01.06.2008 - ROPCZYCE

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

01.06.2008 - ROPCZYCE

Postautor: Gość » ndz mar 09, 2008 2:40 pm

Ropczyce, Stadion miejski, godzina 19.30. Koncert Dżemu w ramach dni miasta więc podejrzewam, że będzie wstęp wolny, ale nie znam szczegółów. Do tego koncertu jeszcze sporo czasu, ale jeśli plany się powiodą to się pojawię 8) Z tego co przeczytałam zagra tam też zespół Cała Góra Barwinków. Wybiera się ktoś poza mną?
Ostatnio zmieniony pt mar 21, 2008 12:27 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 09, 2008 8:24 pm

Chciałabym żeby wystąpili w Chorzowie na dniach miasta. Na razie w tym czasie nie widzę, żeby mieli jakiś koncert, więc może jest szansa. Ale to niestety nie ode mnie zależy :cry:
Gość

Postautor: Gość » pn mar 10, 2008 4:39 pm

alice pisze:Chciałabym żeby wystąpili w Chorzowie na dniach miasta. Na razie w tym czasie nie widzę, żeby mieli jakiś koncert, więc może jest szansa. Ale to niestety nie ode mnie zależy :cry:
A kiedy są dni miasta Chorzowa? W czerwcu? Bo rok temu w czerwcu grał happpysad i T. Love z tego co pamiętam, ale to było 750 lecie Chorzowa. Jeśli to w czerwcu to mi specjalnej różnicy to nie robi bo będę wtedy na wakacjach niedaleko Ropczyc właśnie, właściwie dzięki temu wogóle w Ropczycach się na 90% pojawię, ale Wam życzę, żeby jakiś koncert na Śląsku był poza tym w rozrywce.
Gość

Postautor: Gość » pn mar 10, 2008 5:29 pm

W zeszłym roku Dni Chorzowa były 15-17 czerwca. Więc jeśli Dżem zagrałby w sobotę tj. 14 czerwca, to na razie w terminarzu nie ma tej daty.
Wiem, że niektórzy mogą być źli i myśleć sobie że Dżem i tak często gra w Chorzowie, ale Dżemu nigdy dosyć :lol:
Może we wrześniu znów zagrają na Tyskim Tour jak w zeszłym roku i 2 lata temu? Może to będzie tradycja tego festiwalu? :D
Ostatnio zmieniony pn mar 10, 2008 5:34 pm przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » pn mar 10, 2008 5:33 pm

alice pisze:Dni Chorzowa chyba będą 7 czerwca.
Szczerze mówiąc to poczyniłam pewne kroki żeby zaproszona Dżem, ale nie wiem czy coś z tego wyjdzie :?
Wiem, że niektórzy mogą być źli i myśleć sobie że Dżem i tak często gra w Chorzowie, ale Dżemu nigdy dosyć :lol: Może we wrześniu znów zagrają na Tyskim Tour jak w zeszłym roku i 2 lata temu? Może to będzie tradycja tego festiwalu? :D
Może i byłoby miło, choć we wrześniu też by mnie chyba nie było bo szykują mi się dłuuuugie wakacje... A w 2007 roku byłam i koncert ten odchorowałam, a to wszystko przez ten zaduch w namiocie.
Gość

Postautor: Gość » pn mar 10, 2008 5:38 pm

Nie ma to jak zmieniać swój post, jeśli ktoś zdążył na niego odpowiedzieć :D
Gość

Postautor: Gość » pn mar 10, 2008 5:42 pm

alice pisze:Nie ma to jak zmieniać swój post, jeśli ktoś zdążył na niego odpowiedzieć :D
No można i tak, a wracając do tematu, ktoś się poza mną wybiera do Ropczyc?
agnik

Re: 01.06.2008 - ROPCZYCE

Postautor: agnik » pn mar 10, 2008 7:10 pm

Haushinka pisze:Wybiera się ktoś poza mną?

Taaak :twisted: do zobaczenia ;)
Setki serc, jedno bicie - Resovia Rzeszów miłość na całe życie!
Maciek90

Re: 01.06.2008 - ROPCZYCE

Postautor: Maciek90 » pn mar 10, 2008 9:49 pm

ja jade na ropczyce , jestem z Rzeszowa bardzo duzo ludzi jedzie z Rzeszowa na koncert do Ropczyc,
Awatar użytkownika
Chiquita

Postautor: Chiquita » śr mar 12, 2008 8:18 pm

A gdzie Ropczyce tak właściwie? :oops:
Gość

Postautor: Gość » śr mar 12, 2008 8:27 pm

Chiquita pisze:A gdzie Ropczyce tak właściwie? :oops:
To jest w województwie Podkarpackim, jakieś 30 km od Rzeszowa. Normalnie to nie miałabym szans być na tym koncercie, ale w tym roku wakacje mam od 25 kwietnia (wliczajac maturę od 20 maja) i po prostu będę w tym czasie na wakacjach w okolicach Jasła :)
Gość

Postautor: Gość » pt maja 16, 2008 10:19 am

Przepraszam, że post pod postem, ale chcę ten temat odświeżyć bo 1 czerwiec nieadleko, a po drugie mam pytanie. Jaka jest najkrótsza droga z Jasła do Ropczyc? Bo mi tata mówił, że podobno się aż przez Pilzno jedzie i nie wiem czy nie ma jakiejś krótszej drogi. Więc jakby ktoś wiedział jaka jest najkrótsza droga to będę wdzięczna za informacje.
Gość

Postautor: Gość » sob maja 17, 2008 3:54 pm

hejka , to i ja podbijam temat i informuje chetnych ,ze Dżem gra o 20.30 , wczesniej Cała Góra Barwinków pewnie ok.19.30 - wstęp Darmowy wiec zapraszam wszystkich na miłe spedzenie Dnia Dziecka :P tutaj link do plakaciku jakby ktos chciał zobaczyc http://www.ropczyce.info.pl/ck/news_kul ... yce_08.jpg

Haushinka twoj tata powiedział ci najlepsza droge ,chyba ze chcesz to możesz jechać przez wioski ale jeszcze sie zgubisz , tam masz pewna i nawet dobra droge :) jak już bedziesz w Ropczycach to radze ci nie probowac zaparkowac pod stadionem bo tam jest mało miejsca i bedzie ciasno tylko zostawic sobie auto np. pod hala , jak miniesz planty (taki mini rynek ) bedziesz przejezdzac przez most i 2 zakręt w prawo ,tam bedzie duży parking i pewnie pusty , a stamtąd masz 200-300 m na stadion wzdłuż dorgi E4 :) do zobaczenia u mnie w mieście :lol:
Gość

Postautor: Gość » pn maja 19, 2008 3:45 pm

Tyle, że niestety trzeba nadrobić drogi bo to w lini prostej ok 40 km a tak to prawie druie tyle. Poza tym nie ode mnie zależy któdy pojadę, bo nie mam prawa jazdy i jak transport znajde to pojade...
Gość

Postautor: Gość » pn maja 26, 2008 1:47 pm

możesz też wybrać sie przez Wielopole ,Łączki Kucharskie i inne wioski ,tylko tam bedzie gorzej o jakiegos stopa :) zapraszam bo pogoda szykuje sie wyśmienita ,30 stopni i słoneczko :twisted:

Wróć do „Koncerty”