04.05.2008 - Wrocław - Wyspa Słodowa

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » sob kwie 19, 2008 1:40 pm

witam. ostatnio zwitałam w WFF... na Dżemie oczywiscie i w zwiazku z tym koncertem mam zapytanie jak myslicie skoro jest kilka zespolow to czy to bedzie taki "krotki" koncert kazdego z nich.. czy troche pograja? ;D bo nie jestem z Wrocka.. i tak jestem ciekawa co wy o tym sadzicie? z gory dzieki pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » sob kwie 19, 2008 8:58 pm

podejrzewam, że będzie podobnie jak rok temu na Polach Marsowych - każdy Zespół po godzinie z hakiem.
Majka21

Postautor: Majka21 » ndz kwie 20, 2008 11:13 am

Ja juz mam bilet także dozobaczenia na koncercie :D
Awatar użytkownika
gladysh
Kontaktowanie:

Postautor: gladysh » ndz kwie 20, 2008 3:41 pm

witam:) pola namiotowego nie ma............ ponieważ jest to centrum miasta i niezbyt można tam sie rozłożyć ale tzreba poszukać w domach studenckich pozdrawiam i zapraszam do naszej kochanej stolicy dolnego sląska;):):) DŻEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"W życiu piękne są tylko chwile......"
Pasztet

Postautor: Pasztet » pn kwie 21, 2008 11:24 am

gladysh wielkie dzieki :) w koncu ktos mi odpowiedzial :):):):)
wiec sprawa wyglad nastepujaco..... szukamy noclegu dla 4 osob we Wroclawiu po koncertach w sobote i w niedziele z samego rana zmywamy sie.... chetny ktos?
Gość

Postautor: Gość » pn kwie 21, 2008 1:31 pm

ja niestety też nie jestem z wrocka. Dlatego mam takie pytanie czy ktoś z Nysy wybiera się może do wrocka na ten koncert?
Gość

kolejność

Postautor: Gość » ndz kwie 27, 2008 12:57 pm

Witam
wie ktoś może w jakiej kolejności zagrają zespoły czwartego maja??
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 27, 2008 1:10 pm

a w takiej

DŻEM
PAPRIKA KORPS
HAPPYSAD
STRACHY NA LACHY
HEY

początek imprezy od 13.30
jjjj

Postautor: jjjj » ndz kwie 27, 2008 2:16 pm

A to ze Dzem jako pierwszy zespol zagra, to troche dziwne... jeszcze rozumiem przed Hey, poniewaz Hey bardziej na topie jest :wink: ... ale na poczatku... :?: Pewnie dla Dzemow to tez troche dziwnie bedzie grac jako pierwszy zespol... :)
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 27, 2008 2:46 pm

za www.wrockfest.pl

Same gwiazdy, żadnych suportów

Rok temu Dżem grał przed Irą, a fani Dżemu dali takiego czadu, że aż sie kurzyło :wink:
Kolejność nie zawsze ma znaczenie - dla mnie to raczej już stereotyp
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 27, 2008 6:58 pm

dla mnie dobrze że Dżem nie nie gra na końcu bo zdąże ich posłuchać :)
Gość

Postautor: Gość » ndz kwie 27, 2008 7:03 pm

ale macie problemy ;)
Pasztet

Postautor: Pasztet » ndz kwie 27, 2008 7:05 pm

nie ma znaczemoa kto kiedy zagra :) wszystkie zespoly sa rewelacyjne jak dl mnie przynajniej :) delegacjaze Slonska oczywiscie bedzie :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
WPrek

Postautor: WPrek » czw maja 01, 2008 6:59 pm

A dla mnie ma znaczenie i nie będę uczestniczył w poniżaniu mojego zespołu. O tej godzinie to do kościoła można co najwyżej. Szkoda, że dla zespołu liczy sie bardziej kasa od szacunku, ale to kwestia gustu (tylko bez dyskusji). To tak jakby Ten Years After zagrało w tym roku w Tychach o 13 w sobote.
Oceniam, to przez swój pryzmat. Gdybym był w potrzebie pewnie bym zrobił wiele dla pieniędzy, ale DZEMowi jakoś sie wiedzie, nie robią też tego dla fanów, bo ostatnio bywali we Wro często.
Ostatnio zmieniony czw maja 01, 2008 9:06 pm przez WPrek, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » czw maja 01, 2008 7:09 pm

Hey spoko ale reszta zespolow normalnie rozwala :lol: i tutaj zgodze sie z WP ;) patrz w koncu zgoda miedzy nami :P

Wróć do „Koncerty”