Tyski Festiwal 2006

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 4:11 pm

uzywaj opcji edytuj...zreszta ujelas mnie za serce ocena koncertu comy ...
a zeby pozostac w temacie to swietny festiwal...jak zawsze na festiwalu doskonaly koncert Dzemu ( z jednym zastrzezeniem zgloszonym juz kilku osobom ;) ) itp.

Milo bylo spotkac starych i poznac nowych znajomkow... itp.
BlackAngel
Kontaktowanie:

Postautor: BlackAngel » wt sie 01, 2006 4:12 pm

Dagamarka pisze:a własnie jeszcze jedna sprawa.. jak Jan Chojnacki przedstawiał zespól, mandarynki, truskaweczki, wisienki i te sprawy.. to przedstawiła klawiszowca jako Janusz BORUCKI.. czy ktoś zwrócił na to uwagę, czy to było moje przeslyszenie, choć dam głowe i duży palec u lewej nogi, że tak własnie powiedział.

Tak, tak!! Był BORUCKI... zwróciłam na to uwagę, bo ja właśnie
TAK MAM NA NAZWISKO!!!!!

i się zdziwiłam, ale myślałam, że się przesłyszałam od tego upału 8) ale jednak chyba nie..
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 4:13 pm

Scypion pisze:Milo bylo spotkac starych i poznac nowych znajomkow... itp.

a no miło było...
i pana Ujka sie spotkało... :P
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 4:22 pm

To był mój pierwszy festiwal i mam nadzieje że nie ostatni...
Powiem, że po podsumowaniu i po przemyśleniu tego co sie działo, choć dopiero minęły dwa dni, to już powoli zaczynam tęsknić za tym klimatem i tą atmosferą i tymi ludźmi których poznałam.Wogóle to co sie tam działo to przerosło moje najśmiejlsze oczekiwania...
Koncerty wszystkie też były nieziemskie!
A co do poznanych osób, to pozdrawiam ludziów z sektora B, szczególnie tak ze środka, choć nie powiem że początku i końca nie pozdrawiam .. :)
I w szczególności pozdrawiam Kube i Janka ot! co!

TO do zobaczenia za rok!!
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 4:28 pm

To ja mam teraz troche czasu , to napisze o wszystkich zespołach kilka słów.
#Tymon Tymański-muzyka nie w moim stylu,szczególnie nie podobała mi sie piosenka "..dymać orła białego.."gestykulacja przy tej piosence mówiła sama za siebie.A po drugie w godle nie jest orzeł tylko orlica.Koncert jak dla mnie negatywny.
#Ptaky-ten zespół był dla mnie ciekawy,nawet fajna kapela,można jej posłuchać od czasu do czasu,koncert miał już fajny klimat-chodzi mi o widownie.Szczególnie podobałą mi się piosenka "10 w skali Buforta"
#Coma-Totalnie nie podobał mi się ten zespół,jak wspomniał Borszysz wszystko było na jedno kopyto,teksty też mnie jakoś specjalnie nie poruszyły.Nie wybrałbym się już na żaden ich koncert.
#Perfect-co do koncertu to naprawde był świetny,tylko pan Markowski robi z siebie za dużą gwiazde,choćby zmiana rułki z mikrofonu na taką troszke karbowaną. :wink: Dobrze że nie sprawił sobie takiej jak Doda czyli z różowego materiału.Ale powtarzam jeszcze raz koncert świetny,tylko zastrzeżenia dla pana Grzegorza.
#Taj Mahal-muzyk z światowej czołówki,piękne czyste dźwięki wypływały z jego palcy.Usłyszałem tylko pare kawałków,ale była to wirtuozeria.Ale nie podobał mi się jego pomysł,że fotki można robić tylko przy pierwszym kawałku i to bez fleszy.
#Rockomotive-troszke za mocne granie,ale całkiem dobry zespół na obudzenie ludzi.W samej końcówce wokalista sam powiedział o sobie :"gwiazda zespołu ".Troszke skromności,by się przydało. :wink:
#PARADOX!-to był dla mnie świetny zespół.Partyzant potrafił wydobyć świetne dźwięki z gitary.Muzyka też była konkretna.Żadnych zastrzeżeń do tego zespołu.
#Obstawa prezydenta-był to już mój drugi koncert tej rewelacyjnej bluesowej kapeli i nadal prezentują najwyższy poziom.Wokalista jest naprawde świetnym showmenem,w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
#Riders-i znowu nie przekonałem sie do tej kapeli,troszke nie wyraźny był wokal,i w ogóle nic specjalnego nie zaprezentowali.Pozytywny był tylko wygląd wokalistki.Wiem że wielu osobom się ten zespół podoba,ale ja się do nich nie zaliczam.
#Hey-Kasia z zespołem jak zwykle pokazała wysoki poziom,pod scenem byłem na końcówce ale pogo było świetne. :wink:
#Cree-naprawde już wierzyłem że CREE przełamie czas nie najlepszych koncertów,poszłęm z kilkoma osobami na piwko :wink: ,patrze na scene a tu chórki,pierwsze moje słowa to : O KUR**.Fajne były tylko bisy bo bez tych ślicznotek. :wink:
#Dżem-nie trzeba tego komentować,REWELACJA,był taniec śmierci,tylko zabrokło mi płyń mój bluesie.Ale mistrzowski poziom,gdyby ich tylko zapowiedział Partyzant. :wink:

FESTIWAL rewelacyjny,ludzie przemili. :wink:
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 6:27 pm

mahda pisze: pozdrawiam ludziów z sektora B, szczególnie tak ze środka, choć nie powiem że początku i końca nie pozdrawiam .. :)

dzieki
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 6:49 pm

Scypion pisze:
mahda pisze: pozdrawiam ludziów z sektora B, szczególnie tak ze środka, choć nie powiem że początku i końca nie pozdrawiam .. :)

dzieki

a proszę !

A moge wiedzieć gdzie mniej więcej byłes rozlokowany?
Bo może nawet niedaleko mnie albo coś w tym stylu :)
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 7:27 pm

ja rowniez dziekuje:) tyz w sektorze b bylem:)
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 7:34 pm

ja tez w B :D
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 7:38 pm

B chyba najlepszy byl:P a gdzie w ktorym dokladnie miejscu??miedzy domkami??nie byli my przypadkiem obok siebia??
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 7:44 pm

idąć w dół za pierwszym domkiem w lewo ;) probowalismy przerzucic plecak przez plot ale nas zlapali :P
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 7:46 pm

hm...a z gitarra byliscie??moze kojarzycie faceta ktory caly czas szukal swojej przyszlej bylej zony????;)
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 7:52 pm

haha no ja z gitara, grałem na oczku pozniej
a przyszła była żona sie znalazła sąsiedzie? ;)
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 7:55 pm

tak gdy sie znalazla to ja ucieklem na noc!!!hehe sie zdziwila:P my chyba bylismy rozbici dokladnie obok siebie!!~w moim namiocie ciagle nocowali obcy ludzie!!totalnie mi nie znani;) ale kulturalni!!zawsze gdy prosilem by sie przesuneli to sie przesuwali i ja sie moglem polozyc!!dopiero rano po trzezwemu sie okazywalo ze to nie byla moja przyszla byla zona jak myslalem tylko ktos obcy;) hehe
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt sie 01, 2006 8:07 pm

kwiatuszek pisze:'mamy forse, mamy czas'->'tak juz jest, ze sie ludzie bawic chca...Kwiatek'
hmmm, pytanie; dlaczego "Kwiatek" ? moze ktos wie ? ;)(i sie nie podniecam :]).

Hee.. ja wiem..ale dlaczego pokazywał paluszkiem gdzieś tam w tłum? :wink: :arrow:

http://rapidshare.de/files/27827191/Kwiatek.avi.html

(i sie nie podniecam :]).

A Maciek chyba się podniecił.. :oops:

Obrazek
Obrazek

Wróć do „Koncerty”