Kraków 16.03.2008 Klub Studio na Miasteczku Akademickim AGH

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » pn mar 10, 2008 2:45 pm

Filipo pisze:
klabut pisze:
Jeszcze jedno pytanie, wpuszczą mnie z aparatem na bramce?

a dlaczego mają Cię nie wpuścić? Aparat masz w torbie i nikt nie ma prawa Ci do niej zaglądać.

Na niektóre koncerty nie wpuszczą Cię z aparatem, dlatego pytam :D

Dzieki :D
Gość

Postautor: Gość » pn mar 10, 2008 2:54 pm

Filipo, a jednak. Kiedyś w klubie Studio ochroniarze koleżance przeszukiwali torbę i kazali wyrzucić butelkę z wodą. Była zszokowana (zresztą nie tylko ona), ale to zrobiła. Niesamowite, że przy wejściu tak strasznie pilnują porządku, a jak na sali jakiś człowiek się rzuca i stwarza zagrożenie - najczęściej tego nie widzą.
Gość

Postautor: Gość » pn mar 10, 2008 4:15 pm

SiaskaXXX pisze:Filipo, a jednak. Kiedyś w klubie Studio ochroniarze koleżance przeszukiwali torbę i kazali wyrzucić butelkę z wodą. Była zszokowana (zresztą nie tylko ona), ale to zrobiła. Niesamowite, że przy wejściu tak strasznie pilnują porządku, a jak na sali jakiś człowiek się rzuca i stwarza zagrożenie - najczęściej tego nie widzą.

Dokladnie. Wiec jeszcze raz pytam czy moge aparat wziąć?
Ja w grudniu w Klubie Studio byłem na KSU i przeszukiwali torby i sprawdzali dokladnie z tym że aparaty ludzie mogli mieć :D tylko nie wiem jak z Dżemem czy sobie nie zastrzegli ze nie mozna wnosić aparatów, czy jak.
Gość

Postautor: Gość » pn mar 10, 2008 6:46 pm

Mam bilety :D
Filipo

Postautor: Filipo » pn mar 10, 2008 8:43 pm

nie znam sie do konca na prawie, ale wydaje mi sie ze jakiekolwiek przeszukiwanie torby jest zabronione. jednak jak to wytłumaczyć ochroniarzowi? ..

Dżem nie ma żadnych zastrzeżen co do fotografów. uprzejmie jest się wcześniej zapytać manadżera o pozwolenie, jednak bez takiego nikt Ci głowy nie urwie.
sam wchodze z aparatem i troche się zaniepokoiłem jak mowicie ze tak o sobie przeszukują wszystkim torby w studiu.... pachnie awanturą ;)
tez mam juz bilet. jest ich jeszcze duzo.

pozdrawiam i do zobaczenia.
Gość

Postautor: Gość » pn mar 10, 2008 9:01 pm

nie no ja tylko pytam :) byłem na kilku koncertach i na rzadnym nie wolno bylo wnosic bez pozwolenia procz KSU wwłasnie w Klubie Studio

a ja chyba wezme jednak aparat.

Wlasnie bedzie jakis support ?
Gość

Postautor: Gość » pn mar 10, 2008 9:43 pm

Filipo pisze:nie znam sie do konca na prawie, ale wydaje mi sie ze jakiekolwiek przeszukiwanie torby jest zabronione. jednak jak to wytłumaczyć ochroniarzowi? ..

Dżem nie ma żadnych zastrzeżen co do fotografów. uprzejmie jest się wcześniej zapytać manadżera o pozwolenie, jednak bez takiego nikt Ci głowy nie urwie.
sam wchodze z aparatem i troche się zaniepokoiłem jak mowicie ze tak o sobie przeszukują wszystkim torby w studiu.... pachnie awanturą ;)
tez mam juz bilet. jest ich jeszcze duzo.

pozdrawiam i do zobaczenia.

a nie zgodzę się

po 1
jeśli ochroniarz przeszukuje torbę to robi to ze względów bezpieczeństwa. Ale sama procedura, a konkretnie jej jakość, jest zależna od jakości ochroniarza - jego podejścia do pracy, humoru w danym dniu i płci :wink:
Ja mam do tego podejście takie, że jak już jestem przeszukiwana, to sama mówię co mam, a czego nie mam - np "mam aparat, dokumenty etc, nie mam żadnych ostrych rzeczy, alkoholu etc" - tych ostatnich zwykle szukają

po 2
Zdarzyło się, np w Dekadzie, że konferansjer poinformował o możliwości robienia zdjęć do trzeciego utworu - na prośbę menadżera Zespołu. A jest to spowodowane tym, że fotografowie bardzo często używają lamp błyskowych, które przeszkadzają muzykom.
A czasem nikt nie informuje, jak np w Megaclubie, podczas ostatniego koncertu, gdzie o możliwości robienia zdjęć do trzeciego utworu dowiedzieliśmy się (m in ja i Przemo) od niezbyt kulturalnego pana ochroniarza...

generalnie wg mnie wszystko wychodzi w praniu
Gość

Postautor: Gość » śr mar 12, 2008 5:07 pm

ochroniarz ma taki zawod jak kazdy inny a to czy on jest mily czy nie to swiadczy o nim samym i o danej firmie ;]
Gość

Postautor: Gość » czw mar 13, 2008 6:45 pm

kumpel był w Klubie Studio po bilet i mówił że zostały jeszcze dwa :D także kto pierwszy ten lepszy nie wiem jak w innych punktach
Gość

Postautor: Gość » pt mar 14, 2008 1:36 pm

klabut pisze:nie no ja tylko pytam :) byłem na kilku koncertach i na rzadnym nie wolno bylo wnosic bez pozwolenia procz KSU wwłasnie w Klubie Studio

a ja chyba wezme jednak aparat.

Wlasnie bedzie jakis support ?

supportu raczej nie bedzie :D
Gość

Postautor: Gość » pt mar 14, 2008 4:02 pm

no to fajnie :D
Gość

Postautor: Gość » pt mar 14, 2008 5:48 pm

hejka! kupilem 3 bilety na koncert.w wyniku naglej zmiany planow moich znajomych mam do sprzedania 2 bilety !!! jak cos podaje swoj numer telefonu Tomek

!!!NIEAKTUALNE!!!
Ostatnio zmieniony pt mar 14, 2008 10:45 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » pt mar 14, 2008 7:24 pm

klabut pisze:no to fajnie :D

tez tak sadze!:D
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 16, 2008 9:43 am

DTo juz dzisiaj do zobaczenia ;) i miłego :D
Awatar użytkownika
margaret
Kontaktowanie:

Postautor: margaret » ndz mar 16, 2008 9:54 am

A dzisiaj, dzisiaj... :D