28.06 MYSŁOWICE

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » ndz cze 22, 2008 4:55 pm

Ciao tout!!, może i ja będę :twisted: Trzeba zaśpiewać Przemkowi "sto lat" jak za dobrych starych lat ;-)
Awatar użytkownika
Kosteczka27

Postautor: Kosteczka27 » pn cze 23, 2008 8:01 am

ja tez nie bede sama :) więc bedzie nas więcej:) z JAworzna:)
Gość

Postautor: Gość » pn cze 23, 2008 9:48 pm

A ja mam pytanie, czy wybiera sie ktos z Krakowa lub okilic badz przejezdza przez Krak samochodem? Oczywiscie pociagi z Katowic do Kraka po 21 to masakra, najblizszy dopiero o 1.40 wiec jesli ktos mialby wolne miejsce to moge dorzucic sie do paliwa i byc bardzo wdzięczny.

W razie czego 7072307 GG
Gość

Postautor: Gość » pn cze 23, 2008 10:40 pm

Rzeczywiście, lepiej by było poczekac do 4-5 rano na pierwsze kursujące pociągi/autobusy niż mieć ŚWIETNE połączenie w środku nocy na które da się spokojnie zdążyć.
Awatar użytkownika
Chiquita

Postautor: Chiquita » czw cze 26, 2008 10:46 am

No to widzimy się w sobote... :)
Gość

Postautor: Gość » pt cze 27, 2008 2:55 pm

Może jakieś wspólne bro przed koncertem? ja bede w M-cach od ok 18, a ze od zaraz jestem znow bez dostepu do siebie do jutra to jesli ktos ma ochote sie zgadac przed na jakies piwko nr kom 501 850 070.

pozdr i do zobaczenia:)!
Gość

Postautor: Gość » sob cze 28, 2008 5:03 pm

to już dziś ;)
Awatar użytkownika
ste_fan

Postautor: ste_fan » ndz cze 29, 2008 12:23 am

Pierwszy mój koncert w tym roku załatwiony i musze go zaliczyć do udanych. Atmosfera dobra jak na darmowy koncert,
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 29, 2008 12:29 am

w zasadzie tylko set

- - 21.15 - -
Poznałem go po czarnym kapeluszu
Gorszy dzień
Naiwne pytania
Ćma barowa
Victoria
Boczny wiatr
Harley
Małą aleja róż
- intro Jasia do Do kołyski
Do kołyski
Paw
Malowany ptak
Wehikuł czasu
- - -
Autsajder - choć mogę sie mylić
Cegła
- - 23 - - koniec

mam nadzieję, że niczego nie pominęłam
Awatar użytkownika
ste_fan

Postautor: ste_fan » ndz cze 29, 2008 12:36 am

Pierwszy mój koncert w tym roku załatwiony i musze go zaliczyć do udanych. Atmosfera dobra jak na darmowy koncert, ścisk pod barierkami straszny, stałem po prawej stronie. Dżemowcy w dobrej formie widać ze świetnie sie czują i bawią na scenie. Koncert trwał niecale 2 godziny.

set

Poznałem go po czarnym kapelusz
Gorszy dzień
Naiwne pytania
Ćma barowa
Sen o Victorii
Powiał boczny wiatr
Harley mój
Do kołyski
Malowany ptak
Diabelski żart
Mała aleja róż
Paw
Wehikuł czasu

bis

Whisky
Cegła

Nie jest pokolei ale chyba wszystko zapamiętałem jak coś to niech ktoś dopisze reszte.
Pozdrawiam

Prosze o usuniecie mojego posta wyżej bo przez przypadek mi się wysłał w trakcie pisania.
marzena29

Postautor: marzena29 » ndz cze 29, 2008 7:52 am

Teraz moja krótka relacja :)
Koncert muzycznie na plus,widać że Panowie w dobrej formie :D

Niestety byłam rozczarowana "ochroną" .
Kilku Panów ,którym ludzie z widowni i ludzie stojący pod sceną mówili co mają robić,gdzie stanąć itd :shock:
W pewnym momencie pod scenę wchodził już kto chciał..aż doszło do bijatyki :shock: z która "ochrona" nie umiała sobie poradzić :x
Najbardziej utkwiła mi w głowie sytuacja,w której chłopak który rozpoczął tą bijatyką leżał już ubezwłasnowolniony przez 3 osoby na ziemi a w tym momencie podszedł do niego Pan,elegancki w białej koszuli i chyba chciał dać upust swym emocjom..rozejrzał się i kopnął chłopaka dwa razy w twarz :evil: Brak słów :?

No to tyle..pozdrawiam :)
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 29, 2008 9:51 am

Koncert bardzo udany według mnie. Stałam przy samych barierach do pewnego czasu, kiedy to ludzie zaczęli się strasznie przepychać i mnie "gnietli".. Zresztą nie tylko mnie. Najbardziej zaszokowało mnie jak ludzie nieśli u góry innych, a potem ich rzucali na ziemię. Widziałam, że bardzo dużo osób strasznie mocno upadło. A ochrona sobie stała. Tylko kilku chłopców pomagało. Kiedy mnie już prawie "dognietli" stwierdziłam, że nie wytrzymam w takich warunkach i poprosiłam żeby mnie stamtąd wyciągnęli ;) ale z boku koncert też był pełen emocji i wrażeń. Pozdrawiam DŻEM i wszystkich fanów, a szczególnie baaardzo wysokiego Dżemowca w kapeluszu ;)
kuba-piotrowice

Postautor: kuba-piotrowice » ndz cze 29, 2008 11:22 am

Również uważam że koncert bardzo udany. Set standardowy, lecz mimo to było ciekawie. :D Jurek w wyśmienitej formie (o minach już nie wspomnę :lol: ) Był to bardzo energiczny występ w wykonaniu całego zespołu. Na plus na pewno publiczność, która jak na darmowy koncert spisywała się znakomicie... w przeciwieństwie do ochrony, której albo niebyło wcale, albo tylko stała i patrzyła z boku...Pływacy spadali na ziemie, do czasu gdy jacyś ochotnicy(?) zaczęli ich odbierać. Kilka osób naprawdę mocno się potłukło. Z rzeczy ciekawych to jeszcze Cegła ze stanikiem na głowie w wykonaniu Jurka, i dzieci na scenie :D Az się chłopak rozpłakał jak Maciek powiedział, ze jak nikt się za 15 minut nie zgłosi to Dżem adoptuje go :lol: Dzięki za zabawę i pozdrowienia dla wszystkich :D
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 29, 2008 11:38 am

po 4 miesięcznej przerwie w koncertowaniu, musze stwierdzić że koncert mi się podobał.
set dobry, chłopcy są w dobrej formie... ;), to sprawia że człowiek od razu lepiej się czuje ;).

jeśli chodzi o pływaków, to nikt im nie kazał 'pływać' ja nigdy nie będe za taką formą wyrażania swoich emocji.

teraz tylko czekać na festiwal :)
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » ndz cze 29, 2008 12:11 pm

Co tu dużo mówić..koncert bardzo erotyczny :P

ObrazekObrazek

...i pod hasłem "Dżem adoptuje dzieciaki" :P

ObrazekObrazek

ObrazekObrazek

Muzycznie jak zwykle pełną parą.. setlista raczej standardowa... chociaż Pawia chyba dawno nie grali.. ciekawe intro do "Do Kołyski" no i rozbudowana "Ćma Barowa"

kwiatuszek pisze:jeśli chodzi o pływaków, to nikt im nie kazał 'pływać' ja nigdy nie będe za taką formą wyrażania swoich emocji.

Dokładnie.. skargi były, że się poturbowali..no i co z tego...kazał im ktoś włazić innym na te ręce i to robić? a ochroniarze z tego co wiem, wcale nie mają obowiązku wyłapywania tych ludzi..to tylko ich dobra wola :)
Człowiek, który to robi powinien sobie wbić do głowy, że lecę bo chcę..i spadam bo chcę..

To chyba tyle, co się będę rozpisywać :P aha..myślałem, że będzie jakieś sto lat dla Bena za wczoraj..no ale nie było
Podziękowania i pozdrowienia dla Przema, Jarka, Kwinta z synem, Karoliny, Piotrka no i dla zespołu..a w szczególności dla Zbyszka za prezent :wink:

Ps. strasznie jechało jakąś padliną z tego bajorka tam po boku :roll:

Ps2. Stopie Szymona technicznego życzymy szybkiego powrotu do zdrowia :wink:

Wróć do „Koncerty”