Tyski Festiwal 2006

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » sob sie 05, 2006 4:53 pm

Jak nie dziala przed chwila sciagnalem
Gość

Postautor: Gość » sob sie 05, 2006 5:00 pm

Czesc!!

Wreszcie moge cos napisac i podzielic sie z wami wrazeniami ktorych to spragnieni zapewne jestescie wy i zlaknieni bez watpliwosci cienia. Moglem spotkac ludzi wspanialych moc, bawic sie z niektorymi, napic, bylo tak wspaniale i cudownie, ,mialem okazje poznac blizej czesc sposrod tylu wspanialych uzytkownikow tego forum...

Dobra, starczy, za ch... nie potrafie nasladowac waszego stylu :lol:
Gość

Postautor: Gość » sob sie 05, 2006 5:18 pm

Pare słow ode mnie...

Mnie niestety praca uniemozliwiła, udział w calym festiwalu, ale udało mi sie wyrwać w niedziele na wielki finał :)

Jeśli chodzi o cree, to ogolnie pozytywnie ale bez rewelacji. dziwnie te chórki w koncówce wyszły. Zabrakło mi utworku czyja to wina... Jakoś nigdy nie miałem przyjemnosci w koncercie, w którym Bastek zaśpiewałby Czyja to wina i Za tych...

Koncert Dzemu z serii, "koncert utworów rzadko granych :) Osobiscie mi sie ta formula bardzo podobała, bo naprawde świetnie jest usłyszec List, Obłude czy A jednak czegoś żal... Byl to bez watpienia jeden z lepszych występów w historii..., może jedynie nie przebił Zabrza. Moja kolejność z tego roku byłaby następujaca...

1. Zabrze
2. Paprocany
3. Siemianowice
4. AWF

Pozytywne wrażenie zrobił na mnie też prowadzący, który w porównaniu z gościem z AWF-u ala wyjacy lew i parke z Siemianowic która "szturchała" sie na scenie :D wypapdl naprawde dobrze... i zdecydowanie się sprawdził już po raz kolejny w swojej roli.
Wkurza mnie tylko ten prezes banku... i nawet nie wiem czemu :)
Gość

Postautor: Gość » sob sie 05, 2006 5:27 pm

fifik_rs pisze:Wkurza mnie tylko ten prezes banku... i nawet nie wiem czemu :)

cos w tym jest...
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » sob sie 05, 2006 5:42 pm

" A jednak czegoś żal.." ( na prośbę Kwiatuszka :wink: )

Tu podobnie..obraz trochę trzęsie.. ale bezruch na koncercie Dżemu - impossible..:)
Miłego zasysania
Ostatnio zmieniony ndz sie 06, 2006 9:13 am przez Armin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
LukaszL

Postautor: LukaszL » sob sie 05, 2006 6:13 pm

Armin a nie masz czasem w tej postaci nagranego tego nowego kawałka ????
Pozdrawiam
Gość

Postautor: Gość » sob sie 05, 2006 7:30 pm

Witam!
Co prawda od festiwalu minął już dokładnie tydzień,ale dopiero teraz nadażyła się okazja żeby pozostawić po sobie ślad dla ludzkości i coś o nim napisać od siebie.Było super, najlepszy mój festiwal na jakim do tej pory byłem. Dżem zagrał świetnie, zgadzam się z opinią że to był najlepszy ich występ po koncercie w Zabrzu.Więcej na ten temat nie pisze bo już wszystko zostało powiedziane.
Co do występu Comy to obiektywnie stwierdzam, że zagrali dobrze, choć w dalszym ciągu uważam, że lepiej wypadają na własnych koncertach klubowych no i że do festiwalu średnio pasują. Mnie osobiście bardzo podobała sie Obstawa Prezydenta, Hey i w odróżnieniu od większości Cree. Uważam że zagrali bardzo dobry koncert, na piosence "Po co więcej mi" ciary przechodziły mi po plecach a w czasie utworu "Tacy sami" łezka zakręciła się w oku:). Nie wiem czy dobrze widziałem,bo stałem daleko ale wydaje mi się że Sebastian schudł co najmniej z 10 kg - bardzo dobrze mu to zrobiło, no i ten kapelusz.Super:)
Jeżeli chodzi o organizację to nie spodbało mi się to że w Niedzielę miały być podstawione autobusy do Katowic, które dodatkowo jeszcze miały czekać dłużej aż skończy się koncert. No ale niestety po przyjściu na przystanek okazało się, że żaden autobus do Katowic nie ma nawet najmniejszego zamiaru jechać.Na szczęscie istnieją jeszcze dobrzy ludzie którzy nie boją się zabrać autostopowiczów.
I to by było na tyle. Pozdrowienia dla Kwiatuszka, Cherry87(chyba już wiem czemu uważasz, że jesteś "stara" - 87 to twój wiek?),dziewczyny która grała na moim tamburynie, wszystkich którzy grali przy oczku na gitarach no i wogóle wszystkich którzy kochają Dżem:)
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » ndz sie 06, 2006 9:28 am

Ktoś kiedyś pisał o 'irlandzkich' ruchach jakie prezentuje na scenie Maciek..
Piotrek Rogucki z Comy też odstawia niezłe wygibasy..sami zobaczcie.. :roll:

http://rapidshare.de/files/28365609/rog ... e.wmv.html
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pn sie 07, 2006 10:18 am

http://rapidshare.de/files/28491005/Markowski.rar.html - tym razem wulgarny Markowski..to od Niego uczył się Maciek brzydkich słów..
Markowski przynajmniej nie cytował :wink:

A tak przy okazji..był ktoś wczoraj na Paprocanach? bo Maciek mówił żeby tam przyjeżdżać co tydzień i robić Festiwal :wink:

I przepraszam za posta pod postem .. moja wina..moja wielka wina.. :oops:
Awatar użytkownika
dyli
Kontaktowanie:

Postautor: dyli » pn sie 07, 2006 12:38 pm

Armin kurczę :D Dzięki za linki! Myślę, że masz tam jeszcze kilka nagrań, co? Super, na prawdę wielkię dzięki. Myślę, że nie tylko mnie satysfakcjonują filmiki :-)

Pozdrawiam.
Gość

Postautor: Gość » pn sie 07, 2006 5:41 pm

zysiu83 pisze: Pozdrowienia dla Kwiatuszka, Cherry87(chyba już wiem czemu uważasz, że jesteś "stara" - 87 to twój wiek?),dziewczyny która grała na moim tamburynie, wszystkich którzy grali przy oczku na gitarach no i wogóle wszystkich którzy kochają Dżem:)

Dziękuję za pozdrowienia i za ten bezczelny dopisek w nawiasie. Ludzie, ludzie, ludzie... :lol:
Gość

Postautor: Gość » pn sie 07, 2006 5:58 pm

cherry87 pisze:
zysiu83 pisze: Pozdrowienia dla Kwiatuszka, Cherry87(chyba już wiem czemu uważasz, że jesteś "stara" - 87 to twój wiek?),dziewczyny która grała na moim tamburynie, wszystkich którzy grali przy oczku na gitarach no i wogóle wszystkich którzy kochają Dżem:)

Dziękuję za pozdrowienia i za ten bezczelny dopisek w nawiasie. Ludzie, ludzie, ludzie... :lol:

ja rowniez dziekuje za pozdro (:.
tylko jest problem, ja mam skleroze...i ja Ciebie nie pamietam :/.
no ale mimo tego rowniez pozdrawiam (:
Gość

Postautor: Gość » pn sie 07, 2006 6:07 pm

Ja kojarze, mimo mojego stanu nieważkości na S(s)ylwestrze i mimo mojego stanu twardego stąpania po ziemi na Paprocanach.

No chyba, że w obu sytuacjach byłam tak wcięta, że mylę sympatycznego pana Zysia z turnusu trzeciego... z kimś innym... ??? łaaa :shock:
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt sie 08, 2006 9:18 am

Tym razem nowy utwór "Jesteś nie dla mnie" (tytuł może ulec zmianie, ale na dzisiejszy dzień jest chyba taki.. :wink: )

Filmik - format wmv..

Mp3 - tutaj trochę lepsza jakość dźwięku niż w filmiku..

Z tym, że tak.. coby nie było tak łatwo.. i coby ruszyć trochę szare komórki w te bezszkolne dni.. :twisted: Aby rozpakować pliki, trzeba podać hasło..8) Wiem wiem.. hamskie to i bez sensu..

Więc tak ..żeby znaleźc hasło, trzeba otworzyć płytę "The Band Plays On" .. w tejże płycie jest okładka..a w środku okładki..(u mnie po prawej stronie..) jest cos takiego jak Wydawca: Box Music, ...... <- i tu jest imię i nazwisko.. i nazwisko pisane z małych liter to wlasnie jest owe hasło do obu plików.. ;)

Żem wymyślił.. ha! :shock:

Miłego oglądania, słuchania i rozhasłowywania :wink:
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » wt sie 08, 2006 9:41 am

Armin pisze:Z tym, że tak.. coby nie było tak łatwo.. i coby ruszyć trochę szare komórki w te bezszkolne dni.. :twisted: Aby rozpakować pliki, trzeba podać hasło..8) Wiem wiem.. hamskie to i bez sensu..

Więc tak ..żeby znaleźc hasło, trzeba otworzyć płytę "The Band Plays On" .. w tejże płycie jest okładka..a w środku okładki..(u mnie po prawej stronie..) jest cos takiego jak Wydawca: Box Music, ...... <- i tu jest imię i nazwisko.. i nazwisko pisane z małych liter to wlasnie jest owe hasło do obu plików.. ;)
tos wymyslil faktycznie, zwazywszy ze kasete ktora mam wydal niejaki POLTON w 1989 ...
no coz bede musial poczekac na nowa plyte Dzemu :P

Wróć do „Koncerty”