Kraków: 10 maja 2008r. godz.20:00

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » sob maja 10, 2008 10:24 pm

Informuję niniejszym, że pomimo usilnych starań organizatorów i samego Najwspanialszego Zespołu Na Świecie nie udało się ukryc koncertu na Rynku krakowskim i odbyc go w pełnej konspiracji. Fani dziwnym sposobem (bez jakiejkowiek informacji w formie plakatów, banerów, bajerów i bez wpisu na stronie Zespołu) dowiedzieli sie o nim i przybyli licznie, napychając Rynek w miare upływu czasu. Powiem tylko ze Victoria na Rynku, pod gwiazdami i księżycem, ze śpiewającym tłumem, dedykowana Ryśkowi i Pawłowi - zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Koncert wyjątkowo energetyczny z wyjątkowo umiarkowanym udziałem harmonijki :D Wspaniała zabawa, a najwazniejsze, ze za dwa tygodnie powtórka :D
Gość

Postautor: Gość » sob maja 10, 2008 11:12 pm

Zgadzam się z Maciejką.. ja z przyczyn osobistych jeszcze silniej odczułam ten koncert...wszystko płynęło w głębi serc w duszy tego miasta... koncert wspaniały, atmosfera także dobra.. Dziękuję za tych parę chwil.. i za to, że ..;*
Gość

Postautor: Gość » sob maja 10, 2008 11:17 pm

Pozytywnie bardzo. I ach, ach. Chwilę temu wróciłam do domu, bo przed północą opuściłam Rynek. Ci wszyscy kibice - niesamowici. Kolorowo i pozytywnie. Victoria też wybitnie mi się podobała. Za to harmonijka Maćka - hm, dwa razy ją wyciągał, wydobył coś z płuc i chował. Mógł ją zostawić w spokoju, w kieszeni.
Najbardziej podoba mi się to, że wiele osób kojarzę z wyglądu i z imienia/nicka tam, pod sceną, a mnie nikt. Nie ma to jak pozostawać anonimowym. :D
Szkoda tylko, że 24 maja będę w Szczecinie, a nie w Krakowie.
Gość

Postautor: Gość » sob maja 10, 2008 11:19 pm

Ja Cie dziś chyba widziałam..stałam za sceną z białą torebką ;p a Ty przy barierkach od strony Adasia i Bena?
Gość

Postautor: Gość » sob maja 10, 2008 11:30 pm

Na to wychodzi, że tak. A jednak. ;)
Ciebie widziałam. Kojarzę.
Za dużo zdjęć oglądałam ze spotkań/koncertów i relacji czytałam, zdecydowanie za dużo.

Obiecane komuś zdjęcie:
Obrazek
Awatar użytkownika
margaret
Kontaktowanie:

Postautor: margaret » sob maja 10, 2008 11:43 pm

maciejK@ pisze:Informuję niniejszym, że pomimo usilnych starań organizatorów i samego Najwspanialszego Zespołu Na Świecie nie udało się ukryc koncertu na Rynku krakowskim i odbyc go w pełnej konspiracji

a to już do tego doszło, że DŻEM musi tajne koncerty grywać :wink:

wygląda na to, że spóźniłam się na "Wiem, na pewno wiem..." :cry: aleee nic straconego, bo przecież

maciejK@ pisze: za dwa tygodnie powtórka

:D
"...Doesn't the ground swollow me when I die, or the sea if I die at sea..."

Postautor: Gość » ndz maja 11, 2008 7:01 pm

maciejK@ pisze:Informuję niniejszym, że pomimo usilnych starań organizatorów i samego Najwspanialszego Zespołu Na Świecie nie udało się ukryc koncertu na Rynku krakowskim i odbyc go w pełnej konspiracji. Fani dziwnym sposobem (bez jakiejkowiek informacji w formie plakatów, banerów, bajerów i bez wpisu na stronie Zespołu) dowiedzieli sie o nim i przybyli licznie, napychając Rynek w miare upływu czasu. Powiem tylko ze Victoria na Rynku, pod gwiazdami i księżycem, ze śpiewającym tłumem, dedykowana Ryśkowi i Pawłowi - zrobiła na mnie niesamowite wrażenie. Koncert wyjątkowo energetyczny z wyjątkowo umiarkowanym udziałem harmonijki :D Wspaniała zabawa, a najwazniejsze, ze za dwa tygodnie powtórka :D

Sprostowanie - autorką powyższego posta jest Tete - pomyłka wynikła z przyczyn technicznych, związanych z pokoncertowym roztargnieniem wspomnianych forumowiczek (czyt.: Tete zapomniała się zalogować ):wink:
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 11, 2008 11:26 pm

Filipo

Postautor: Filipo » ndz maja 11, 2008 11:50 pm

A oto i moje zdjęcia z tego koncertu. Mam nadzieję, że nie zrazicie się niektórymi moimi eksperymentami ;) i zdjęcia się Wam spodobają.
Miłego oglądania

ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

http://img43.imagevenue.com/img.php?ima ... _817lo.jpg
BlondiS3

Postautor: BlondiS3 » pn maja 12, 2008 9:28 pm

Koncert był cudowny :D .Właśnie dla takich chwil warto żyć.Za dwa tygodnie powtórka i tak może być cały czas :D
Gość

Postautor: Gość » pn maja 12, 2008 10:13 pm

Filip, poproszę więcej takich eksperymentów :wink:

a moje foty tutaj :arrow: http://picasaweb.google.pl/karolau81/10 ... wskimRynku
Gość

Postautor: Gość » ndz maja 18, 2008 10:16 pm

nie wiedzialem ze ten koncert sie odbedzie a pewnie bym tam byl :( szkoda...

Wróć do „Koncerty”