Maciek Balcar

Wszystko o członkach zespołu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
mala_aleja_roz

Re: Maciek Balcar

Postautor: mala_aleja_roz » sob paź 01, 2011 5:46 am

Korzystne zdjęcie mu wybrali.
A czy Wam na dźwięk jego głosu przychodziły do głowy grzeszne myśli? :lol: :lol: młah młah :lol:
Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Postautor: Armin » pt lis 04, 2011 6:26 pm

Maciek w "Nigdy nie zapomnę" (B.Łyszkiewicz)
http://www.youtube.com/watch?v=zeUFLJXeEj0
Awatar użytkownika
karolinahr
Kontaktowanie:

Postautor: karolinahr » ndz lis 13, 2011 11:09 am

28.11.11 odbędzie się promocja książki Krzysztofa Karwata - „Stąd do Broadwayu. Historia Teatru Rozrywki w Chorzowie”.

"Zapraszamy na niezwykłe spotkanie. To premiera książki opowiadającej o Teatrze Rozrywki, jego repertuarze, jego historii i jego pracownikach po obu stronach rampy.
Promocję uświetni koncert w wykonaniu znakomitych artystów: Marty Florek, Katarzyny Hołub, Izabelli Malik, Marii Meyer, Róży Miczko, Elżbiety Okupskiej, Alony Szostak, Marty Tadli, Jacentego Jędrusika, Andrzeja Kowalczyka, Dominika Koralewskiego oraz Macieja Balcara i Janusza Krucińskiego.
Pojawią się utwory ze spektakli Cabaret, Dyzma – musical, Evita, Jekyll & Hyde, Jesus Christ Superstar, Krzyk wg Jacka Kaczmarskiego, Oliver!, Położnice szpitala św. Zofii, Producenci, Skrzypek na dachu, Szwagierki i in.
"

więcej informacji na temat tego wydarzenia: http://www.teatr-rozrywki.pl/new/repert ... ndarz.1899
"...Jak nie to cyk browara łyk
i jeśli to nie jest grzech
napij się, a będzie tak jak chcesz.."

gg: 968392
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » śr gru 07, 2011 10:48 am

"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
maciek764

Postautor: maciek764 » czw gru 15, 2011 1:15 pm

Mamy rozpiskę nowej trasy

Maciek Balcar i Nie-bo

"Ogień i Woda Acoustic Tour 2012"

26.01.2012
NOWY SĄCZ

27.01.2012
TRZEBINIA

28.01.2012
KATOWICE

29.01.2012
SANDOMIERZ

2.02.2012
LEGNICA

3.02.2012
SZCZECIN

4.02.2012
PIŁA

5.02.2012
OSTRÓW WIELKOPOLSKI

6.02.2012
WARSZAWA

7.02.2012
TORUŃ

8.02.2012
ZDUŃSKA WOLA, klub "Centrala"

9.02.2012
KRAKÓW, "Lizard King"

10.02.2012
RZESZÓW

11.02.2012
ZAWOJA

12.02.2012
GLIWICE

Pełna lista adresów oraz informacje o tym gdzie można nabyć bilety - już wkrótce.
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » czw gru 22, 2011 11:45 pm

Powstało oficjalne konto Maćka Balcara w serwisie Youtube:
http://www.youtube.com/user/MaciekBalcar
A na nim mamy do obejrzenia filmik świąteczny:
http://www.youtube.com/watch?v=3PcM7fp406o

Pozdrawiam!
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
czarekkk

Postautor: czarekkk » pn gru 26, 2011 1:51 pm

Bardzo się cieszę, że Maciek z Niebem odwiedzą w końcu Gliwice. Jestem bardzo ciekaw co tam nowego przygotują na przyszłoroczną trasę. Maciek mówił po wydaniu ostatniej płyty, że ma sporo materiału na nowe kawałki, więc mam nadzieję, że coś premierowego znowu usłyszymy :)
boston

Postautor: boston » pn gru 26, 2011 3:08 pm

Czyli co? Maciek cały czas trzyma 3-4 "sroki za ogon"?
To znaczy, że ma w sobie aż tyle niespożytej energii aby angażować się w 100 % w kilka projektów naraz?
Jestem bardzo ciekawa czy z Nie-bem gra dla przyjemności a z Dżemem z obowiązku, czy na odwrót??
Oczywiście nic mi do tego - to tylko babska ciekawość. Każdy ma prawo żyć i kochać tak jak chce...
czarekkk

Postautor: czarekkk » wt gru 27, 2011 5:31 pm

boston pisze: to tylko babska ciekawość

A może babskie narzekanie? Tylko właściwie na co..?;>
boston

Postautor: boston » wt gru 27, 2011 7:58 pm

No właśnie.... może masz rację? A może nie.....

Nie wiesz jeszcze, że kobiety są bardzo skomplikowane (bardziej niż większość facetów), zmienne i czasem trudno im dojść do porozumienia z własnym pojmowaniem świata??
Wszystko przed Tobą :)

Ale spróbuję wytłumaczyć swój punkt widzenia pomimo tego, że czasem sama się z nim nie zgadzam.....
Dżem jest częścią mego przydługiego życia. To znaczy Ich twórczość. Dawno temu uległam fascynacji Ryśkiem, treściom i emocjom przekazywanym przez Kapelę. I tak trwa to do dziś. Zawsze byli dla mnie ważni. Na pewno odejście RR zamknęło jakiś rozdział i spowodowało w pewnym sensie uczucie pustki i zawodu w moim sercu. Dotyczy to zresztą każdej straty - np Pawła Bergera.
Jestem człowiekiem "starej daty", może nieco zachowawczym, konserwatywnym, staroświeckim czy jak to jeszcze nazwać. Jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, że ktoś kto zajmuje się wieloma sprawami, w każdą jest jednakowo zaangażowany na 100%. Przeważnie człowiek jest dobry w jednej dziedzinie kosztem innych. Może to za wielkie słowa ale "różnorodność" Maćka traktuję troszkę jak "zdradę" Dżemu. Angażując się w różne przedsięwzięcia siłą rzeczy nie poświęca się w całości Dżemowi. Często po prostu nie starcza umysłu, serca i po prostu sił fizycznych. Chyba, że jest się jakimś niesamowitym cyborgiem, człowiekiem o nadludzkich możliwościach. A w to jakoś trudno mi uwierzyć....
To by było chyba mniej więcej na tyle.
Zdaję sobie sprawę z tego, że mogę się mylić, że nie wiem wszystkiego i nie siedzę w głowie pana Macieja ale takie są moje odczucia.
P.S.
ArekJ pisze:http://audio.com.pl/muzyka/z-dzemem-zaspiewal-juz-tysiac-razy-maciej-balcar-dla-audio:3
Miłego czytania. :)

Dzięki za udostępnienie tej ciekawej rozmowy :)
GreenHorn

Postautor: GreenHorn » wt gru 27, 2011 8:09 pm

Sam Maciek powiedzial kiedys,ze projekty solowe .To rzecz "ambicjonalna". Zauwazcie ze trasy z "Nie-Bem" nie koliduja z trasami Dzemu,ktory wtedy odpoczywa na zasluzonym opoczynku:-) Mysle ze tylko najwiecej tutaj cierpi rodzina... Jednak moze Maciek jest "pracocholikem"? Ale jestem naprawde pelen podziwu,jego organizacji w zyciu zawodowym tudziej Jego aktywnosci zawodowej... Przepraszam za brak polskich znakow ...
"(...) skąd mamy wiedzieć, że nie jesteśmy bohaterami dzieła jakiegoś pisarza, przelotną myślą kogoś nudzącego się w autobusie albo źdźbłem w oku Boga, źdźbłem, od którego w tym oku pojawiły się łzy?" Stephen King
czarekkk

Postautor: czarekkk » wt gru 27, 2011 9:05 pm

boston pisze:Nie wiesz jeszcze, że kobiety są bardzo skomplikowane (bardziej niż większość facetów), zmienne i czasem trudno im dojść do porozumienia z własnym pojmowaniem świata??
Wszystko przed Tobą :)

A o tym to już nieraz się zdążyłem przekonać, tak samo jak o tym, że lubicie swoją rzekomą zmiennością tłumaczyć różne dziwne i mało przez Was również rozumiane zachowania (już nie mówię, że faceci potem mają to rozszyfrować) :)
Ale wracając do sedna sprawy, to przyznam Ci Boston tylko połowiczną rację. T.zn. masz rację co do tego że często nie da się pogodzić wielu spraw ze sobą. Ale uważam, że w przypadku Maćka się mylisz. Wystarczy popatrzeć na ostatni rok, dwa - nowe płyty z Dżemem, z Nie-bem, Krzyżacy, ciągle Jesus Christ, niedawno jeszcze Piosenki Bogdana Łyszkiewicza. Gołym okiem widać, że Maćkowi to służy i oby tak dalej.
boston

Postautor: boston » wt gru 27, 2011 10:46 pm

:lol: :lol: :lol:
No właśnie, właśnie. Nie za dużo tego? Może lepiej by było gdyby Maciek zwrócił nieco uwagę na jakość a nie ilość. :roll:
Ale szanuję Twoje zdanie. Możliwe, że jestem zbyt marudna.

....sprawy ambicjonalne.... no tak faktycznie może być. Postępowaniem mężczyzn bardzo często kieruje ambicja. Między innymi dlatego mamy np Sejm taki jaki mamy i ciągle na świecie toczą się wojny.
czarekkk

Postautor: czarekkk » wt gru 27, 2011 11:05 pm

boston pisze::lol: :lol: :lol:
....sprawy ambicjonalne.... no tak faktycznie może być. Postępowaniem mężczyzn bardzo często kieruje ambicja. Między innymi dlatego mamy np Sejm taki jaki mamy i ciągle na świecie toczą się wojny.

Chyba nie muszę Ci mówić, że postępowaniem mężczyzn bardzo często kieruje...kobieta.
Janusz Panasewicz kiedyś powiedział, że facet wychodzi na scenę po to, żeby podobać się dupom :D (to tak dla podtrzymania dyskusji, ale chyba trochę nie do końca w temacie:P)
boston

Postautor: boston » wt gru 27, 2011 11:48 pm

Znowu masz rację: że nie w temacie :D
Ale co do reszty to oczywiście polemizowałabym..... niestety opadające powieki nie pozwalają mi kontynuować :shock:

Wróć do „Muzycy”