Tyski Festiwal 2006

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » pt mar 10, 2006 10:32 pm

jezeli jestem wystarczajaco kumapty to takze ciesze sie z nalozenia sie terminow festiwali, gdyz to choc w czesci umozliwi naszej imprezie powrot do nieco bardziej kameralnej formy...to miales na mysli Benson? a co do comy to jesem absolutnie zdecydownie na nie..
Awatar użytkownika
Benson

Postautor: Benson » pt mar 10, 2006 10:43 pm

Scypion pisze:choc w czesci umozliwi naszej imprezie powrot do nieco bardziej kameralnej formy...to miales na mysli Benson?

Tak, tylko że w bardziej dosadnym ujęciu ;)
nora__

Postautor: nora__ » pt mar 10, 2006 10:45 pm

Smerf pisze:zdecydowanie nie lubie comy takze nie chcialbym jej na festiwalu moim zdaniem nie pasuje do niego!!tak samo jak ktos wymienil Kombi...

zdecydowanie nie zgadzam sie z porównywaniem Comy do Kombi...
Gość

Postautor: Gość » pt mar 10, 2006 10:46 pm

Mniej przypadkowej choloty = wiecej miejsca dla nas
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pt mar 10, 2006 11:17 pm

a co sądzicie aby na festiwalu zagrała COMA ---- bardzo dobre brzmienie gitar i rewelacyjne teksty !!!!!!!

Przecież Coma ma obiecane, że zagra w tym roku...za to, że "nie wyszło" w zeszłym. :?
Gość

Postautor: Gość » pt mar 10, 2006 11:20 pm

nora w roli jasnosci!!nie porownuje kombi do comy!!
ale jednego i drugiego nie chcialbym sluchac na festiwaalu!!ale skoro koma maq byc to trudno...przezyje!
Gość

Postautor: Gość » pt mar 10, 2006 11:22 pm

Armin pisze:
a co sądzicie aby na festiwalu zagrała COMA ---- bardzo dobre brzmienie gitar i rewelacyjne teksty !!!!!!!

Przecież Coma ma obiecane, że zagra w tym roku...za to, że "nie wyszło" w zeszłym. :?

a ja mam jeszcze od kwasniewskiego obiecane mieszkanie i prace i co?

coma out
Wiechu

Postautor: Wiechu » sob mar 11, 2006 8:29 pm

ja mam pytanko czy jest juz moze podana oficjalna data festiwalu??
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » sob mar 11, 2006 8:31 pm

http://www.festiwal.tyski.pl/

139 dni, 2 godzin, 30 minut, i 49 sekund pozostało do VIII Tyskiego Festiwalu Muzycznego. 29-30.VII.2006
Awatar użytkownika
grucha7

Postautor: grucha7 » sob mar 11, 2006 9:50 pm

Smerf pisze:zdecydowanie nie lubie comy takze nie chcialbym jej na festiwalu moim zdaniem nie pasuje do niego!!tak samo jak ktos wymienil Kombi...

Sorry Smerf ale nie wiem dlaczego porównujesz Come do kombi jak to wogóle inna "bajka" a twoje zdanie oczywiście szanuje bo każdy słucha muzy takiej jakiej chce , imyśle że grając na festiwalu "obciachu" festiwalowi by to nie przyniosło !!!! Pozdrawiam !!! :lol:
Gość

Postautor: Gość » sob mar 11, 2006 10:02 pm

prosze Was Kochani!!nauczcie sie czytac!!widzicie co we wczesniejszym poscie napisalem!!no wlasnie!!!nie porownuje tych zespolow!!!eeeeehhhhhhhhh :evil:
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 12, 2006 8:33 am

Nikt tu nie porownuje Kombii do , ... choc w zasadzie czemu nie? Jedno i drugie jest denne i smieszne, jedno i drugie funkcjonuje w aureoli wielkiej gwiazdy szolbiznesu itp. itd. Jednego, i drugiego nie chcemy na festiwalu...Niech , siedzi tam gdzie siedziala nie mogac wytrzezwiec na Tychy i niech sie tu nie peta...
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 12, 2006 12:23 pm

Scypion zgodze sie z Toba!!i to bardzo mocno!!jednak nie porownuje pod wzgledem muzycznym tych zespolow!!ale fakt!!oby dwa sa tak samo denne!!
Gość

Postautor: Gość » ndz mar 12, 2006 6:31 pm

co do zawartości to ja to widze tak:
riders, cree dżem TSA, nocna zmiana bluesa, i może coś czego nie było. jeśli chodzi o kombi łzy i ire to mnie się to nie podoba
dodatkowo mam pomysł (który oczywiście nie da się zrealizować) pomyślcie jakby festiwal trwał 5 dni :D :D :D
Gość

Postautor: Gość » pn mar 13, 2006 1:01 pm

Osobiscie: Dzem :D Cree ;) TSA, Riders, Nocna zmiana bluesa, Cichoński, moze Hey, moze Ira, i cos jeszcze bluesowego :D.
bebok258 pisze:...dodatkowo mam pomysł (który oczywiście nie da się zrealizować) pomyślcie jakby festiwal trwał 5 dni :D :D :D

No wiesz... dla niektorych trwa 5 dni ;). wystarczy przyjechac wczesniej :D np w czw. My juz tam napewno bedziemy :D i nie jedna noc spedzimy na graniu na gitarkach, spiewie i piwku :D.

Wróć do „Koncerty”