Tyski Festiwal 2006

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 8:09 pm

No dokladnie obok siebie :). A tu 4 zdjecia od kogos z Listy dyskusyjnej. Ty tez chyba jestes :P
http://uge.ovh.org/dscf1725.jpg
http://uge.ovh.org/dscf1727.jpg
http://uge.ovh.org/dscf1728.jpg
http://uge.ovh.org/dscf1733.jpg
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 8:13 pm

A i zapomniałam podziekować i jednoczesnie pozdrowić niejakiego Pawła, który męczył się kilkanaście minut rozczesując mi włosy. Nie wiem w ogóle kim jesteś i Ty kim jestem ja, i właśnie dlatego Ci dziękuje, bo zabrałeś się za tak ciężki przypadek z włosami mimo że byłeś przypadkowym ludziem :P

No i w moim poprzednim poście nie podziękowałam "studenckiej miłości" czyli Ani mojej kochanej ;) Gdyby nie Ty chyba bym sie tam zanudziła na śmierć w ciągu nocy i tych chwil, które spędzałysmy razem.
I Baśce, którą sie wysługiwałam bez przerwy :P Jesteś kochana, dzięki za chleb i konserwy ;)
Andzejowi i Orzeszkowi (a nie kasztanowi :P ), Rafałkowi i reszcie ekipy bo te chwile na osiedlu były cudne i te teksty też :P

Anka jak będziesz w dołku zaśpiewaj se "o bela bela mari", "panno walerciu", i "jedna baba drugiej babie" humor poprawi Ci sie od razu, już próbowałam.

Samo to że festiwal bedzie dopiero za rok przytłacza mnie niesamowicie :[
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 8:19 pm

Therias normalnie kurna jestem na polowie tych zdjec;)
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 8:25 pm

Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 8:29 pm

chyba ktos je podal na liscie dyskusyjnej;)ale sa jeszcze gdzies jakies inne zdjatka??bo cosik ich malo...
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 8:35 pm

no tych z oczka mało, ale są na oficjalnych stronach festiwalu
http://www.festiwal.tyski.pl
http://www.festiwal.bil.pl
tylko ta druga chodzi jak żółw bo duzo ludzi na niej siedzi ;)
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 8:35 pm

Armin pisze:Hee.. ja wiem..ale dlaczego pokazywał paluszkiem gdzieś tam w tłum? :wink: :arrow:
http://rapidshare.de/files/27827191/Kwiatek.avi.html

dzięki Armin za tego linka....:) sie chłopoki bawili na tej scenie :).
ale to nie o mnie chyba byla mowa z tym Kwiatkiem...

A Maciek chyba się podniecił.. :oops:

no coz, zycie...bywa.
kazdemu to zdarza sie....:P
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 8:38 pm

a ja nie moge sciagnac ani otworzyc tego zdjecia i nei wiem o co loto...
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 8:59 pm

Hej! jestem tu nowa, mam nadzieje, że przyjmiecie mnie serdecznie
A oto moja relacja z festiwalu:

Dwa przepiękne dni wypełnione przede wszystkim muzyką, dobrą pogodą - w porywach z nutką woodstockową po rzęsistym deszczu, mniejszą ilością piwa niż co roku - ale może i dobrze, no i wyjątkową, niepowtarzalną atmosferą:)

Tymon i Tranzystory rozgrzali publike, PtakY pięknie się zaprezentowały - wraz z sympatycznym wokalistą, Coma tym razem dojechała i dała świetny koncert:), a Perfect....mmm...."sto lat" na 25-lecie Zespołu a z osobistych wrażeń - kilkunastominutowa gonitwa za autem w którym siedział Grzesiek Markowski z Zespołem - uwieńczona sukcesem czyli autografem
Taj Mahal - ku memu zdziwieniu - nie smęcił, świetnie porwał publiczność polskimi tekstami, żałuje, że nie zostałam do końca...

Drugi dzień był obfity w wiele wrażeń, uniesień i skoków adrenaliny
Rockomotive - porwali publiczność, mnie między innymi "piosenką polityczną o mały włos udławiłabym sie krupniokiem...
Paradox! - młody, debiutujący(?) Zespół, z wokalistą o wspaniałym głosie.
Zdobyłam autograf i zdjecie z samym wokalistą.
Ujęli mnie piosenką o żółtym berecie:)
Obstawa Prezydenta - sympatyczni panowie z wokalistą z Rudy Śląskiej. Pan wokalista również chętnie rozdawał autografy i fotografwał się z fanami:)
Ridersi z Olą Łysiak na vocalu - dziewczyna o głosie Janis Joplin. Rok temu w kuszącej bluzeczce (...), w tym roku równie urocza - i równie chętna do rozdawania auografów - przesympatyczna:)
Hey - nie nadążam za Kasią i coraz to nowszym kolorem jej włosów.
Rok temu blondynka, w tym roku a'la wiśnia. Przyszła mama (tak, tak - ród Nosowskich znowu się powiększy:) ), niezwykle cierpliwie po koncercie rozdawała fanom autografy i pozowała z nimi do zdjęć strojąc swoje sympatyczne miny Jest niesamowita!
Cree - jak zwykle piękny koncert
No i Dżem... W tym roku zrobiłam wyjątek i koncert oglądałam z odległości...na wysokości panów dzwiękowców (kto był ten wie gdzie to ) skąd miałam piękny widok na scene i telebim. Koncert był piękny - grali chyba 3(?) godziny - oczywiście nie wypuścilismy chłopców dopóki nie zagrali "Whiskey)
Radość ma sięgnełą szczytu - ba - moge nawet powiedzieć, że wpadłam w euforie - gdy po koncercie osobiście uściskałam Maćka Balcara, gratulując udanego koncertu - uwińczeniem był autograf , Maciuś to niezwykle pozytywny człowiek, o pięknym głosie:), fantastycznie prezentujący sie bez koszulki

Podsumowując - mój 5ty Festiwal, na który co roku czekam z utęsknieniem - jedyny, niepowtarzalny

:D
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 9:24 pm

Chyba wypadałoby cos napisac o moim pierwszy i mam nadzieje nie ostatnim festiwalu . Ogólem mozna powiedzic ze był udamy poznałam wielu nowych i pozytywnych ludzi z którymi spedziłam miło czas . Co do zespołow to tez mi sie podbały prawie wszystkie mozna było przy ich muzyce troche potanczyc zdobyc pare siników i straic pól paznockcia 8) . Mam nadzieje ze za rok bedzie jeszcze lepie. Chyba zakoncze moj bardzo głeboki wywód ale cóz mozna powiedziec było super :D [/url]
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt sie 01, 2006 9:28 pm

Smerf pisze:a ja nie moge sciagnac ani otworzyc tego zdjecia i nei wiem o co loto...

Klikasz w link,potem we FREE czekasz 60 sekund, wpisujesz 3 cyferki tudzież literki..poczym powinno się zacząć ściąganie pliku avi.. a co za tym idzie..dowiesz się, że tak już jest..że się Kwiatki bawić chcą :wink: no może nie dosłownie, ale mniej więcej :wink:

Paradox! - młody, debiutujący(?) Zespół, z wokalistą o wspaniałym głosie.Zdobyłam autograf i zdjecie z samym wokalistą.

No jak dla mnie to Partyzant zdecydowanie jest gitarzystą.. nie wokalistą.. no ale przyjemni się Go słucha..
też mam zdjęcie i autograf.. i się podniecam prawie jak Maciek przy "mamy forse mamy czas" śpiewając o Kwiatku :wink: ha! :P
Ostatnio zmieniony wt sie 01, 2006 9:32 pm przez Armin, łącznie zmieniany 2 razy.
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 9:30 pm

jakos nie idzie...coz poczac...
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 10:04 pm

artykuł faktycznie zaskakujacy... JA NIGDY NIE ZAMIENIE MIASTA RYŚKA NA JAKIEŚ INNE Z POWODU DODATKOWEJ WTYCZKI Z PRĄDEM!!!!!!!! :P

a propos czy ktoś wie gdzie są jeszcze jakieś zdjecia z paprów( te co media rąbały tam non-stop)
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 10:56 pm

Smerf pisze:B chyba najlepszy byl:P a gdzie w ktorym dokladnie miejscu??miedzy domkami??nie byli my przypadkiem obok siebia??

ja pamiętam że pare namiotów przede mną nocował chłopak po prawej który miał na smyczy rysuneczek prysznicy, natomiast przede mną bezpośrednio nocował chłopak który ciągle robił ankiety,oferował ważenie czegokolwiek za 20 gr :)

Natomiast jak sie przeszło przez "ścieżke" to niałam domek z nr 3
może nocowaliście prawie pod barierkami tam gdzie można było przejść obok jakiegoś stanowiska cośtam reklamującego?

Więc może to było gdzieś w tych okolicach!
Gość

Postautor: Gość » wt sie 01, 2006 11:20 pm

eeehhh...trudno w jakis sposob podsumowac to co przezylam
nadal jestem w ciężkim szoku
mysli ciągle sie unosza nad paprocanami, oglądam fotki chyba 50 raz
no coz.......
"bylo ***** zajebiscie"
;)
pozdrawiam

Wróć do „Koncerty”