12.07 2008 Dżem w Kościerzynie

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

bercik69

12.07 2008 Dżem w Kościerzynie

Postautor: bercik69 » pn cze 30, 2008 4:15 pm

Koncert ma odbyć się na stadionie miejskim.Czy ktoś wie przy jakiej ulicy znajduje się ten stadion?
Gość

Postautor: Gość » pn cze 30, 2008 8:08 pm

Tez mnie to ciekawilo i pokusilem sie o wiecej informacji od ludzi z koscierzyny. zapisalem sie u nich na forum i wszystko jasne :D Stadion najduje sie przy ulicy Kamiennej, jak mi pieknie pan opisal jadac od chojnic za 3cim rondem po po lewej, lub jadac od strony gdanska przed 1szym rondem po prawej.

wiecej mozecie znalezc na stronie domowej miasta:
http://www.koscierzyna.gda.pl

lub zapisujac sie na forum i szukajac w dziale rozrywka tematu "Czyżby Dżem w Kościerzynie !?":
http://forum.koscierzyna.gda.pl/viewtopic.php?t=6888

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Beacia

Postautor: Beacia » pn cze 30, 2008 8:58 pm

:D kto na ten koncert z Gdyni? :D
bercik69

Postautor: bercik69 » ndz lip 13, 2008 12:55 am

Koncert bardzo udany i dosyć długi(2 godz.10 min.).Zespół ciepło przyjęty przez publiczność o czym może świadczyć 5 bisów.Dobre nagłośnienie i oświetlenie,znakomita atmosfera.Dżem w bardzo dobrej formie.Jurek pięknie wymiatał (rewelacyjna solówka w "Victorii",oraz w "Do kołyski").Podobała mi się długa wersja "Człowieku co się z tobą dzieje".Maciek w trzech pierwszych bisach grał też na gitarze akustycznej.Był to mój najlepszy koncert Dżemu(na którym byłem) w tym roku.

Set lista:

1 Poznałem go po czarnym kapeluszu
2 Gorszy dzień
3 Powiał boczny wiatr
4 Naiwne pytania
5 Tylko ty i ja
6 Ćma barowa
7 Magazyn mód
8 Mała aleja róż
9 Harley mój
10 Do kołyski
11 Człowieku co się z tobą dzieje
12 Diabelski żart
13 Jak malowany ptak
14 Wehikuł czasu
15 Sen o Victorii

BISY 1

16 Autsajder
17 Wokół sami lunatycy
18 Whisky

BISY 2

19 Kaczor,coś ty zrobił
20 Czerwony jak cegła
Gość

Postautor: Gość » pn lip 14, 2008 8:44 am

Koncert swietny, szkoda moj ostatni w tym roku bo wszedzie juz mam dosyc daleko... przekonalem sie na nim, ze marzenia sie spelniaja, najrozmaitsze... dzem jest najlepszy i niech tak zostanie na zawsze... najwieksze urozmaicenie tego koncertu: zdarzlo sie przedzej ale Maciek gral na gitarce dla praworecznych, czyli jakby "do gory nogami" ja trzymal

Wróć do „Koncerty”