06.07.2008 r. - Nidzica

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Awatar użytkownika
skibi
Kontaktowanie:

Postautor: skibi » czw lip 10, 2008 9:47 am

No dobra, dyskutował nie będę :). Każdy ma własną opinię. Mam nadzieję, że będzie mi dane przeżyć koncert Dżemu z atmosferą ocenianą w Twojej skali na 4 albo 5.

A dziś w lokalnej gazecie była moja relacja z koncertu... Niestety trochę redaktor naczelny, a może i ktoś jeszcze, maczał w niej palce. Wyrzucono subiektywizm (kilka numerów wcześniej inny redaktor pisał, że zamiast Dżemu lepiej byłoby zaprosić Cerekwicką czy Feel :/). I on ma prawo poniewierać inną muzykę. Mnie to prawo zabrano, a było tam tylko jedno zdanie - "I któż teraz może powiedzieć, że lepiej było zaprosić Feel lub Gosię Andrzejewicz". Innym babolem, który zrobiono bez mojej wiedzy jest to, że z Janusza Borzuckiego zrobiono lidera Dżemu... Ogólnie jednak bardzo od pierwowzoru, który chciałem opublikować, ten artykuł się nie różni. Całe ich (i moje po części też) szczęście.
Awatar użytkownika
patpul

Postautor: patpul » czw lip 10, 2008 11:44 am

skibi pisze:No dobra, dyskutował nie będę :)..

Hmmm... Forum dyskusyjne jest chyba od tego, zeby dyskutowac?:>
Chyba, ze nie ma sie argumentow:)

skibi pisze:Mam nadzieję, że będzie mi dane przeżyć koncert Dżemu z atmosferą ocenianą w Twojej skali na 4 albo 5.

Tez mam taka nadzieje. Jak dla mnie na 5 (zarowno pod wzgledem artystycznym, jak i atmosfery) byl koncert w Tychach w 2005 roku. Pozniej (ani wczesniej) nie bylem na takim. No, na mocne 4 ocenilbym 1. wystep z Mackiem jako frontmanem (Bartoszyce, 1 czerwca 2001).

skibi pisze:A dziś w lokalnej gazecie była moja relacja z koncertu...

A jutro w radiu moj wywiad z Benem po dzisiejszym koncercie w Olsztynie:P

OT
skibi pisze:kilka numerów wcześniej inny redaktor pisał

Jej! To co to za gazeta? Same redaktory a dziennikarzy brak? Kto w takim razie zbiera materialy, pracuje nad tematami, skoro wszyscy tylko redaguja?:> (takie zawodowe czepiactwo:))

pzdr.
patpul
Jestem piwowarem domowym.

http://patpul.deviantart.com/
GG: 5684404
Awatar użytkownika
skibi
Kontaktowanie:

Postautor: skibi » śr lip 16, 2008 1:32 am

Jej! To co to za gazeta? Same redaktory a dziennikarzy brak? Kto w takim razie zbiera materialy, pracuje nad tematami, skoro wszyscy tylko redaguja?:> (takie zawodowe czepiactwo:))

To był ten... no... skrót myślowy :wink: . Dziennikarz napisał, dziennikarz.

Chyba, ze nie ma sie argumentow:)

Nie miałem, więc nie dyskutowałem :).

Pozdrawiam :).
Gość

Postautor: Gość » śr lip 16, 2008 10:52 am

na zakonczenie tematu.... DZEM W NIDZICY

Wróć do „Koncerty”