielkie brawa. Plywaki w ogole nie przeszkadzali - ba! Jak milo bylo ich fotografowac! Masa ludzi odnajdzie siebie na fotkach!

Latajace dzemy truskawkowe.. nie wiem kto je rzucal, ale jednym z nich biedny Mirek dostal w glowe... co potraktowalismy jako chrzest dzemowy jego pierwszego koncertu. Mily dodatek, troche niebezpieczny no ale lepiej ze lataly dzemiki niz sloiki :)

Fotki dzisiaj sie pojawia, ale szukajcie ich raczej na mojej stronie. Nie bede ich wiecej na forum zamieszczal bo potem odnajduje je w masie profilow na naszej klasie i innych picassach nieznanych mi osob, ktore nawet nie raczyly mnie pointformowac ze gdzies je wykorzystaly (ze o podaniu autora rowniez nie wspomne)

edit: Fotki znajduja sie pod linkiem:
KONCERT NA WYSPIE SLODOWEJ - WROCŁAW 04.05.2008

Pozdro i do zobaczenia w Krakowie. Duzo dobrego.

Wróć do „Koncerty”