Koncert w Bełchatowie 21.06.2008

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » ndz cze 22, 2008 10:49 am

moim zdaniem set lista wyglądała tak: (mogłam się oczywiście pomylić)
1. Czrny kapelusz
2. Gorszy dzień
3. Naiwne pytania
4. Cała w trawie
5. Ćma barowa
6. Harley
7. Paw
8. Do kołyski
9. Jak malowany ptak
10. Wehikuł czasu
11.Diabelski żart
12. Sen o Victorii
13. Autsajder
14. Lunatytcy
15. Whisky
16. Kaczor coś ty zrobił
17. Czerwony jak cegła

W sumie konert był udany, generalnie wszyscy dobrze się bawili, podrawiam wszystkich którzy tam byli:)
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 22, 2008 11:10 am

koncercik super! Cieszę sie, że zapraszają takich wykonawców do tego miasta. Jak zwykle ludzi mnóstwo. Liczyłam na to, że p. Maciej pokaże się na scenie w okularkach, ale niestety, a mu w nich do twarzy :>
Gość

:)

Postautor: Gość » ndz cze 22, 2008 1:35 pm

Jak dawno nie było u nas kogos tak "wielkiego" jak Dżem! zawsze było nudno , nikomu się nie chciało chodzić. A wczoraj gdy odwracałam głowę raz po raz , to widziałam tylu ludzi że... no u nas to naprwade coś ! :D świetnie grali , no nie mam słów!
Gość

Postautor: Gość » ndz cze 22, 2008 7:18 pm

bardzo fajny koncercik, dopiero teraz wraca mi glos :) motyw z biustonoszem byl calkiem niezly tylko troche byl za maly na glowe Jurka :D
Gość

Postautor: Gość » pn cze 23, 2008 9:27 am

a ktoś ma może zdjęcia ??:)
Gość

Postautor: Gość » pn cze 23, 2008 9:42 am

koncert bardzo fajny, widac ze chlopcy w znakomitej formie ze sklonnoscia do wyglupow i to na duuuzy +

fotki beda w dziale relacje z koncertow. za ok 3 dni:)
Gość

Postautor: Gość » pn cze 23, 2008 9:51 am

oki to czekamy:)
Gość

Postautor: Gość » pn cze 23, 2008 3:10 pm

To fajnie, że fotki się pojawią, przynajmniej będę miała co pooglądać, bo moje jakieś takie niewyraźne wyszły :wink: Trudno robić zdjęcia w gąszczu ludzkich rąk i gdy raz jesteś popychany do przodu, a potem ktoś na ciebie leci hehe...lol
Gość

Postautor: Gość » sob lip 19, 2008 4:24 pm

Koncert był świetny. Moment, w którym zaczęli grać 'Wokół sami lunatycy' wspominam najmilej. Pozdrowienia dla 'Dżemowiczów' z Bełchatowa:)

Wróć do „Koncerty”