Maciek Balcar

Wszystko o członkach zespołu

Moderatorzy: Piotrek, Radek

Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Re: Maciek Balcar

Postautor: Adi » wt lut 15, 2011 11:49 pm

dalszą akcje spamową proszę prowadzić sobie na prywatnym podwórku, nie wiem czy zespół Dżem chciałby popisywać się pod taką dziecinadą...
katka6_k

Postautor: katka6_k » śr lut 16, 2011 10:43 am

Adi pisze:dalszą akcje spamową proszę prowadzić sobie na prywatnym podwórku, nie wiem czy zespół Dżem chciałby popisywać się pod taką dziecinadą...

Z całym szacunkiem, ale nazywanie tego typu akcji dziecinadą, chyba nie jest do końca w porządku. Dzicinadą nazywasz to, że jest wielu ludzi, którym bardzo podobał się koncert i bardzo chciałoby się pobawić na koncercie ponownie.
Własne podwórko powiadasz, mamy założyc inne forum, bo tu nie ma dla nas miejsca?
Przecież to nie o to chodzi. To jedyne miejsce, gdzie ludzie "dżemowi" mogą porozmawiać. Maciej Balcar stworzył rewelacyjny klimat na koncercie (zresztą na jednym również byłam) i również bardzo chętnie pójdę na kolejny, jeśli tylko będzie taka możliwość.

Pozdrawiam
Kasia
"W życiu piękne są tylko chwile..."
http://www.youtube.com/user/katkka6
Gość

Postautor: Gość » śr lut 16, 2011 2:05 pm

katka6_k pisze:Własne podwórko powiadasz, mamy założyc inne forum, bo tu nie ma dla nas miejsca?

Może forum Macieja Balcara???

katka6_k pisze:Przecież to nie o to chodzi. To jedyne miejsce, gdzie ludzie "dżemowi" mogą porozmawiać. Maciej Balcar stworzył rewelacyjny klimat na koncercie (zresztą na jednym również byłam) i również bardzo chętnie pójdę na kolejny, jeśli tylko będzie taka możliwość.

Ale chyba to był koncert Macieja Balcara a nie Dżemu? Wchodząc na to forum do tego tematu aż mnie zbiera jak widzę temat z 39-oma stronami w ktorych 38 stron jest pisanych przez 3 osoby na tematy mające malo wspolnego z Dzemem...

Jednak chyba dziecinada....
Adi - popieram całym sobą :)
boston

Postautor: boston » śr lut 16, 2011 2:14 pm

Ja również popieram chłopaków.... :(
Nie chciałam zabierać głosu (żeby nikomu nie psuć humoru) ale od dłuższego czasu prowadzicie między sobą rozmowy nie wnoszące nic nowego do tematu "Maciek Balcar" ale przecież w Dżemie.
katka6_k

Postautor: katka6_k » śr lut 16, 2011 2:27 pm

Z tego co wiem, Maciej Balcar na swojej stronie nie ma forum. Przydałoby się, ale nie ma. A czy Maciej Balcar jest wokalistą Dżemu ? Z tego, co widzę jest wątek na temat Maćka (solo, bo nie ma dopisanego Maciej Balcar-tylko Dżem) i jak się inni co 5sek rozpisywali, gdzie i jakie koncerty to cicho byliście, a jak ktoś proponuje akcję, by ściągnąć zespół ,by się pobawić to już wielki problem.
Jeśli ktoś nie chce czytać o Maćku to niech nie zagląda na ten wątek. Albo oficjalnie proszę napisać , że zakazane są treści o Macieju solo.

A propos pisania nie na temat- założony został wątek, jako Maciek Balcar, a pierwszy post jest z 04.12.2008, g. 19. "Ostrów Wielkopolski, Gimnazjum nr 4 koncert na rzecz Stowarzyszenia Wspierania Rozwoju Transplantacji Przeszczepu Szpiku Kostnego u Dzieci:

Maciek Balcar – śpiew, gitara
Krzysztof Siewruk – gitara
Marek Raczycki – fortepian
Tomek Szukalski – gitara basowa
Bartek Pilarczyk - perkusja"

Czy to jest na temat wokalisty Dżemu i koncertu Dżemu? Czemu nikt wtedy nie zakazał i nie nazywal dziecinadą?

Rozumiem o co chodzi, że za dużo trochę, ale to nie powód, by nazywać to w ten sposób. To bardziej przejaw tego, iż ludziska się super bawili i zależy im na ponownym spotkaniu z artystą... to raczej cieszy.
Gość

Postautor: Gość » śr lut 16, 2011 2:35 pm

popieram dziewczyny,nic złego nie robią ,bez przesady... przeciez to wątek 'Maciek Balcar' nie czytajcie jak przeszkadza:)
Gość

Postautor: Gość » śr lut 16, 2011 2:53 pm

katka6_k pisze:Z tego co wiem, Maciej Balcar na swojej stronie nie ma forum. Przydałoby się, ale nie ma. A czy Maciej Balcar jest wokalistą Dżemu ? Z tego, co widzę jest wątek na temat Maćka (solo, bo nie ma dopisanego Maciej Balcar-tylko Dżem) i jak się inni co 5sek rozpisywali, gdzie i jakie koncerty to cicho byliście, a jak ktoś proponuje akcję, by ściągnąć zespół ,by się pobawić to już wielki problem.
Jeśli ktoś nie chce czytać o Maćku to niech nie zagląda na ten wątek. Albo oficjalnie proszę napisać , że zakazane są treści o Macieju solo.

Moim zdaniem Maciej Balcar zakładając strone maciekbalcar.com.pl wyraźnie dał do zrozumienia, że jego kariera solowa nie powinna być łączona z zespołem Dżem. Bo przecież gdyby było inaczej to nie zakładałby jej tylko tutaj pisał. Skoro jest strona oraz są osoby chetne do dyskusji na temat solowej kariery to przeciez nie problem zwrocic sie do administratora by załozył forum prawda? Ja nie mam ochoty czytac na dzemowej stronie o solowych osiagnieciach obecnego wokalisty dzemu.

EOT.
katka6_k

Postautor: katka6_k » śr lut 16, 2011 3:03 pm

Drogi Tadeusz2 -przecież nikt Ci nie każe tego czytać, prawda? omijaj. Ale tak,napiszę do administratora z pytaniem czy można założyć forum, bo tu robią problem.
Zatem bardzo proszę o zmianę nazwy wątku na Maciek Balcar - Dżem. Sam tytuł "Maciej Balcar" nie jest terminem dookreślonym.

Ja akurat nie uczestniczyłam w samym wysyłaniu maili do klubów, ale popieram to i uważam, że fajnie będzie, jeśli dzięki temu uda się zorganizować jakiś dodatkowy koncert/koncerty.

Tyle ode mnie. Dziecinne dla mnie jest to, że zabrania się ( a bardziej może krytykuje, bo zabrania chyba za mocne, aczkolwiek nie wiem, w którą to stronę pójdzie, jeśli zaczyna być tak nieprzyjemnie) czegokolwiek bez uprzedniego informowania jakie są zasady gry.

Pozdrawiam
Kasia
Piotrek
Kontaktowanie:

Postautor: Piotrek » śr lut 16, 2011 3:36 pm

katka6_k pisze:Drogi Tadeusz2 -przecież nikt Ci nie każe tego czytać, prawda? omijaj. Ale tak,napiszę do administratora z pytaniem czy można założyć forum, bo tu robią problem.

Zatem bardzo proszę o zmianę nazwy wątku na Maciek Balcar - Dżem. Sam tytuł "Maciej Balcar" nie jest terminem dookreślonym.

Ja akurat nie uczestniczyłam w samym wysyłaniu maili do klubów, ale popieram to i uważam, że fajnie będzie, jeśli dzięki temu uda się zorganizować jakiś dodatkowy koncert/koncerty.

Tyle ode mnie. Dziecinne dla mnie jest to, że zabrania się ( a bardziej może krytykuje, bo zabrania chyba za mocne, aczkolwiek nie wiem, w którą to stronę pójdzie, jeśli zaczyna być tak nieprzyjemnie) czegokolwiek bez uprzedniego informowania jakie są zasady gry.

Pozdrawiam
Kasia

Witam.

To może i ja zajmę zdanie: tutaj nikt nikomu nic nie zabrania o ile nie jest łamany regulamin. Jeśli chodzi o tytuł wątku to myślę, że nie ma potrzeby go zmieniać - wszak sam wątek jest w Działe "Zespół Dżem" -> "Muzycy".
Jeśli chodzi o zasady gry są one dostępne od dawna pod linkiem Regulamin dostępnym na górze strony.

Z pozdrowieniami i życząc PRZYJEMNYCH dyskusji o Macieju :)
Piotrek
Gość

Postautor: Gość » śr lut 16, 2011 3:39 pm

boston pisze:"Maciek Balcar" ale przecież w Dżemie.

Maciej Balcar w Dżemie mówisz? A gdzie to zostało napisane, bo chyba w takim razie coś przeoczyłam, czytając pierwszego posta osoby zakładającej wątek, mam wrażenie, że chodziło właśnie o Maćka solo. Myślałam, że Maciek jest częścią Dżemu i można docenić także na forum jego twórczość solową, zdając relacje z koncertów, na których się było. Śmieszne jest w takim razie to wszystko, bo czytając wcześniejsze wątki nie zauważyłam, żeby np. pisało się o Bastku tylko w kontekście osoby śpiewającej czasami z Dżemem… myślałam, że forum nie jest aż tak ograniczone.
No cóż uważam, że najlepiej powinien być ten wątek od razu usunięty, albo z dopiskiem Maciek Balcar TYLKO w Dżemie.
Swoją drogą dziwni mnie to, po co zaglądają tu osoby, które nie chcą o nim czytać, nie będę tego komentować.

Zmieniam podwórko w takim razie i proszę mnie nie cytować, bo chciałyśmy dobrze i uważam można było normalnie zwrócić uwagę, a nie w taki sposób. A te wszystkie krytykujące nas „mądrości” dopiero zaśmiecają forum…
Przepraszam za spamowanie i za tą dziecinadę, w końcu pisanie do klubu i podpisanie się swoim nazwiskiem to zbrodnia i życzę miłego pisania o Maćku - tylko i wyłącznie wokaliście Dżemu.
Pozdrawiam i nie obrażę się jeśli moje wcześniejsze posty zostaną usunięte, gdyż sama zrobić tego nie mogę, a Kasi i bluesmanowi dziękuję.
Ostatnio zmieniony czw lut 17, 2011 12:21 am przez Gość, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kapsior13

Postautor: kapsior13 » śr lut 16, 2011 3:42 pm

Wiem Adi, że to nie miejsce na kłótnie, więc i tak zrobisz tu zaraz porządek - i dobrze, ale muszę się wypowiedzieć bo nie mogę zdzierżyć pewnych spraw.

Nie rozchodzi się teraz wyłącznie o akcję mailową, bo fakt, trochę zaśmieciliśmy, wystarczyło zwrócić uwagę (chociaż wszystko było w dobrej wierze), nie trzeba było tego od razu tak z góry przekreślać.

Ale widzę, że teraz problemem jest już sam fakt pisania o Maćku w kontekście nie-Dżemowym. Więc już nic nie rozumiem. (głownie tyczy się to wypowiedzi Tadeusza2)
Popieram jak najbardziej Katkę. Temat jest w dziale: Muzycy-Wszystko o członkach zespołu. Więc jak sama nazwa wskazuje, można tu pisać wszystko co jest z członkami zespołu związane, a kariera solowa Maćka na pewno do takich należy. Nie rozumiem więc, dlaczego mielibyśmy o tym nie pisać i co w takim razie mamy pisać w temacie o Maćku? W kółko jak pięknie śpiewał na ostatnim koncercie i nic poza tym? Albo jak bardzo jest podobny lub różni się od Ryśka? (choć wtedy będzie już nie na temat, bo zostanie "wczepiona" osoba, która ma swój osobny wątek).

Adi zaprowadź tu porządek i wytłumacz w takim razie gdzie możemy o nim pisać. Może w dziale Hyde Park?

Ehhh szkoda gadać. Ludzie nie musicie brać wszystkiego w życiu aż tak poważnie!
Ostatnio zmieniony śr lut 16, 2011 3:49 pm przez kapsior13, łącznie zmieniany 1 raz.
"Muzyka to naprawdę mocny narkotyk. Może Cię zatruć, podnieść na duchu lub sprawić, że rozchorujesz się, nie wiedząc dlaczego." -Adam Neste.
katka6_k

Postautor: katka6_k » śr lut 16, 2011 3:45 pm

Piotrek pisze:Witam.

To może i ja zajmę zdanie: tutaj nikt nikomu nic nie zabrania o ile nie jest łamany regulamin. Jeśli chodzi o tytuł wątku to myślę, że nie ma potrzeby go zmieniać - wszak sam wątek jest w Działe "Zespół Dżem" -> "Muzycy".
Jeśli chodzi o zasady gry są one dostępne od dawna pod linkiem Regulamin dostępnym na górze strony.

Z pozdrowieniami i życząc PRZYJEMNYCH dyskusji o Macieju :)
Piotrek

Rozumiem, iż to :
"5. Staraj się trzymać wątku poruszonego w temacie (choć oczywiście mały off top nie jest zabroniony ;) )."
o tym pkt regulaminu mówimy:) Jeśli tak, uważam, iż pkt ten nie został w żaden sposób naruszony, ponieważ wypowiedzi osób są na temat. Nazwa wątku to Maciek Balcar, czyli ok.
Awatar użytkownika
Adi
Kontaktowanie:

Postautor: Adi » śr lut 16, 2011 5:41 pm

ok to ja sprostuję troszkę swoją wypowiedź
pisząc swoje podwórko miałem na myśli PW ;)

dla mnie akcja spamowania skrzynek mailowych jest... złym pomysłem, a wiązanie jej w jakikolwiek sposób z forum zespołu Dżem, jeszcze gorszym.
Mnie przy takim celowym zawaleniu skrzynki najnormalniej w świecie szlag by trafił i na pewno byłby to kiepski motywator do zaproszenia kogokolwiek, gdziekolwiek.
Jeszcze jakbym wyczytał, że to wszystko dzieje się za aprobatą zespołu to już w ogóle...

Do tego chcę zauważyć, że Maciek i Nie-bo to dorośli ludzie, którzy planowali swoją trasę w oparciu o coś. Skoro uznali że kończy się 15 lutego to widocznie tak im było wygodnie. Wziął ktoś z Was to pod uwagę?

z tego co widzę Piotrek nie interpretuje tego w ten sposób, więc moje zdanie znacie, teraz róbcie jak uważacie.

a o Maćku piszcie w temacie o Maćku, czyli tutaj
Gość

Postautor: Gość » śr lut 16, 2011 5:48 pm

To chyba nie miejsce powinno być w tym wypadku najbardziej problematyczne. Forum to forum, a jeszcze kwestia osobnego wątku, powiązań, zależności - pewnie co osoba to inne zdanie na ten temat.

Ja za to zwróciłam uwagę na aspekt samych 'działań'. Z całym szacunkiem dziewczyny, ale to jest delikatnie mówiąc niepoważne. Dlatego myślę, że nazwanie Waszych maili dziecinadą nie miało na celu obrażenie Was, czy zupełne wyrzucenie z forum, jednak skłonienie do małej refleksji, za co tak naprawdę się zabrałyście.

Jeżeli Nie-bo wraz z Maćkiem Balcarem podjęli takie a nie inne decyzje, o takiej trasie koncertowej, terminach i miejscach, to powinno się to uszanować. Jakim prawem chcecie gospodarować ich czasem? Wypadałoby wziąć pod uwagę sprawy terminowo-finansowo-techniczne co do wystepów w tych klubach. Raczej cały skład powinien mieć coś do powiedzenia w tej kwestii, a przynajmniej mieć czas na granie. Zabrałyście się za menagerowanie, troche na własną rękę, za plecami chłopaków. A tak się po prostu nie robi...

EDIT: Adi, napisałam swój post, a nie zdążyłam przeczytać Twojego, choć widzę, że uważamy podobnie:>
katka6_k

Postautor: katka6_k » śr lut 16, 2011 6:13 pm

Ludzie, dziewczyny pisząc maile do klubów miały na uwadze czas itd chłopaków z Nie-bo oraz samego Maćka Balcara. To była propozycja do rozważenia, ale Oni sami przecież nie proponują tylko to kluby itp wychodzą z inicjatywą. Dokładnie nie orientuję się jak to działa :)
W ich imieniu przepraszam, że wciągnęły w to forum i Was, jako członków fanclubu. Chciałby dobrze, chciały bardzo się pobawić w super gronie. Można było inaczej to nazwać, można było, ale słowo się rzekło. My, ja i koleżanki odebrałyśmy to niejako jak wyrzucenie nas stąd.

Od siebie dodam, iż mam nadzieję, że wypali trasa jesienna i będzie możliwość spotkania się:) Skończmy te dyskusje, bo zabrnęła ona za daleko. A dziewczyny będą pamiętać, iż nie wolno na forum organizować akcji:)

Pzdr
Kasia

Wróć do „Muzycy”