Maciek Balcar

Wszystko o członkach zespołu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
Armin
Kontaktowanie:

Re: Maciek Balcar

Postautor: Armin » ndz mar 11, 2012 10:14 am

miras pisze:Forum odpowiednie, temat odpowiedni... tylko podziel się informacjami o samej płycie.. jaki tytuł.. i dookreśl ją, aby można było ją namierzyć jednoznacznie ;)
Pozdrawiam.

http://www.bluesonline.pl/index.php/wyd ... ytach.html
Awatar użytkownika
tazaj

Postautor: tazaj » ndz mar 11, 2012 11:27 am

Armin pisze:
miras pisze:Forum odpowiednie, temat odpowiedni... tylko podziel się informacjami o samej płycie.. jaki tytuł.. i dookreśl ją, aby można było ją namierzyć jednoznacznie ;)
Pozdrawiam.

http://www.bluesonline.pl/index.php/wyd ... ytach.html

No to jest właśnie to wydawnictwo. Dzięki Arminie za pomoc, a płyty naprawdę polecam. Z tego co mówił Gerard w sklepiku ma jeszcze tylko jeden egzemplarz więc radzę się pośpieszyć :D Pozdrawiam :D
Awatar użytkownika
miras

Postautor: miras » ndz mar 11, 2012 5:40 pm

Bo Armin - ten z jutyba :) - to spoko chop ! :)
Dzięki Wam chopy za info ;)
GG: 1740005
michalz

Postautor: michalz » pt mar 16, 2012 2:37 pm

Peace&Love
Awatar użytkownika
patpul

Postautor: patpul » wt mar 27, 2012 7:52 am

Co z Mackowym kolanem? Moze "ktos zblizony do kregow kapeli" wie, co sie dzieje?:>Bo widze na nagraniach ze Szczytna, ze staw usztywniony i koncert na siedzaco. Z doniesien ketrzynskich tez info o tym, ze na siedzaco. Mnie na tych sztykach nie bylo, wiec nie bylo okazji zapytac. A kilkanascie dni wczesniej w Ilawie wszystko bylo ok...
Jestem piwowarem domowym.

http://patpul.deviantart.com/
GG: 5684404
stadzio2

Postautor: stadzio2 » wt mar 27, 2012 9:12 am

Na koncercie w Płocku było chyba widać, że jest coś nie tak. Czekam na info!
czarekkk

Postautor: czarekkk » wt mar 27, 2012 10:55 am

może biegał z palców na pięty zamiast z pięt na palce i ma szpotawe kolana :)
Awatar użytkownika
kapsior13

Postautor: kapsior13 » wt mar 27, 2012 4:45 pm

Maciek miał punkcję kolana, ale nie chciałam już dopytywać z jakich powodów.
"Muzyka to naprawdę mocny narkotyk. Może Cię zatruć, podnieść na duchu lub sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego." -Adam Neste.
Awatar użytkownika
kikan

Postautor: kikan » pt maja 25, 2012 9:09 am

"Nothingman... Isn't it something...?"
uho1986

Postautor: uho1986 » wt lip 17, 2012 10:34 am

Nie wiem, czy w dobrym miejscu pytam, ale jakby nie było, to pytanie dotyczy Maćka :D
Poszukuję modelu zegarka, który nosi Maciek.
Taki na szerokim pasku, tak jak na tym zdjęciu:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/3/3a/BalcarMaciej.jpg/200px-BalcarMaciej.jpg

Pozdrawiam :)
michalz

Postautor: michalz » śr lip 18, 2012 11:22 am

Peace&Love
Awatar użytkownika
malanka

Postautor: malanka » śr paź 10, 2012 6:28 pm

22 października będzie miała miejsce premiera najnowszej płyty zespołu Carrantuohill "25". Będzie to wydawnictwo dwupłytowe, w skład którego wchodzi płyta studyjna oraz nagranie z jubileuszowego koncertu ze studia im. Agnieszki Osieckiej Programu 3 Polskiego Radia. Na płycie będzie można usłyszeć Maćka w utworze "Galway".

Utworu można już posłuchać na oficjalnej stronie zespołu Carrantuohill.

Polecam :)
stadzio2

Postautor: stadzio2 » pt paź 19, 2012 3:06 pm

Zmienię trochę temat :)

Ostatnio kilka razy zdarzyła mi się sytuacja, w której osoba gustująca na co dzień w innych gatunkach muzycznych niż blues, po przesłuchaniu kilku/kilkunastu utworów zespołu Dżem (który jest jej znany tylko z nazwy) mówi mi, że bardziej podoba jej się brzmienie kapeli za czasów Maćka, nie Ryśka. Jest to wg mnie bardzo ciekawe, bo fani zespołu chyba w większości są zafascynowani Dżemem z okresu, w którym wokalistą był Rysiek. Moje pytanie brzmi, co wg Was jest czynnikiem sprawiającym, że Balcar może zainteresować Dżemem ludzi słuchających innych gatunków muzycznych niż rock/blues? No chyba, że opisana przeze mnie sytuacja była tylko czystym przypadkiem.

Pozdrawiam.
ivisenna

Postautor: ivisenna » pt paź 19, 2012 8:34 pm

Dziwne dosyć. Nic nie ujmując Maćkowi, Dżem za czasów Ryśka odnosił największe sukcesy i było to spowodowane głównie Jego wokalem i osobowością. Może chodzi o to, że Balcar ma cieplejszy głos, szczególnie, że jeśli ludzie znają kilka najpopularniejszych kawałków, to pewnie jest wśród nich np. "Do kołyski", a tam śpiewa baardzo łagodnie. A barwa Ryśka, jaka jest, nie trzeba nikomu tłumaczyć. Mocny, chropowaty, od razu rozpoznawalny i w ogóle cudowny głos. Ludziom którzy zazwyczaj słuchają popu, rzeczywiście może bardziej odpowiadać styl Maćka. Chociaż w sumie on też potrafi nieźle krzyknąć.
„Nie ma demonów, jeśli nie uważać za demona wolności; świat jest jeden i Bóg jest jeden, i wiara jest jedna, przybyszu, a reszta jest milczeniem.”
bea112

Postautor: bea112 » sob paź 20, 2012 3:59 pm

No ale ja się na przykład spotkałam z kilkoma ludźmi którzy nie będą słuchać piosenek Ryśka dlatego że on ćpał a oni ćpuna słuchać nie będą i to jest właśnie przykre :( bo osądzają go tylko po tym co gdzieś tam usłyszeli że brał a tak na prawdę nie wiedzą jaki był na prawdę co przeżywał i co czuł :cry:
Na prawdę nie rozumiem takich ludzi co osądzają kogoś tylko po pozorach :( bo to jest przykre...

Wróć do „Muzycy”