Tyski Festiwal 2006

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » pt lis 11, 2005 12:42 pm

ja bym chcial np happysad,maleo,t.love,revolucja,kazik kultowy,indios...jeszcze duzo by sie znalazlo,wprawdzie malo w tym bluesa ale byloby spoko
Gość

Tychy 2006

Postautor: Gość » ndz gru 18, 2005 8:25 pm

Kombi i Łzy schlebiają popowym ,tandetnym gustom.Nadają się na imprezę z Mandaryną i Dodą.

zapraszam na :
http://monbazillac.blog.onet.pl/
Ostatnio zmieniony ndz gru 18, 2005 8:57 pm przez Gość, łącznie zmieniany 2 razy.
Gość

Postautor: Gość » ndz gru 18, 2005 8:28 pm

golden pisze:ja bym chcial np happysad,maleo,t.love,revolucja,kazik kultowy,indios...

No to może na Przystanek Woodstock ;) ?
Gość

Tychy 2006

Postautor: Gość » ndz gru 18, 2005 8:50 pm

Według mnie na festiwalu powinni wystąpić :Martyna Jakubowicz ,TSA,Ira,Chylińska,Bracia Cugowscy,Ptaky,Hey,Harlem,Flinta,Cree i Dżem to wiadomo.Zdecydowanie jestem przeciwna zapraszaniu Comy.Zespół miał szansę wykazać się na tegorocznym festiwalu.Jednak zachował się lekceważąco w stosunku do wielotysięcznej publiczności ,nie przyjeżdzając na czas.Powodem bynajmniej nie były korki...Dlatego Coma nie zasługuje na zaproszenie.

zapraszam na mojego bloga;
Gość

Re: Tychy 2006

Postautor: Gość » ndz gru 18, 2005 11:57 pm

joladzemowka pisze:Według mnie na festiwalu powinni wystąpić :Martyna Jakubowicz ,TSA,Ira,Chylińska,Bracia Cugowscy,Ptaky,Hey,Harlem,Flinta,Cree i Dżem to wiadomo.Zdecydowanie jestem przeciwna zapraszaniu Comy.Zespół miał szansę wykazać się na tegorocznym festiwalu.Jednak zachował się lekceważąco w stosunku do wielotysięcznej publiczności ,nie przyjeżdzając na czas.Powodem bynajmniej nie były korki...Dlatego Coma nie zasługuje na zaproszenie.
zapraszam na mojego bloga;

Coma przyjechala i nie zagrała.
a co do reszty, to nie bede komentowala...!
Gość

Postautor: Gość » pn gru 19, 2005 9:07 am

na co komu coma? bracia cugowscy? to juz wole wojcikow ( wiem ze to nie bracia )

na festiwalu powinien w koncu zagrac ktos z kregu slaskiego bluesa...
Gość

Postautor: Gość » pn gru 19, 2005 10:47 am

Cree
Dzem
TSA
Harlem
to wiadomo ze musza tam byc 8)
a moze by tak Gang olsena, Skrzek i Nocna Zmiana Bluesa??
bluesia

Postautor: bluesia » pn gru 19, 2005 11:12 am

Mnie by odpowiadało tak:Dżem (wiadomo), Perfect, TSA, Cree mi sie spodobalo w tym roku, Hey tez fajnie, ale zadnej tandety typu Myslowitz, chociaz w tym roku miałam godzinke czasu zeby sie przekimać na koncercie tej o to wspaniałej grupy :wink: Ogolnie postawiłabym na promowanie zespołów "z garazy" itd., czyli chętnie widziałabym w sobote i niedziele 3 godzinne koncerty amatorskich kapel. Niech maja ludzie swoja szanse, zeby sie pokazac.. :)
Gość

Postautor: Gość » wt gru 20, 2005 9:35 pm

a moze by tak Gang olsena

Jestem jak najbrdziej za, to byłoby dopiero doświadczenie... Jeszcze tak nie było żebym na raz mogła posłuchać dwóch ulubionych zespołów.
Gość

Postautor: Gość » wt gru 20, 2005 9:40 pm

a ja juz taki festiwal sobie przypominam...
Gość

Postautor: Gość » wt gru 20, 2005 9:47 pm

Historia lubi się powtarzać, a pomarzyć sobie zawsze można. :)
nora__

Postautor: nora__ » wt gru 20, 2005 10:54 pm

Scypion pisze:na festiwalu powinien w koncu zagrac ktos z kregu slaskiego bluesa...

w 100% sie z Tobą zgadzam
może na początek Śląska Grupa Bluesowa z Janem Skrzekiem :)
Awatar użytkownika
Anel17

Postautor: Anel17 » czw lut 09, 2006 2:27 pm

"....dobrze poinformowany
Heja, ze sprawdzonych źródeł słyszałem dziś, ze w 2006 roku zagra m.in w pierwszy dzień Budka Suflera, Smokey (to ci od Alice), młodzi Cugowscy no i Cree, a w drugi dzień Coma, Dzemy, Zakopover ze specjalnym materialem, Voo Voo, TSA i Lady Pank. Pozdrawiam, a te zakopover to by se mogli darowac..."

P.S.to wyczytałam w Ksiedze Gości na www.festiwal.bil.pl hmmm

Pozdroofki Lenka :roll: :shock:
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » czw lut 09, 2006 2:44 pm

Anel17 pisze:"....dobrze poinformowany
Heja, ze sprawdzonych źródeł słyszałem dziś, ze w 2006 roku zagra m.in w pierwszy dzień Budka Suflera, Smokey (to ci od Alice)

Taaa, Smokey.. tylko że z tego cowiem, to Chris Norman ma swój nowy zespół i Smokey już nie grają. No chyba, że zaproszą te podróbki które grają po festynach i nazywają się THE SMOKE .
Gość

Postautor: Gość » czw lut 09, 2006 3:17 pm

Chetnie widzę : Irę , TSA, Nocną zmiane Bluesa, Dżem, Cree.

Coma....hmmm, a róbta ludzie co chceta ;) Nie słucham COMY, ale chyba by się udało zboleć ;)

A tak po za bluesem i Polskimi wykonawcami , niestety pozostaje w sferze marzeń ;) , Rammstein ;]

Wróć do „Koncerty”