Tyski Festiwal 2006

Wasze opinie na temat poszczególnych imprez

Moderatorzy: Piotrek, Radek, smar666

Gość

Postautor: Gość » pn gru 11, 2006 10:38 pm

Tyski... chyba najlepsze wspomnienie tego lata :wink: byłam pierwszy raz i jestem pewna, że wróce za rok... cudowny klimat, ludzie, muzyka... nie do opisania :wink: ale przecież Wy to wszytsko wiecie- byliście tam :lol: pięknie było- tak w dwóch słowach...
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » czw gru 14, 2006 9:10 pm

Ostatnio znalazłem pewien fajny serwer do przechowywania plików.. na którym można ściągać bez limitów, i pliki "leżą" na nim w nieskończoność..czyli nie tak jak np. na rapidshare, ze po 2 tygodniach plik się kasuje.. (tak przynajmniej wyczytałem na forach i innych takich..mam nadzieję, że to są pewne informacje :wink:
Poza tym.. można załadować bardzo dużo plików, i potem ściągać je z takiej jakby listy..
Ogólnie rzecz biorąc .. jest to taki coś a'la wirtualny dysk..
i teraz na nim będę umieszczał pliki ..
część z tych co już kiedyś udostępniałem (np. "Betania") już na nim jest ( Jimmy pomaga mi załadować pliki) i co jakiś czas będę tam ładował to wszystko co kiedyś już udostępniałem .. więc jeśli ktoś nie zdążył czegoś ściągnąc, bo tamte linki już nie działają, to może skorzystać z tego co się powoli tworzy :)
A jeśli ktoś ma chęci pomóc i wrzucić coś czego jeszcze nie ma na liście ( lub jakieś inne filmiki, zdjęcia swojej produkcji,,coś czym chciałby się podzielić, oczywiście legalne sprawy ) to może to spokojnie zrobić :)
Jak to zrobić opiszę niżej.. najpierw jak ściągnąć plik..
Wchodzimy na http://armin86.badongo.com/ i pojawia się lista plików (tylko, że jak się załaduje coś nowego, to nie zawsze się wyświetla..wtedy trzeba odświeżyć stronkę. Więc jeśli ktoś chce sobie sprawdzić, czy jest dodany jakiś nowy plik..to trzeba otworzyć stronę, ale zaraz po tym jak się załaduje.. odświeżyć) klikamy w plik, który chcemy ściągnąć (nazwy mogą nie posiadać polskich znaków, ale myślę, że każdy rozpozna co jest co :wink: )
Następnie na nowootwartej stronce zjeżdżamy w dół..i widać coś takiego jak "All download slots curently busy pleas wait 40 seconds" czyli, że trzeba odczekać ileś tam sekund.. (praktycznie to samo co na megaupload) potem trzeba przepisać kod literkowy i nacisnąć Enter (na klawiaturze, bo na stronie nie ma żadnego przycisku potwierdzającego)
No i plik powinien się ściągać.
I z nowości jest tam już "Sen o Victorii" z Festiwalu.. to co wrzuciłem na YouTube, tyleże w lepszej jakości..
Więc żeby to ściągnąć, trzeba wejśc na ta ogólna stronę z listą ( http://armin86.badongo.com/) lub z bezpośredniego linku :
http://www.badongo.net/file/1858895

Teraz jak załadować plik:
Trzeba wejść na stronę www.badongo.net kliknąć w Login (u góry po prawej stronie obok Register) i w login wpisujemy Armin86 a hasło dzemdzem (takie jak u Przema na Gmailu :wink: )
Obok password jest jeszcze obrazek z kodem który trzeba przepisać..czasem trzeba chwile poczekać aż ten obrazek się załaduje..albo odświeżyć stronkę jak go nie ma..
Jak się już zalogujemy..to u góry po prawej stronie jest takie coś jak MY FILES , klikamy w to..i potem w taki przycisk UPLOAD NEW FILES ( to jest taki biały przycisk, w zasadzie nie poznać, że to jest przycisk - tak na środku strony są takie cztery [sort& delete, set passwords, Upload New Files] )
Jak klikniemy w upload new files..to pojawi się tabelka do wysyłania plików.. najlepiej wysyłać pojedynczo..czyli klikamy w przeglądaj, wybieramy plik z dysku ( i tu koniecznie musi być spakowany Rarem, bo inaczej nie chce działać ) potem wpisujemy w descriptions np. ku przestrodze czy coś ( opis pliku) ..a z MATURE wybieramy NO.. w folders nic nie robimy, zostaje bez zmian..
i potem klikamy w UPLOAD ALL FILES.. i plik się wysyła..
jak skończy, to wyskoczy strona z linkiem itd. , ale ogólnie wszystkie pliki które załadujemy będą potem do ściągnięcia właśnie na http://armin86.badongo.com/
Trochę to takie zagmatfane, ale jak ktoś coś z tego zrozumiał to bardzo fajnie :wink: a jak nie to pisać na PW :) Z czasem możemy zebrać fajne materiały :) ( a cała pojemność tego serwera to podobno 1GB )
Gość

Postautor: Gość » czw gru 14, 2006 9:54 pm

THX :* Świetny pomysł :D Przynajmniej jak ktoś nie zdążył ściagnąć to teraz będzie miał okazję.
Awatar użytkownika
czekoladowy Łoś

Postautor: czekoladowy Łoś » czw gru 14, 2006 10:38 pm

Armin pisze:Ostatnio znalazłem pewien fajny serwer do przechowywania plików.. na którym można ściągać bez limitów, i pliki "leżą" na nim w nieskończoność..

zastosowałam się do całego opisu działania...zobaczymy co z tego wyjdzie....ładuje "Oh słodka" z Ku przestrodze 2006,jakby co....

..a z MATURE wybieramy NO..

to mi się bardzo podoba :D

MATURZE mówimy NIE :D

...18%
------------------------------------------------
Gdy jesteś smutny to pomyśl że kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem...tudzież zostałeś zesłany przez snikersjanów ;)
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pt gru 15, 2006 9:59 am

czekoladowy Łoś pisze:zastosowałam się do całego opisu działania...zobaczymy co z tego wyjdzie....ładuje "Oh słodka" z Ku przestrodze 2006,jakby co....

No i wyszło, bo widzę, że się załadowała "Słodka" :wink: i " Do Kołyski" też ktoś wrzucił :)
Ja dodałem "W drodze do nieba" festiwalowe, w postaci mp3
Bezpośredni link:
http://www.badongo.com/file/1871163
Gość

Postautor: Gość » pt gru 15, 2006 10:39 am

Armin, ściągnęłam "Słodką" z tego serwera do którego link podałeś, ale okazało sie że plik jest uszkodzony. Czy można go jakoś naprawić i wrzucić na serwer jeszcze raz?
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pt gru 15, 2006 11:07 am

Faktycznie coś nie działa .. przy rozpakowywaniu pliku wywala jakiś błąd.. może nie załadowało się do końca jak Łoś wysyłał :wink:
Ja niestety nie mogę tego załadować bo nie mam już 'posiekanego' koncertu..
Może ktoś kto to za pierwszym razem ściągał spróbuje załadować..albo Łoś jak się będzie nudził spróbuje jeszcze raz :wink: ( plik na serwerze zajmował 27MB, trzeba sprawdzić ile na dysku ma..pewnie więcej i dlatego nie działało)
Z pozostałymi plikami chyba wszystko ok..

Aha.. na Yotube wrzuciłem Cree-"Za Tych"
http://youtube.com/watch?v=ve-g-XHrWYs
Awatar użytkownika
czekoladowy Łoś

Postautor: czekoladowy Łoś » pt gru 15, 2006 12:43 pm

Armin pisze:Faktycznie coś nie działa .. przy rozpakowywaniu pliku wywala jakiś błąd.. może nie załadowało się do końca jak Łoś wysyłał :wink:
Ja niestety nie mogę tego załadować bo nie mam już 'posiekanego' koncertu..
Może ktoś kto to za pierwszym razem ściągał spróbuje załadować..albo Łoś jak się będzie nudził spróbuje jeszcze raz :wink: ( plik na serwerze zajmował 27MB, trzeba sprawdzić ile na dysku ma..pewnie więcej i dlatego nie działało)

hmm...załadowało się do końca...ok. 00:01 (;) )plik był już na serwerze a łoś poszedł grzecznie spać...

na dysku moim plik ma 26,4 MB...czyli na serwerze sobie pewnie zaokrąglili ( nikt ich nei uczył że się zaokrągla do 26 jak jest za przecinkiem poniżej 5?:P )

spróbuje to dziś załadować drugi raz...
Armin jak się da to skasuj tamto bo Łoś nie umieć :lol:

Gdy jesteś smutny to pomyśl że kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem...tudzież zostałeś zesłany przez snikersjanów ;)

Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pt gru 15, 2006 1:50 pm

Skasowałem "Słodką", jak coś to można wrzucać na nowo..
Aha.. i porobiłem foldery, czyli jak wysyłamy plik to trzeba w FOLDERS wybrać np. Tychy 2006 lub Betania (lub "Inne" jeśli coś innego), będzie łatwiej potem rozróżnić..(choć czasami jak wysyłamy plik to nie da się nic wybrać w FOLDERS..wtedy zostawiamy bez zmian) już widać efekty na stronie głównej :)
I jeszcze jedna prośba, w Descriptions piszcie kto co wysłał, czyli np. "by Łoś" :wink:
Ostatnio zmieniony pt gru 15, 2006 3:19 pm przez Armin, łącznie zmieniany 1 raz.
Gość

Postautor: Gość » wt gru 19, 2006 4:54 pm

A Magazyn mod na tym serwerze to jest mp3 czy filmik?
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » wt gru 19, 2006 5:27 pm

bukers pisze:A Magazyn mod na tym serwerze to jest mp3 czy filmik?

Filmik. Tam obok jest napisane jaką dany plik ma pojemność.. więc poznać czy to mp3 czy filmik :) Ale mimo to najlepiej jak coś wrzucamy, pisać w Descriptions co to jest ( mp3, filmik itd.)

czekoladowy Łoś pisze:i zaś niedosyt...brutalnie urwany "sierpień"...Arminie! jak tak można?!

Dzisiaj wrzuciłem "Sierpień" w postaci empetrójki do folderu "Ku przestrodze Tychy 2006" na Badongo. Więc Łosiu możesz się nasycić 8)

A zresztą bezpośredni lineczek tu:

Coma-"Sierpień"
http://www.badongo.net/file/1890917

"obnażmy się...obnażmy..." :twisted:
Awatar użytkownika
czekoladowy Łoś

Postautor: czekoladowy Łoś » wt gru 19, 2006 6:31 pm

Armin pisze:
czekoladowy Łoś pisze:i zaś niedosyt...brutalnie urwany "sierpień"...Arminie! jak tak można?!

Dzisiaj wrzuciłem "Sierpień" w postaci empetrójki do folderu "Ku przestrodze Tychy 2006" na Badongo. Więc Łosiu możesz się nasycić 8)

A zresztą bezpośredni lineczek tu:

Coma-"Sierpień"
http://www.badongo.net/file/1890917

"obnażmy się...obnażmy..." :twisted:

ojej....nie ma to jak być nasycana przez Armina :twisted:

"lineczek" poczułam się jak w reklamie "w Heyah zdrabniamy "( Heyah to zło! :evil: )

Tak więc podziękowanka za nascyconko Arminku :lol:

Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » czw gru 21, 2006 11:33 am

Spoko spoko..nasyćcie się ..duchowo :wink:

Coma-System (mp3)
http://www.badongo.net/file/1899268
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » śr sty 03, 2007 1:24 pm

http://youtube.com/watch?v=oMRxYSB28i0 - Mamy Forsę, Mamy Czas

Jak opróżnimy serwer ze zdjęć, to wrzucę w dobrej jakości..
Gość

Postautor: Gość » śr sty 03, 2007 3:29 pm

u mnie zacina przy drugiej minucie :(

Wróć do „Koncerty”