Tyski Festiwal 2006

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Filipo

Postautor: Filipo » czw lip 27, 2006 8:57 am

przemo12 pisze:a bierze ktos aparacik??

jezeli uda mi sie przekonać rodzicow ze aparat będzie się miał dobrze w moich rękach to wezmę :D
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » czw lip 27, 2006 9:55 am

http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=4549937 - Tutaj znajdują się aukcje pana Adama Antosiewicza.. te same przedmioty mają też być licytowane na Festiwalu ..
Gość

Postautor: Gość » czw lip 27, 2006 10:01 am

Armin pisze:
Smerf pisze:.i mam nadizeje ze ze spokojem bede mogl sie nim dlektowac...

Naprawdę nie wytrzymasz dwóch dni bez delektowania się piwem?? :wink:
Na ten Festiwal jedzie się, aby delektować się zupełnie czymś innym.. no ale ok .. :)

Gadasz jak moj ojciec ...

Pewnie, ze wytrzymam. Ale dlaczego mam wytrzymac skoro moge sie napic piwka w tak upalne dni. Jesli tylko dla zasady "bo tak" to nie ma o czym mowic ...

Jade tam zeby sie pobawic, zeby posluchac swietnej muzyki - a cala ta zabawa moze byc przeciez okraszona nuta zlotego napoju.

Rownie dobrze, mozna przestac piwo produkowac - no bo przeciez wytrzyma sie bez piwa, po co one nam? A no po to zeby sie bawic :)

Pozdrawiam i dalej odliczam czas :)
Gość

Postautor: Gość » czw lip 27, 2006 10:13 am

Nazim pisze:Witam ponawiam moje pytanie:słyszałem że wszystkie niesprzedane bilety w bileteriach na początku tego tygodnia musiały być zwrócone do Organizatora. Czy można jeszcze je gdzieś zarezerwować/kupić? Bardzo proszę o fachową porade dzięki!!

Pomóżcie!
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » czw lip 27, 2006 10:14 am

AvantaR pisze:Gadasz jak moj ojciec ...

Pewnie, ze wytrzymam. Ale dlaczego mam wytrzymac skoro moge sie napic piwka w tak upalne dni. Jesli tylko dla zasady "bo tak" to nie ma o czym mowic ...

Jade tam zeby sie pobawic, zeby posluchac swietnej muzyki - a cala ta zabawa moze byc przeciez okraszona nuta zlotego napoju.

Rownie dobrze, mozna przestac piwo produkowac - no bo przeciez wytrzyma sie bez piwa, po co one nam? A no po to zeby sie bawic :)

Pozdrawiam i dalej odliczam czas :)

EE... przecież o tym piwie to niejaki Smerf napisał.. nie Ty.. więc czemu odpowiadasz za Niego? :roll:

Pewnie, ze wytrzymam. Ale dlaczego mam wytrzymac skoro moge sie napic piwka w tak upalne dni.

Nie będą upalne.. podobno mają być ulewy.. świetnie.. :?

Rownie dobrze, mozna przestac piwo produkowac -

Mówiłem o wytrzymaniu bez piwa przez dwa dni..a nie o wstrzymaniu produkcji

:shock:

no bo przeciez wytrzyma sie bez piwa, po co one nam? A no po to zeby sie bawic :)

To ja myślałem, ze po to aby je pić.. :roll:

Nazim pisze: Witam ponawiam moje pytanie:słyszałem że wszystkie niesprzedane bilety w bileteriach na początku tego tygodnia musiały być zwrócone do Organizatora. Czy można jeszcze je gdzieś zarezerwować/kupić? Bardzo proszę o fachową porade dzięki!!

W Realu w Tychach.. albo przy bramie wejściowej :arrow:
Bilety i rejestracja namiotów już od 28 lipca rano (od 8:00) przed bramami Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany.
Gość

Postautor: Gość » czw lip 27, 2006 10:48 am

Armin pisze:
AvantaR pisze:
W Realu w Tychach.. albo przy bramie wejściowej :arrow:
Bilety i rejestracja namiotów już od 28 lipca rano (od 8:00) przed bramami Ośrodka Wypoczynkowego Paprocany.

A w sobote dostane jeszcze w Ośrdoku bilety, nie wiesz?
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » czw lip 27, 2006 10:50 am

Jeśli ludzie wszystkich nie wykupią.. to tak
Filipo

Postautor: Filipo » czw lip 27, 2006 11:07 am

Nazim pisze:Witam ponawiam moje pytanie:słyszałem że wszystkie niesprzedane bilety w bileteriach na początku tego tygodnia musiały być zwrócone do Organizatora. Czy można jeszcze je gdzieś zarezerwować/kupić? Bardzo proszę o fachową porade dzięki!!

Na liste dysk. doszła informacja od Jenny. oto ona:

sopelek:
Dla wszystkich chętnych.
Bilety na festiwal o 20% taniej już są dostepne u Jenny lub u Leny:)
Mam nadzieje, ze błędów nie porobiłem;P

jenny:
witajcie:)
potwierdzam wam tą informację FanClub "Skazani na bluesa" ma bilety tańsze
ale nie o 20% tylko o 10:% wiec cena wynosi: 27zł a nie 30
ci którzy chca te bilety niech się zglosza tak jak sopelek pisał do mnie
albo do lenki, najleppiej telefonicznie bo tą akcje musimy szybko
zorganizowac, gdyz pieniążki musze mieć maksymalnie szybko.
w razie czego czekam na tel.nr. 509923058
aha jutro będe w katowicach w zaszytej w okolicy godz 12-14 wiec kto chce
bilet i moze mi podesłac podrzucic bądz zostawic tam w jakis sposób
pieniązki to prosze o informacje

prosze takze o kontakt osoby z FC które zdobyły w tym roku dyplom mgr badz
inny uczelni wyzszej, mamy niespodzianke dla ludzi kształcacych sie z
sukcesami:)

pozdrawiam serdecznie

jenny
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » czw lip 27, 2006 1:17 pm

juz spakowany, teraz jeszcze czekam na jakis obiadek i o 17:40 wyruszam na Papry 8)
wg prognozy pogody onetu, padac ma dopiero we wtorek i oby tak tez bylo :P
tymczasem zegnam i do zobaczenia w piatek, sobote, niedziele ;)

VIII Tyski Festiwal - powoli - czas zaczac :D
Gość

Postautor: Gość » czw lip 27, 2006 1:55 pm

o jejku, specjalnie od jakiegos czasu szukałem na necie czy w tychach jezioro czyste w tym roku, cieszyłem sie jak głupi , bo wyczytałem ze tak, i nagle dowiaduje sie o kretyńskim zakazie kąpieli .......

Mam plan : zabronmy ludziom przyjezdzać samochodami, bo w koncu bedzie nas kolo 10 - 15 tys, z czego spora grupa przyjedzie autami ( i motocyklami ! ! ! ! ), przeciez MOŻE DOJŚĆ DO WYPADKU ! , ponadto NAKAŻMY BEZWGLĘDNIE wszystkim nosić CZAPKI NA GŁOWACH , zeby nie dostać udaru, bo upał nieziemski a jedna karetka nie upilnuje tylu ludzi! ! , hmmm, mysle ze dobrze by było WSTRZYMAĆ RUCH w promieniu 500 m od festiwalu, bo bedzie mase pieszych , i to też nie jest bezpieczne...

generalnie zakaz jest idiotyczny, a ja i tak sie wykąpie :)
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » czw lip 27, 2006 2:06 pm

Adi pisze:wg prognozy pogody onetu, padac ma dopiero we wtorek i oby tak tez bylo :P

No według onetu jest tak..

Obrazek

Ale inne serwisy i telewizja mówią co innego.. z nich takie "szamany" jak z koziej .......... trąbka :wink:

Jedyny deszcz jaki akceptuję na Festiwalu..to taki jak byłw zeszłym roku w pierwszym dniu.. podczas koncertu TSA na "51"... deszcz z niebieskiego, czystego nieba..
To napewno nie był przypadek.. magia dla tego miejsca udziela się również z niebios.. :wink:
Awatar użytkownika
Dagamarka

Postautor: Dagamarka » czw lip 27, 2006 2:08 pm

jak się to mówi... bezpieczny zawsze ubezpieczony czy jakos tak...

Jak byłam w ostrawie na festiwalu teraz, to pierwsze co dostałam przekraczajać bramy ośrodka to prezerwatywy ;-).. a byłam wtedy z koleżanka..hmm.. (to tak a propos postu clostera)
RÓBMY DZIECI, A NIE WOJNY!!
:D
Gość

Postautor: Gość » czw lip 27, 2006 2:37 pm

Dagamarka pisze:jak się to mówi... bezpieczny zawsze ubezpieczony czy jakos tak...

Jak byłam w ostrawie na festiwalu teraz, to pierwsze co dostałam przekraczajać bramy ośrodka to prezerwatywy ;-).. a byłam wtedy z koleżanka..hmm.. (to tak a propos postu clostera)

Jakby u nas wprowadzono taki zwyczaj to bym sie nie obrazil ;)

Ja bardzo jednak licze, ze bedzie mozna sie kapac w jeziorze :)
Gość

Postautor: Gość » czw lip 27, 2006 4:49 pm

Dagamarka pisze:jak się to mówi... bezpieczny zawsze ubezpieczony czy jakos tak...

Ciekawe kto je fundował. :wink:
Awatar użytkownika
borszysz
Kontaktowanie:

Postautor: borszysz » czw lip 27, 2006 8:17 pm

No z tymi gumkami to juz nie raz widzialem:P Na każdym zlocie garbusów w Kryspinowie chodzą 2 dziewczyny z koszykami i rozdają paczkę. A kto funduje? sponsor:) A wracajac do festiwalu zeby nie bylo wielkiego offtopu to jeziorko mnie wcale nie zaskoczylo ze jest zamkniete bo tka jest co roku a i tak wszyscy mają zakaz w głębokim poważaniu.
Pozdrawiam!
Wojciech "Borszysz" Mirek

Stowarzyszenie Oficjalny Fan Club zespołu Dżem
"Skazani na bluesa"
http://www.skazaninabluesa.pl
w.mirek@skazaninabluesa.pl

www.HOODOOBAND.pl

Wróć do „Koncerty”