28.06 MYSŁOWICE

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » pn cze 30, 2008 1:18 pm

ogolnie rzecz biorac....gra Dzemu wrecz rozbierala/rozpalala Panie:) (patrz latajace staniki)
Awatar użytkownika
smar666

Postautor: smar666 » pn cze 30, 2008 1:38 pm

Piotrek pisze:
smar666 pisze:
Scypion pisze:
tombstone3x pisze:a koncert bez Whisky to nie koncert, nie oszukujmy sie:)

no... to marzenie :lol:

No baaa :) Kilka już takich miałem okazję widzieć.

to ja powiem troche z przekora : ten koncert bez whisky nie bylby takim koncertem? ktora z Pan mi to potwierdzi? :) Mam dowody :P

No ja taką jedną znam :P Przyznała, że whisky było wyśmienite :wink:

smar666 (i Mada)
Piwko jedno, albo dwa....no i słoik Dżemu
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pn cze 30, 2008 1:52 pm

tombstone3x pisze:Widziałem, że jakiś chłopak na wózku kręcił na kamerę. Chętnie bym zobaczył to nagranie.

Gadałem z Nim..ale to jakiś nadęty bucek, więc wątpię żeby się tym podzielił :(

smar666 pisze:Arminie stałem dokładnie obok Ciebie ale jakoś tam nie chciałem przeszkadzać w kamerowaniu i się nie przywitałem. Następnym razem się poprawie.

Widziałem..nie szkodzi :wink: Ja nie chciałem przeszkadzać w przebywaniu z drugą połówką :wink:
..ale nadrobi się :)

paranoja_pearl pisze:Coś mi strzeliło do głowy i zdjelam ten stanik;p Dobrze, ze chlopcy znaja sie na zartach... drugi raz rzucilam Nim w Jureczka i Go niestety lekko uderzyłam:D Ale motyw był dobry ;d Armin kreciles to moze?

Pewnie :)
Gość

Postautor: Gość » pn cze 30, 2008 1:53 pm

hmm a mnie to whisky ino dobrze zrobiło :lol: fajna, udana impreza i chłopcom nie grało się 'monotonnie' :p nastepnym razem trzeba bedzie jeszcze bardziej rozgrzac klimat :twisted: i zobaczymym co sie stanie 8)
Gość

Postautor: Gość » pn cze 30, 2008 2:09 pm

paranoja_pearl pisze:nastepnym razem trzeba bedzie jeszcze bardziej rozgrzac klimat :twisted: i zobaczymym co sie stanie 8)

az boje sie pomyslec;)
Gość

Postautor: Gość » pn cze 30, 2008 2:13 pm

przemo12 pisze:
paranoja_pearl pisze:nastepnym razem trzeba bedzie jeszcze bardziej rozgrzac klimat :twisted: i zobaczymym co sie stanie 8)

az boje sie pomyslec;)

Spoko,spoko;) Wiesz, ze ja 'schodze ze sceny', kiedy widze, ze nie jest to pozadane :wink:
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » pn cze 30, 2008 3:09 pm

Armin pisze:
smar666 pisze:Arminie stałem dokładnie obok Ciebie ale jakoś tam nie chciałem przeszkadzać w kamerowaniu i się nie przywitałem. Następnym razem się poprawie.
Widziałem..nie szkodzi :wink: Ja nie chciałem przeszkadzać w przebywaniu z drugą połówką :wink:
..ale nadrobi się :)
to sa jakies pomowienia. Nie wypilismy ze Smarem ani piwa, a co dopiero mowic o polowce i to w dodatku drugiej :P

co do "motywu ze stanikiem" zastanawia mnie jak to jest, ze pojawia sie on w przeciagu kilku dni na dwoch koncertach?
czyzby, nawet spontaniczne rzucanie stanika bylo, w dzisiejszych czasach rezyserowane ? :wink:
Awatar użytkownika
Kwinto2

Postautor: Kwinto2 » pn cze 30, 2008 3:49 pm

A ja pierwszą fotke w Mysłowicach zrobiłem....no właśnie wiecie kto to ???? większośc pewnie od razu rozpozna tego przystojnego gościa.....

http://picasaweb.google.pl/kwinto2est/DZEMMYSOWICE28062008/photo#5217392129711519890

Reszta zdjęć jest tutaj
http://picasaweb.google.pl/kwinto2est

Pozdrowienia dla wszystkich..... Armin miło Cię było w końcu poznać na żywo,i ciekaw jestem jak tam tym razem głos z kamerki Ci wyszedł bo byłes dośc blisko sceny więc mogą być kłopty..... mój syn tez nagrał z 4 kawałki i oczywiście bas trzeszczy
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pn cze 30, 2008 4:04 pm

Adi pisze:to sa jakies pomowienia. Nie wypilismy ze Smarem ani piwa, a co dopiero mowic o polowce i to w dodatku drugiej :P

Hmm.. no to inaczej...były dwie drugie połówki :lol: Twoją też widziałem.. i w sumie czynności, które z nimi wykonywaliście..cos tam z picia może i przypominają :lol: ...a zresztą ..... są na to dowody..ale to już Kwinto ujawni :lol:

edit:

ujawnił :P

Kwinto2 pisze:http://picasaweb.google.pl/kwinto2est/DZEMMYSOWICE28062008/photo#5217392129711519890

Nobody :lol:

Kwinto2 pisze:Armin miło Cię było w końcu poznać na żywo,i ciekaw jestem jak tam tym razem głos z kamerki Ci wyszedł bo byłes dośc blisko sceny więc mogą być kłopty..... mój syn tez nagrał z 4 kawałki i oczywiście bas trzeszczy

Mnie również było miło Ciebie i syna poznać :)
Dźwięk podobnie..trochę buczy, ale nie jest tragicznie.. nadaje się do upublicznienia, myślę :wink:
Gość

28.06 MYSłOWICE

Postautor: Gość » pn cze 30, 2008 4:21 pm

LUKNąłEM NA FOTKI KWITNA NA PICASSIE

BOZE JAKIE JUREK STYCZYńSKI WALI MINY :D :lol: :lol: :lol:

JESZCZE TEN STANIK NA GłOWIE :D :D :o :o :twisted: :twisted:
nataliaw

Postautor: nataliaw » pn cze 30, 2008 5:47 pm

Droga Paranojo_Pearl! Gratuluję odwagi :wink: A co do "zwyklejszych"<mam nadzieję, że za tą zwykłość mi się nie oberwie :wink: > spraw koncertu to Wam nic nie powiem, bo nie byłam :(... No ale podziwiając Wasze fotki, to mogę tylko żałować... No, ale trudno. Następnym razem nie opuszczę takiej okazji. Na pewno... :)
Gość

Postautor: Gość » pn cze 30, 2008 5:49 pm

Wszystko juz napisaliscie, fotki niedlugo, pewnie od razu w dziale Relacje koncertow. Ja przede wszystkim dziekuje Mirkowi Ikcelamowii za wspolne odwiedziny na grobie Pawla , Rysia, za kolejny wspolny koncert Dzemowy (wiem , ze nieostatni) .... Mirze S, z rodzina za cudownie spedzony czas ogrodowy i slodkie soki granatowe, no i wszystkim Tym, ktorych moglem znow zobaczyc - Maciejka, Malowany Ptak, Madzia, Ada, Armin, Przemo, Smarr, Ziemniak, Adi, Kwiatuszek , Radek , Truskaw i Rodzina fanow ze Swiętochlowic chyba nie pominalem nikogo..:)

Koncert zaliczam do jak najbardziej udanych. Oby latajace staniki nie staly sie stala choreografia koncertow... Adopcja dzieci.. pewnie wiele fanek chcialoby znalezc sie na ich miejcu, a one plakaly :) Dobrze, ze sie rodzice znalezli szybko. Do zobaczenia w Nidzicy i na ONB.
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » śr lip 02, 2008 9:24 am

Akcja Stanik...coprawda od momentu, gdy był już na scenie..no ale zawsze coś :wink:

http://pl.youtube.com/watch?v=NM1zabWB1q0

edit:

"Whisky"
http://pl.youtube.com/watch?v=NodBQwTlV_8
Gość

Postautor: Gość » śr lip 02, 2008 4:42 pm

Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » śr lip 02, 2008 5:17 pm

Dwie zguby...tak na pamiątkę, dzieciaki może nie..ale rodzice możliwe, że przeglądają youtube...więc może się przydać :wink:

http://pl.youtube.com/watch?v=0PesuAOYFLc

Przemo, świetne jak zawsze :)

Wróć do „Koncerty”