Jerzy Styczyński

Wszystko o członkach zespołu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Gość

Re: Jerzy Styczyński

Postautor: Gość » śr kwie 01, 2009 7:33 am

Tak, być może stałyśmy koło siebie.Mnie było można po tym poznać że postawiłam swoją torbę zaraz koło stojaka z gitarami Jurka,myślałam że techniczni będą kazali mi ją zabrać ale w sumie chyba nawet nikt nie zwrócił na nią uwagi.Byłam w czarnej bluzce z różowym napisem.Izame,czy będziesz dzisiaj na koncercie Cree?.Pozdrawiam :wink:
Izame

Postautor: Izame » śr kwie 01, 2009 7:52 am

widziałam Twoja torbę :D Ciebie mniej więcej już zaczynam kojarzyć (między nami stały jeszcze z 2-3 osoby ;) ) ja miałam czarną koszulkę Dżemu i rozpuszczone długie wlosy :P )być może również mnie skojarzysz)
Nie, nie będzie mnie dzisiaj na koncercie.
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 01, 2009 7:57 am

Tak,już chyba cię kojarze :D Tym bardziej pozdrawiam :wink:
Gość

Postautor: Gość » sob kwie 11, 2009 10:54 am

http://www.youtube.com/watch?v=BmvCOUKV ... re=related
dopiero to teraz zauwazylem... jammowanie pARTyzanTa i Jurka na Music madia
Gość

Postautor: Gość » sob kwie 11, 2009 1:57 pm

Super,Partyzant też jest niesamowity :D Życze wszystkim wesołych świąt.Pozdrawiam :wink:
Izame

Postautor: Izame » sob kwie 11, 2009 6:40 pm

Świetne! :D zgadzam się z Tipi, obaj są niesamowici! :)
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 29, 2009 5:42 pm

Zbliża się majowy weekend i z związku z tym przypomniała mi się pewna zabawna historyjka, która w pewien sposób wiąże się z osobą Jurka Styczyńskiego, dlatego w tym temacie chciałbym ją Wam opowiedzieć.
Otóż dwa lata temu - dokładnie 3 maja 2007 - w sąsiedniej miejscowości miał się odbyć koncert Dżemu, co oczywiście było wydarzeniem nie lada. Zwłaszcza dla kogoś takiego jak ja, który w latach młodości tułał się za zespołem po Polsce a tu w końcu nadarzyła się okazja obejrzenia chłopaków w akcji bez konieczności odbywania dalekich podróży.
Już na kilka godzin przed koncertem udałem się na miejscowy stadionik bo tam właśnie Dżem szykował się powoli do występu. Pogoda piękna, wręcz upał, przy stadionowej bramie stolik z którego sprzedawano bilety. Ludzi prawie nie było jeszcze, chociaż z daleka już dostrzegłem stojącego przy owym stoliku Jurka który - jak to on - rozmawiał cierpliwie z grupką fanów. Za plecami Jurka zobaczyłem znajomego z pracy (a musicie wiedzieć, że człek ten jest osobnikiem o mało skomplikowanym sposobie bycia, jak również mało wyszukanym sposobie wyrażania myśli).
No więc stał tak ten mój znajomy Władek za plecami Jurka z rozdziawioną japą, rozklekotanym rowerem u boku i przysłuchiwał się rozmowie Jurka z fanami nie mając zielonego pojęcia, kim jest ten wzbudzający takie zainteresowanie człowiek.

Podszedłem więc do Władka i pytam:

- Wiesz Władziu kim jest ten facet?
- Nie... a Ty wiesz?
- Wiem: to gitarzysta zespołu Dżem Jerzy Styczyński. Wielki artysta...

Wtedy Władek jeszcze raz przyjrzał się Jurkowi uważnie, zlustrował go od stóp do głów,
podrapał się po po swojej nieogolonej twarzy i mówi:

- Taa, akurat... jak z niego taki gwiazdor to czemu ma takie włosy???

Myślałem, że umrę ze śmiechu... :D
Gość

Postautor: Gość » śr kwie 29, 2009 7:03 pm

ha, ha, ha.

:|
boston

Postautor: boston » śr kwie 29, 2009 7:45 pm

Śmieszna historyjka :lol: Czekamy niecierpliwie na następne...
A swoją drogą to Ci nasi drodzy artyści faktycznie muszą czasami wykazać się tzw. anielską cierpliwością - chyba lata ćwiczeń.
Mazzi84

Postautor: Mazzi84 » czw kwie 30, 2009 10:40 pm

He he śmieszna historyjka. Oj artyści widocznie muszą być cierpliwi.
Gość

Postautor: Gość » pt maja 01, 2009 11:36 am

Buhaha :lol: super! ale sie usmialam... :mrgreen:
Awatar użytkownika
2ptac

Postautor: 2ptac » ndz sie 02, 2009 5:04 pm

a ja bardzo lubie słuchać gry Jurka :) mam przyjaciela, ktory bardzo się na nim wzoruje i choc wiele mu brakuje to Jerzego to jednak czuć wpływ dobrej muzyki:) i tak sobie myśle, że Jurek grając z innymi daje im wielką szanse na rozwoj i podniesienie poziomu muzyki... dla mnie dowodem idealnym jest Cree... widac duży wpływ Jurka... i coraz lepiej się ich słucha:) a w ogole to fajni by było móc posłuchać takiego koncertu Jurkowego gdzie pokazałby wszystkie swoje umiejetności :D wiem na koncertach Dżemu tak też sie dzieje... ale wiem, że wiecie o co mi chodzi :)
dlatego czasem warto żyć...
Gość

Postautor: Gość » śr paź 07, 2009 6:43 pm

http://www.jblaminsky.com/galeria/konce ... ges/25.jpg
Jurek ma nowe wioslo? cos a'la gretch chyba? chyba podobne ma nawet Bastek, ale Bastka to z tego co pamietam (z filmikow i zdjec Armina) to raczej Gibson byl...
Jarku nie miej za zle ze zapozyczylem...
Cris7

Postautor: Cris7 » czw paź 08, 2009 9:35 pm

ktos gdzies wczesniej pisał ze JS pozyczyl od Bastka :roll: a jaka jest prawda . nie wiem :P
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pt paź 09, 2009 2:25 pm

Cris7 pisze:ktos gdzies wczesniej pisał ze JS pozyczyl od Bastka :roll: a jaka jest prawda . nie wiem :P

To nie był jednak od Bastka..więc wychodzi na to, że Jurek sobie sprawił na 30 urodziny :P

Wróć do „Muzycy”