Maciek Balcar

Wszystko o członkach zespołu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

papi21

Re: Maciek Balcar

Postautor: papi21 » wt sty 31, 2012 2:22 am

czarekkk pisze:No właśnie byłem odebrać i zapomniałem spytać jak się rozchodzą, ale tutaj można zarezerwować http://www.teatr.gliwice.pl/
Myślę, że spokojnie można jeszcze kupić.

No ja też się wybieram do Teatru Muzycznego w Gliwicach. Tylko bilet muszę kupić..najlepiej jak najszybciej...bo w Kato się rozeszły jak świeże bułeczki...
Jak to miło, taki koncert na miejscu, w swoim mieście:)
Pozdrawiam
boston

Postautor: boston » śr lut 01, 2012 7:36 pm

Dzięki za udostępnienie :)
Dla mnie to zapis fascynującej rozmowy. No i jeszcze to:
cyt.: "Dziadek miał parafię w Medyni."
Mój tato również pochodził z Kresów...
I teraz w ogóle nie wiem jak nawiązać do tematu "Maciek Balcar" :shock:
Awatar użytkownika
miras

Postautor: miras » śr lut 08, 2012 7:09 pm

A ja chciałbym zapytać o gitarę Maćka :)) czy Ktoś wie coś o niej :)) bo wydaje mi się, że jest niezwykła i znając Maćka na pewno jest czymś szczególnym dla Niego :))) co to ją ma chyba jedną ? ;)
GG: 1740005
Awatar użytkownika
Robert_K

Postautor: Robert_K » śr lut 08, 2012 9:18 pm

Wiem tyle ze to bardzo ładny Furch :)
Awatar użytkownika
miras

Postautor: miras » czw lut 09, 2012 10:10 am

..gdzieś w wywiadzie radiowym chyba z Andrzejem Jerzykiem (?! nie wiem na 100% ale..) wspominał o swojej gitarze przy wykonywaniu utworu live ze studia ;)) że odrestaurował ją bo była dla niego ważna.. właśnie ino nie pamiętam szczegółów ;))) czy to od dziadka może ? ..sentymentalna ciekawostka i dlatego chciałem się dowiedzieć, może Ktoś na forum coś wie ;)
Karolu

Postautor: Karolu » czw lut 09, 2012 8:08 pm

miras pisze:..gdzieś w wywiadzie radiowym chyba z Andrzejem Jerzykiem (?! nie wiem na 100% ale..) wspominał o swojej gitarze przy wykonywaniu utworu live ze studia ;)) że odrestaurował ją bo była dla niego ważna.. właśnie ino nie pamiętam szczegółów ;))) czy to od dziadka może ? ..sentymentalna ciekawostka i dlatego chciałem się dowiedzieć, może Ktoś na forum coś wie ;)

si - gitara, o ile dobrze pamiętam ten wywiad, jest od/po Dziadku - ze strunami inaczej :)
czarekkk

Postautor: czarekkk » czw lut 09, 2012 11:39 pm

Karolu pisze:si - gitara, o ile dobrze pamiętam ten wywiad, jest od/po Dziadku - ze strunami inaczej :)

tak, gitara na 100% procent po dziadku. mam ten wywiad gdzieś u siebie, więc w weekend, jak wrócę, odszukam i odsłucham. Mówił też tam Maciek o swoim ciekawym sposobie grania z tego co pamiętam, że ponieważ jest mańkutem jako dziecko grał po nocach ze słuchu na gitarze ze strunami dla praworęcznych co spowodowało, że teraz gra w dość nietypowy sposób i koledzy z zespołu(ów) nie mogą patrzeć bo wszystko im się miesza.
Awatar użytkownika
ionuin

Postautor: ionuin » pt lut 10, 2012 8:04 pm

Rok temu Maciek kupił gitarę od Krzysztofa Siewruka, który ją specjalnie dla Maćka wyszukiwał wśród setek instrumentów, wybrał właśnie Furcha gdyż jest robiona na wzór starego martina. Przystawka aura, zainstalowana przez Krzysztofa. Maciek ją sobie bardzo chwali.
Awatar użytkownika
miras

Postautor: miras » sob lut 11, 2012 10:26 am

Czyli "ionuin" :) pisze już o innej gitarze :) ..pewnie gitara od dziadka jest wyłącznie na użytek domowy, grając żonie i dzieciom :))) to i zrozumiałem, bo utrata jej lub zniszczenie była by nie wyceniona.. z resztą gitary i dziewczyny się nie pożycza :)!!
czarekkk

Postautor: czarekkk » ndz lut 12, 2012 12:54 pm

no chyba faktycznie o dwóch innych gadamy.
Mam do sprzedania jeden bilet na dzisiejszy koncert w Gliwicach (ulgowy, 5 rząd). Po taniości sprzedam.
Jakby co to mój tel.889 949 690, gg 5294147
czarekkk

Postautor: czarekkk » pn lut 13, 2012 2:01 pm

Maciek i Nie-bo dali wczoraj niesamowity koncert w Gliwicach. Co najlepsze w trakcie zdradzili, że powstanie z niego płyta live, bo jest nagrywany :)
Awatar użytkownika
ArekJ
Kontaktowanie:

Postautor: ArekJ » pn lut 13, 2012 5:23 pm

czarekkk pisze:Maciek i Nie-bo dali wczoraj niesamowity koncert w Gliwicach. Co najlepsze w trakcie zdradzili, że powstanie z niego płyta live, bo jest nagrywany :)

Czyli w końcu z tego Gliwickiego? ;)
Zdradzili już plany w Hard Rocku, ale nie wiedzieli gdzie nagrają.
"Dlaczego chowacie pod klosz
wartości, wartości tego świata..."
maciek764

Postautor: maciek764 » śr lut 15, 2012 2:38 am

Tak. Będzie wydany gliwicki koncert. Swoją drogą coś już podejrzewałem jak zająłem miejsce, bo te mikrofony skierowane na publikę jakieś podejrzane były :P
Awatar użytkownika
tazaj

Postautor: tazaj » ndz mar 11, 2012 1:04 am

Nie wiem czy to jest odpowiednie forum, ale chciałem podzielić się wrażeniami, ponieważ będąc na koncercie w Płocku- u Gerarda w sklepiku kupiłem płytę,której poszukiwałem od dłuższego czasu- to są te utwory , które Maciek nagrał z zespołem Blues Forever. Naprawdę są genialne i osobiście polecam. Są tam trzy płyty- studyjna, live i media, na której są teledyski i fragmenty z udziałem Ryśka :shock: :o :shock:
Awatar użytkownika
miras

Postautor: miras » ndz mar 11, 2012 10:02 am

tazaj pisze:Nie wiem czy to jest odpowiednie forum, ale ...

Forum odpowiednie, temat odpowiedni... tylko podziel się informacjami o samej płycie.. jaki tytuł.. i dookreśl ją, aby można było ją namierzyć jednoznacznie ;)
Pozdrawiam.

Wróć do „Muzycy”